Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Гімнастика для хребта

Малорухливий спосіб життя часто призводить до такого поширеній нині захворювання як остеохондроз. Це захворювання частіше зустрічається у людей у віці 25-40 років. Втрачається сила м'язів грудної клітки, шиї, спини і хребту дуже важко виносити навантаження. Якщо ви приділите даної проблемі належну увагу, то ви легко зможете впоратися з даним захворюванням. Для цього необхідно зміцнити м'язи спини, і ви зможете позбутися від хронічних болів. Пропонуємо вам комплекс вправ з гімнастики для хребта

 

ГІМНАСТИКА ДЛЯ ХРЕБТА (ДЛЯ ШИЙНОГО ВІДДІЛУ)

Систематично виконуючи підібрані нами, вправи ви зможете позбавитися від болю в шиї. Однак до вправ ні в якому разі не можна приступати в гострий період.

Ви зможете підвищити тонус м'язів і поліпшити рухливість хребців. Повторюємо кожну вправу 5-10 разів, прислухаючись до своїх больових відчуттів. Можете його виконувати, роблячи перерви в роботі.

- Робимо повороти голови справа наліво і зліва направо.

- Опускаючи голову, пробуємо дотягнутися підборіддям до верхнього краю грудей.

- Закидає голову назад

- Піднімаємо плечі вгору максимально і утримуємо їх 10-15 секунд, виконуємо вправу, сидячи на стільці.

ГІМНАСТИКА ДЛЯ ХРЕБТА (ДЛЯ ГРУДНОГО ВІДДІЛУ)

Вправи, спрямовані на грудний відділ хребта, можливо, виконувати як при гострих болях у спині, так і при хронічних. Індивідуально визначаючи їх інтенсивність, в даному випадку орієнтуючись на особисті больові відчуття. Повторюємо кожну вправу 3 рази. Цей комплекс вправ значно покращиться функція дихання, рухливість хребців ставати краще.

- Сідаємо на стілець, руки ложем на потилицю. Робимо глибокий вдих, і прогинається, тому притискаючи спину до спинки стільця, потім нахиляється вперед і робимо видих.

- Лягаємо на підлогу, під грудний відділ хребта кладемо валик або згорнутий рушник, руки ложем за голову і прогинається, підіймаючи верхню частину тулуба.

- Гімнастика для хребта: сідаємо на стілець. Обертаємо нижню частину грудної клітки рушником. Затягуємо кінці рушника і робимо глибокий вдих і видих. Ослабляємо натяг рушники і робимо глибокий вдих.

- Стоячи, ноги на ширині плечей, руки піднімаємо над головою. Зап'ясті лівої руки обхоплюємо правої і нахиляється вправо, тягнемо руку. Повертаємося в початкове положення і виконуємо це ж вправу вліво.

ГІМНАСТИКА ДЛЯ ХРЕБТА (ДЛЯ ПОПЕРЕКОВОГО ВІДДІЛУ)


Наводимо опис вправ, які застосовуються при хронічних захворюваннях хребта в попереково-крижовому відділі. Систематичні заняття зміцнюють м'язи поперекової області, м'язи живота, поліпшується гнучкість хребта.

Виконуємо вправи по 10-15 разів, інтенсивність визначаємо самі.

- Лягаємо на спину і витягаємо руки вздовж тулуба. Поперемінно напружуємо м'язи живота і розслаблюємо.

- Гімнастика для хребта: лягаємо на спину. Піднімаємо верхню частину тіла, ноги при цьому від підлоги не відриваємо.

- Лягаємо на спину, злегка згинаємо ноги в колінах. Витягаємо ліву руку вперед і кладемо її на праве коліно. Згинаємо праву ногу, надаючи протидію рукою.

Виконуємо це ж вправу з іншою ногою.

- Гімнастика для хребта: лежимо з опущеними вздовж тулуба руками. Перекладаємо ноги вправо, потім вліво згинаємо при цьому поперековий відділ. Виконуючи вправу, голову і лопатки від підлоги не відриваємо.

- Стаємо навпочіпки перед невисокою опорою і кладемо на неї голову і руки. Прогинаємо хребет вгору, потім прогинаємо вниз.

- Стоїмо на корточках і прогинаємо спину вправо - вліво

- Ця вправа виконуємо на турніку. Вісім на руках і робимо обертальні рухи тілом спочатку в одну сторону потім в іншу. Намагаємося виконувати повільно.

- Гімнастика для хребта: стоячи тримаємося за край столу. Відставляємо одну ногу вперед, а іншу відводимо назад якомога далі, злегка згинаємо коліна. Потім згинаємо виставлену вперед ногу, відхиляємо тіло назад, максимально, щоб відчути, як тягнутися м'язи. Міняємо ноги місцями.

- Лягаємо на живіт, ноги розводимо в сторони, руки витягуємо вперед. По черзі піднімати ноги і тримаємо їх на вазі по 5 - 10 секунд. Намагаємося якомога вище.

Виконавши весь комплекс вправ, лягаємо, приймаємо зручну позу і відпочивати не менше години.

Додати коментар


Захисний код
Оновити