Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Фітнес-вправи для внутрішньої сторони стегна

Фітнес-вправи для внутрішньої сторони стегна мають свою специфіку. Основна частина жінок часто має у своїй фігурі деякі «проблемні зони». У ряду жінок - це стегна, у деяких - талія. Але потрібно робити фітнес-вправи для внутрішньої сторони стегна тоді, коли вам абсолютно все в своїй фігурі подобається, а от саме внутрішня частина стегон трохи бентежить своїм негарним виглядом? Ви, напевно, чули колись про фітнесі. Часом когось лякає навіть саме невелике згадка про нього, а у частини жінок це слово асоціюється з чимось дуже приємним, припустимо, з бадьорить настроєм. У реальності ж нічого лякаючого в ньому немає, так як фітнес - це певна методика, яка може дозволити відмінно відкоригувати абсолютно всі форми і вага вашого тіла і на тривалий час закріпити результат. Можна вибирати фітнес-вправи для внутрішньої сторони стегна, які відмінно підходять саме для вас, і так само залежно від необхідності підтягти якусь групу м'язів.У фітнесі є фітнес-вправи, спрямовані на прес, на стегна, також спеціально на сідниці, руки і так далі. М'язи безпосередньо внутрішньої сторони стегон насправді є тими м'язами нашого тіла, які досить важко буде накачати. Але в цьому вам допоможуть спеціальні фітнес-вправи, призначені для внутрішньої сторони ваших стегон. Про них ми зараз і поговоримо.

Перед початком тренування потрібно запам'ятати ряд простих правил. Перед безпосередньо початком виконання різних фітнес-вправ для внутрішньої сторони стегна необхідно виконати просту розминку, а також обов'язково розтяжку. Сюди включені кругові повороти вашою головою, тулубом, нахили вперед, потім назад і також в сторони, а потім випади на обидві ноги вперед по черзі. Ще однієї простої розминкою, яка потрібна безпосередньо перед самим початком різних фітнес вправ, призначених для внутрішньої сторони стегна, є проходження на зовнішній частині (зокрема, на ребрах стопи) стопи певної відстані. Ці вправи допоможуть розігріти ваше тіло і підготувати м'язи для набагато більш серйозних фізичних навантажень. У перебігу тренування не забудьте вживати рідину. Поставте не далеко від себе пляшку з простою водою. При виконанні різних фітнес-вправ, призначених для внутрішньої сторони стегна, дихання обов'язково має бути рівномірний, вдихати потрібно виключно носом, видихати виключно через рот. Ось такі нескладні правила.

Існує досить багато вправ, призначених для внутрішньої сторони стегна. Але в даній статті наведені найбільш ефективні з них. Просимо зауважити те, що дуже ефективні, але не дуже легкі. Адже в порівнянні з іншими нашими м'язами, внутрішні м'язи стегон дуже слабо задіяні.

1. Фітнес-вправи для внутрішньої сторони стегна. Встаньте рівно, потім розправте плечі, ваші руки на поясі, ваші ноги на ширині плечей. Потім переведіть вага вашого тіла на ліву ногу. Після поверніть трохи носок правої ноги до себе, потім зробіть схрещували рух так, щоб ваша права нога була трохи піднята над рівнем підлоги. Потім просто перенесіть вагу тіла спираючись на праву ногу і повторюйте вправу тепер вже лівою ногою. Потрібно виконувати цю вправу по двадцять разів для кожної ноги окремо.

2. Фітнес-вправи для внутрішньої сторони стегна. У положенні стоячи потрібно широко розставити ноги, при цьому стежите що б спина була рівна руки в положенні на поясі, коліна обов'язково дивляться назовні. дуже повільно присідайте, опускаючись, як можна при цьому нижче, але, звичайно, з урахуванням ваших фізичних можливостей. Ваші м'язи внутрішньої сторони стегон хворіти не зобов'язані. Виконуйте цю вправу п'ятнадцять разів.

3. Фітнес-вправи для внутрішньої сторони стегна. Інша вправа також робимо стоячи. Досить широко розставимо ноги, при цьому ступні ставимо паралельно один одному. Потім робимо присідання в наступній послідовності: перше - глибоко сядемо на ліву ногу, в цей час права нога злегка спирається внутрішньою стороною стопи. Потім, не встаючи, плавно переміщаємося на праву ногу, а свою ліву випрямляє. Дані вправи робимо десять разів для кожної ноги окремо.


4. Фітнес-вправи для внутрішньої сторони стегна. Наступна вправа. Положення, сидячи на підлозі. Спиратися ззаду на руки, ноги строго витягнуті прямо перед собою. Підніміть повільно обидві ноги трохи від статі і, трохи, розведіть їх у різні сторони, а потім зведіть тому. При цьому ваші ноги не торкаються підлоги. Повторюйте цю вправу десять разів. Не потрібно забувати про те, що кількість даних вправ для кожного строго індивідуально, і виконуйте ці вправи з великим задоволенням, ні в якому разі не перестарайтеся.

5. Фітнес-вправи для внутрішньої сторони стегна. У положенні лежачи на підлозі, на лівому боці, обіпремося на ліву руку яка знаходиться під кутом рівним 90 градусів, праву руку розташуйте вперед себе. Правий ваша ступня стоїть перед лівим коліном на підлозі. Ліва нога суворо витягнута уздовж. Повільно піднімайте ліву ногу і потім опускайте, нога в той час повинна неодмінно залишатися весь час на вазі. М'язи повинні бути напружені. стопа трохи натягнута,. Безпосередньо носок ноги буде дивитися на вас. Зробимо невеликі помахи ногою. Дана вправа робимо двадцять разів для кожної ноги окремо.

6. Фітнес-вправи для внутрішньої сторони стегна. Положення, лежачи на підлозі, необхідно спертися на зігнуті під кутом в лікті руки. Піднімайте рівні, повністю витягнуті ноги від підлоги на 90 градусів. Потім, виконуйте "ножиці" ногами. Повторюємо вправу це п'ятнадцять разів. Воно буде досить складним для тих жінок, у кого є слабкий прес.

7.Фітнес-упрадненія для внутрішньої сторони стегна. Наступним вправою, яке досить добре відомо всім жінкам, буде так звані перехресні рухи ногами на вазі. Лежачи на спині, обіпремося на зігнуті в ліктях руки. Випрямлені ноги підніміть якомога вище і по черзі пробуйте схрещувати їх. Цю вправу потрібно виконувати десять разів.

Всі перераховані вище непрості фітнес-вправи для внутрішньої сторони стегна надійно зміцнюють, добре підтягують і значно надають тонус всім м'язам, що належать до внутрішньої сторони стегон, допомагають вашим ніжкам знайти стрункість і пружну форму. Дані вправи точно допоможуть вам в цій складній боротьбі за неймовірну красу і привабливість ваших ніг.

Неодмінно проявіть терпіння і велику витримку. Уявіть собі підсумковий результат, це може допомогти вам подолати труднощі і дати сили для виконання вправ. Необхідно просто знати, що все тільки у ваших руках.

Додати коментар


Захисний код
Оновити