Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи бодіфлекс

Вправи бодіфлекс следуцет робити в комплексі:

1. Вправа бодіфлекс: кішка. Початкове положення - вам потрібно встати на карачки, зробити це краще на підлозі, при цьому зіпріться на коліна і долоні, підніміть голову і дивитися перед собою. Далі зробіть дихальну вправу і покажіть кішку, вигнувши спину високо вгору. Трохи затримайте спину в такому стані і потім потрібно повернутися в початкове положення. Дана вправа вважається комплексним, так як підходить для преса і для спини.2. Вправи бодіфлекс на відтягування ніг. Початкове положення - потрібно встати на карачки, спершись на коліна та лікті, а голову тримати прямо, дивлячись перед собою. Витягніть назад одну ногу, щоб пальці дивилися в підлогу, проведіть дихальна вправа. Витягнуту ногу з носком, опущеним вниз, треба підняти якомога вище, а також напружити сідниці, начебто намагаєтеся щось ними втримати. Далі потрібно просто затриматися в цьому положенні, приблизно на 8 - 10 рахунків.

3. Вправа бодіфлекс: розтяжка. Початкове положення - лягти на спину, підняти ноги під прямим кутом до підлоги, а шкарпетки витягнути на себе. Візьміть ікри руками, але не піднімайте голову і плечі з підлоги. Проведіть дихальна вправа, а потім плавно потягніть на себе ноги. В результаті вдасться відновити гнучкість ніг і позбутися целюліту. При цьому не слід згинати ноги і відривати сідниці від підлоги.

4.Упражненіе бодіфлекс: Сейко. Початкове положення - встати на карачки, оперти долоні в підлогу і опустити голову. Далі потрібно відвести праву ногу убік, під прямим кутом, і провести дихальна вправа. Тому цього витягнута нога піднімається на рівень стегна і тягнеться до голову. Ця вправа особливо корисно для проблемних стегон.

5. Вправа бодіфлекс: шлюпка. Початкове положення - потрібно сісти на підлогу, широко розставити ноги, витягнути носки до себе і в сторони, а руками спертися об підлогу позаду себе. Проведіть дихальна вправа, а потім повільно нахиляйтеся вперед, дотягуючись пальцями якнайнижче. Для зручності ви можете пересувати долонями по підлозі. У гранично розтягнутому положенні потрібно затриматися на 8-10 рахунків.


6.Упражненіе бодіфлекс: бічна розтяжка. Дана вправа сприяє виникненню тонкої талії та усунення бічних жирових відкладень. Початкове положення - розставити ноги на ширину плечей, трохи зігнути коліна, розмістити над ними руки на 2 сантиметри вище. Повинна вийти поза, як ніби ви тільки що встали зі стільця і дивіться вперед. Проведіть дихальна вправа, а потім, перенісши вагу тіла, сперся на зігнуте ліве коліно і перенесіть вагу тіла. Витягнете носок і дістаньте праву ногу назад, а потім підніміть всю праву сторону тіла над головою, майже торкаючись її, але не згинаючи лікоть. При цьому слід якомога сильніше тягнутися.

7.Упражненіе бодіфлекс: прес (верхній і нижній). Початкове положення - потрібно лягти на спину і зігнути в колінах, щоб ступні знаходилися на відстані, приблизно, 25-30 см. одна від іншої. Руки треба підняти вгору, не відриваючи голову від підлоги, а потім провести дихальна вправа. Підніміться, відриваючи від підлоги якомога вище, але при цьому потрібно голову відкинути назад. Опускайте на підлогу спочатку спину, потім плечі і голову, а потім відразу піднімайте. Але затримайтеся в піднесеному положенні на 8-10 рахунків.

Пропоновані вправи бодіфлекс в цілому прості і добре відомі. Найбільш вдалий час для того, щоб займатися бодіфлексом, - це ранок, коли шлунок ще порожній, або ввечері, до вечері, коли шлунок вже порожній.

На першому тижні занять виконуйте комплекс вправ вранці і ввечері для інтенсифікації обміну речовин (також можна проводити комплекс два рази вранці). При цьому зменшення розміру тіла буде відбуватися швидше, і питання про те, чи варто продовжити вибрані вправи бодіфлекс, більше не виникне.

Додати коментар


Захисний код
Оновити