Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Целюліт на сідницях

Целюліт на сідницях - істотна проблема жінок у різному віці. Як же позбутися від настільки обридлої «апельсинової кірки»? Адже скоро літо, а «кірка» надійно оселилася на такому цікавому місці, як сідниці! Запускати целюліт на сідницях не можна, інакше назавжди доведеться забути про міні-спідницях, шортиках і коротких платтячках. Навіть якщо одяг приховає целюліт від сторонніх очей, ви все одно будете постійно пам'ятати про його існування. Думаючи про цю проблему, зовсім неможливо налаштуватися на майбутній відпочинок.Отже, дуже важливо змінити напрямок думок в потрібну вам сторону. Ми повинні плисти проти целюліту, як корабель проти течії річки. Є такі потужні засоби у боротьбі з ворожим будь-якій жінці целюлітом на сідницях, за допомогою яких можна назавжди забути про цю проблему!

Так як же можна впоратися з целюлітом на сідницях? Звичайно ж, за допомогою спеціальних фізичних вправ! Ось деякі комплекси вправ, націлені на боротьбу з целюлітом.

Скакалка, стрибки з якою назавжди «стрясут» целюліт з ваших красивих сідниць. Стрибати потрібно, поступово збільшуючи кількість стрибків. Наприклад, починати можна з десяти разів, додаючи щодня по десять стрибків. Для того щоб не розболілося серце і м'язи, звикати до таких навантажень, що видалять целюліт на сідницях, можна поступово.

Целюліт на сідницях: вправи

Треба встати на коліна і впертися руками в підлогу. Потім згинати і розгинати по черзі ніжки і одночасно стежити за тим, щоб хребет залишався рівним (не прогинатися). Виконувати вправу 20 разів.


Лягти на спину, ноги тримати прямими. Шкарпетки тягнути на себе і в цьому положенні розгортати ступні обох ніг в різні сторони. Сідниці під час виконання вправи потрібно стискати. Повторити вправу 40 разів, щоб целюліт на сідницях пішов.

Встати на одне коліно, ліктями упертися в підлогу. Одну ногу відвести назад, підняти і опустити. Виконувати 20 разів.

Лягти на спину. Одна нога знаходиться на підлозі, друга - на вазі. Міняти положення ніг, чи не прогинаючись в поперековій області. Робити вправу потрібно не менше 30 разів - і целюліт на сідницях чи не стане Вас більше турбувати.

Целюліт з сідниць прибирається і іншими способами. Перший засіб в боротьбі з целюлітом - це правильне харчування. Дієт існує безліч. Найголовніше - прибрати з раціону солодке - торти, печиво і булочки. Варто виключити ці солодкі продукти - і целюліт на сідницях покине вас назавжди.

Ще один простий спосіб позбутися целюліту - пропилососити його! Необхідно промити трубку пилососа від пилу (краще спиртовим розчином). Потім шкіру змастити ефірним маслом (м'ятним, мигдальним або лимонним). Далі додаємо пилосос до «проблемним» місцях і включаємо. Рухати у напрямку знизу вгору. Дуже незвичайний і смішний спосіб «знищення» целюліту, проте вельми ефективний.

Додати коментар


Захисний код
Оновити