Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масло для засмаги

Масло для засмаги - це ефективний засіб, який допоможе вам виглядати красиво без особливого збитку для вашого здоров'я. Широко застосовувати його почали відносно недавно, всього лише 2-3 десятки років. Можна сказати, що масло зайвий раз підтвердило тенденцію ліниво цивілізації, коли ми хочемо все, відразу і нічого за це не віддаючи. У даному випадку мова йде про наш час, зусиллях і здоров'я.

Спочатку це засіб виконувало тільки одну роль - захищало шкіру від негативного впливу ультрафіолету, якого влітку предостатньо. Воно і зараз її виконує, правда з деяким застереженням.

Ефективність такого захисту мінімальна. Масло для засмаги не здатен повною мірою захистити від шкідливої сонячної радіації, тому засмагати потрібно з розумом. Зазвичай його застосовують після того, як шкіра трохи засмагла. Для чутливої шкіри рекомендовано застосування масла з перших днів відпустки на морі.

Другою важливою функцією масла є зволоження шкіри. В умовах палючого сонця, впливу морської солі та піску наша шкіра втрачає дорогоцінну вологу. Масло для засмаги перешкоджає надлишковим випарам і саме віддає частину вологи кожному покрову.

У спеціалізованих косметичних салонах і магазинах вас чекає найширший вибір засобів для засмаги. Краще всього використовувати натуральні масла, бо в них немає різних добавок. Зазвичай такими добавками досягається приємний аромат, більший термін зберігання і т.д. Ці добавки не завжди безпечні, тому потрібно уважно читати повний склад на етикетці або упаковці.

Масло для засмаги на шкіру можна наносити декількома способами. Продаються флакончики з маслом, масляним спреєм або кремом, змішаним з маслом. У будь-якому випадку олія повинна бути нанесено на шкіру рівним тонким шаром відразу після придбання купального виду. Пам'ятайте, що заходити у воду з маслом безглуздо, бо воно змивається водою. Після пляжу потрібно прийняти душ, промокнути шкіру чистим рушником і після цього нанести масло для відновлення шкіри.

Для тих, у кого з грошима не густо, або просто ощадливих людей є хороший рада. У відсутності дорогих заморських прибамбасів вам допоможе звичайне рослинне масло. Найкраще оливкова, але в крайньому випадку підійде соняшникова або кукурудзяна. Це тільки з першого погляду такі олії для засмаги здаються банальними. Насправді все не так просто. Наприклад, оливкова олія саме по собі є просто скарбом для людської шкіри. Почнемо з самого банального - кольори. За рахунок свого природного кольору засмагу під оливковою олією стає бронзово-золотистим. Саме цього кольору домагаються більшість європейських красунь.


Завдяки вмісту вітамінів і мінералів оливкова олія допоможе шкірі при регенерації. Для тих, хто ще не зрозумів, пояснимо, що тривалий засмага - це стрес для нашої шкіри. Клітини верхнього шару відмирають і відпадають під дією ультрафіолету, що дуже виразно відображено в простому пляжному слові «облазити». Допомога із складу оливкової олії нададуть також антиоксиданти і фосфоліпіди. Хлорофіл і вітамін А нейтралізують частина шкідливих речовин, які утворилися від засмаги. Підвищена температура під сонячними променями допомагають топитися жировим підшкірним відкладенням. Якщо у вас їх надлишок, то це добре. Якщо ж ваша фігура відповідає стандартам ваги, то вам допоможуть стероли і А каротин, а терпени і флавоноїди вбережуть пошкоджену шкіру від появах інфекційних ранок. Його ж можна застосовувати і при надмірному засмагу, нанісши на обгорілу шкіру тонким шаром.

Соняшникова олія для засмаги підійде в екстремальних ситуаціях. У ньому велика кількість вітамінів А, D і Е. Краще всього використовувати засіб першого холодного віджиму, правда у нього не дуже приємний запах. До того ж воно дуже жирне і насилу вбирається в шкіру.

Дуже хорошим варіантом буде екзотичне для наших місць, але цілком буденне кокосове масло для засмаги. Наприклад, полінезійці використають його вже кілька сотень років. Це масло чудово вбирається, зволожує шкіру, має пом'якшувальну і розгладжувальним ефектом. Краще всього використовувати рафінована кокосова олія. Полегшує транспортування і застосування той факт, що при температурі до 25 ° С масло знаходиться в твердому стані. Щоб його розм'якшити, його потрібно підігріти. Якщо ви вирішите намазати шкіру сухим кокосовим маслом, то воно розтане прямо на вас.

Примітно, що оливкова, кокосова та соняшникову олію абсолютно гіпоалергенні, що дозволяє їх використовувати будь-якій людині, в тому числі і маленьким дітям.

Додати коментар


Захисний код
Оновити