Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стретчинг комплекс вправ

Комплекс вправ стретчинг запобігає небезпека забитих місць і надає еластичність м'язам і сухожиллям. Комплекс вправ стретчинг збільшує ймовірність застосування великих навантажень, на відміну від тих, до яких звикли м'язи.

Комплекс вправ стретчинг на розтягування, застерігає вас від виникнення м'язового болю і допомагає швидко вгамувати її, якщо звичайно ця біль з'явився.Комплекс вправ стретчинг необхідно робити, не поспішаючи і починати треба зі слабких розтяжок. Не можна розтягувати м'яз до граничної довжини. Треба потягнутися до почуття середнього розтягнення м'яза і затриматися в цій позиції 8-10 секунд, потім можна продовжити легке розтягнення, але не доводити до болісної болю. Далі затримаєтеся знову секунд на 8-10 і відпустіть м'яз. Ритмічно і повільно дихайте, не затримуйте дихання. Стретчинг можна робити на теплі м'язи.

 

Стретчинг. Комплекс вправ на розтягнення м'язів нижньої частини тіла.


Стретчинг. Комплекс вправ. Упр. 1. Позиція собаки.

Розтягуємо м'язи зворотній поверхні сідниць, стегон, м'язів спини, плечей, литкових м'язів. Необхідно стати на карачки, а ручки трохи витягнути попереду плечей. Пальцями ніг притулитися до підлоги. Зробивши упор руками, повільно підніміть зігнуті коліна. Вирівняйте хребет, а стегна відводите тому, щоб руки і ваше тулуб сформували пряму лінію. Потім, зробіть упор п'ятами на підлогу.

Ваше тіло утворює форму трикутника. Зберігайте положення 10-30 секунд.

Стретчинг. Комплекс вправ. Упр. 2. Розтягування передній частині стегна.

Станьте прямо, а ліву ногу зігніть, лівою рукою візьміть ступню ноги і по - не многу відводите ліву коліно за лінію тулуба. Стегна повинні бути зрушені один до одного. Витягніть праву руку на рівні

плечей перед собою. І замріть в такій позиції секунд на 20-30, таке ж вправу виконуємо і з правою ногою.

Стретчинг. Комплекс вправ. Упр. 3. Розтягування внутрішніх м'язів стегон.

Треба сісти рівно на край стільця. Ноги необхідно розкинути, таким чином, щоб ви відчули, як у внутрішній частині стегна розтягуються м'язи. Руками допомагайте, як можна ширше розсувати ноги. Потім дуже плавно нахиліться вперед, коли ви відчуєте нормальну розтяжку м'язів, призупинитеся. Спину тримайте прямо і починайте втягувати м'язи преса. Шия і спину тримайте рівно, щоб утворити пряму лінію. Замріть в цьому положенні, приблизно секунд на 20-30, після цього повертайтеся в початкову позу.

Стретчинг. Комплекс вправ на розтягнення м'язів верхнього плечового пояса.

Стретчинг. Комплекс вправ. Упр. 1. Розтяжка м'язів плечей, грудей і передньої частини рук.


Станьте прямо. Заведіть за спину руки і стуліть пальці в замок. Вперед нахиліть корпус і не опускайте голову вниз. Підніміть руки вгору. Зафіксуйте це позу тулуба секунд на 20-30 і не поспішаючи, поверніться в початкове положення.

Стретчинг. Комплекс вправ. Упр. 2. Розтягування м'язів грудей і задньої частини рук.

Заведіть за голову праву руку і зігніть її в лікті. При цьому ліва рука повинна бути опущена до низу. Покладіть її за спину і також затисніть в лікті, а потім ліву руку підніміть вгору, до правої руки. Зімкніть руки в замок. Праву руку відтягніть лівою рукою вниз. Замріть в цьому положенні приблизно секунд на 20-30, а потім все повторіть заново, тільки положення рук поміняйте.

Стретчинг. Комплекс вправ на розтягнення м'язів спини і черевного преса.


Стретчинг. Комплекс вправ. Упр. 1. Нахили тулуба в сторону.

Стати рівно, ноги повинні бути на ширині плечей. Над головою піднімайте праву руку і одночасно витягніть її з плечем, в цей же час ви повинні нахилятися вліво. Зафіксуйте цю позу приблизно секунд на 20-30, а після цього повторіть вправу, тільки вже в зворотний бік.

Стретчинг. Комплекс вправ. Упр. 2. Поза кобри.

Потрібно лягти на живіт. Потім зігнути руки в ліктях і повернути кисті в усередину, потім опустіть долоні на підлогу на рівні грудної клітини. Спираючись на руки, підніміть верхню поверхню корпусу над підлогою. Руки повинні бути зігнутими в ліктях. Зімкніть лопатки, тримаючи голову при цьому прямо. Утримуйте це положення приблизно секунд 20-30, а потім дуже плавно опуститеся у вихідну позу.

Стретчинг. Комплекс вправ. Упр. 3. Растяжка м'язів спини.

Стати рівно, ноги повинні бути ширше плечей. Стопи розгорніть на 45 градусів. Зробіть нахил вперед і з'єднайте руки. Руками обхопіть місце під колінами. Потім, спину потягніть вверх при цьому руки натягайте. Зафіксуйте цю позицію секунд 20-30, далі повертаємося у вихідне положення.

Зверніть свою увагу на те, що в період занять стречинг, потрібно постаратися дихати правильно і не доводити себе до больових відчуттів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити