Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Спортивний настрій: 7 правил, які допоможуть подолати інерцію і лінь

Людина так влаштована, що успіх всіх його починань безпосередньо залежить від мотивації. Коли мова заходить про ранковій зарядці або відвідуванні тренажерного залу, то від людини вимагається вольове зусилля, щоб подолати свою інерцію і лінь. У даній статті ми ознайомимо вас з мотивами, які пробудять в вас бажання зайнятися спортом.

Позитивні емоціїУ процесі виконання фізичних вправ в організмі людини продукуються ендорфіни (гормони радості) і багато інших нейромедіатори (речовини, що стимулюють роботу нервової системи). З цієї причини в процесі тренувань людина відчуває сплеск позитивних емоцій, які благотворно впливають на психоемоційну сферу, а тому допомагають вибратися з депресії, пережити якесь горе, розлуку з коханою людиною. Слід так само сказати про те, що фітнес дає хорошу психологічне розвантаження. Всі ті, хто активно працюють зможуть за допомогою спорту знімати стрес. Крім того активні фізичні вправи найкращим чином допомагають людям розумової праці переключитися.

Поліпшення самооцінки

Слід знати про те, що навіть елементарне спортивне досягнення значно підвищує віру в свої сили. За рахунок цього будь-які життєві перешкоди здаються більш легко переборними.

Вам вдалося перемогти лінь, зробивши вольове зусилля над собою і це обнадіює, змушуючи ставити перед собою все нові цілі і досягати їх.

Хороша фізична форма

Чим старшою стає людина, тим повільніше стають його метаболічні процеси. А через це стає все складніше і складніше утримувати свою вагу в нормі. Регулярні заняття фітнесом допомагають людині підтримувати свою фігуру стрункою і гнучкою.


Енергетична підзарядка

Помічено, що чим більше ми витрачаємо сил, тим більше у нас їх стає. Дане твердження можна віднести, як до фізичних, так і до духовних сил. Активно займаючись в басейні або спортзалі, ви отримуєте потужний заряд енергії. Саме тому ви відчуваєте активність і легкість, а то і є відчуття молодості.

Більше встигаєте

Встаючи всього на півгодини раніше за інших ви встигнете пробігтися по парку до сніданку. При цьому сонні члени родини тільки починають розгойдуватися, а ви вже повні бадьорості та оптимізму і готові приступити до роботи.

Поліпшення здоров'я

Фізичні навантаження значно підвищують витривалість, а ще тренують дихання і серце. Після місяця систематичних занять ви помітите, що вже немає задишки, а ще ви без проблем підіймаєтеся на гору, стало легко справлятися з фізичною роботою по будинку.

Ідуть шкідливі звички

Гарні тренування і тим, що вони допомагають прибирати шкідливі звички. Безліч людей, які довгий час не могли кинути курити, після занять фітнесом без проблем розлучаються з звичкою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити