Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Целюліт на ногах

Целюліт на ногах - серйозна проблема. На жаль, від появи целюліту не застрахована жодна представниця прекрасної статі. Целюліт може формуватися як на повних ногах, так і на витончених ногах худеньких, при цьому апельсинова кірка "поселяється" під шкірою вельми надійно, і на неї в більшості випадків абсолютно не діють стандартні вправи спрямовані на боротьбу з целюлітом на ногах. У чому ж справжня причина? Головний фактор, що приводить нас до целюліту на ногах, - це зміни відбуваються в підшкірній жировій клітковині, які, викликає:

 

 • споживання в їжу великої обсягу генномодифікованих продуктів і згубних для здоров'я добавок;
 • пристрасть до їжі, що має в своєму складі вуглеводи;
 • сидячий спосіб життя;
 • пристрасть до всього надто солодкого, а також жирного;
 • повна відсутність фізичних навантажень.

Само собою, перш ніж думати про те, як результативно прибрати целюліт, наявний на ногах, слід повністю переглянути власний спосіб життя і урізноманітнити раціон. Слід включити в нього побільше рідини (не менше 5-8 склянок чистої води за добу), фруктів, овочів, каш, вітамінів, а ще повністю виключити алкоголь з цигарками. Також слід здійснювати ранкову зарядку, гуляти або навіть виконувати невеликі пробіжки. І тільки лише після приступати до набагато більш радикальних заходів боротьби.

Як же позбутися целюліту, наявного на ногах?

Перший крок - суттєві фізичні навантаження (такі як біг, зарядка, вправи). При цьому варто не просто здійснювати певний комплекс вправ, але і вживати додаткових заходів. Одна з них - це носіння спеціалізованих поясів або ж прогумованих довгих шорт, які сприяють активному виділенню поту та посиленому функціонуванню шкіри. Це, у свою чергу, призводить до більш швидкому виведенню рідини з шкірних покривів і активному розсмоктуванню жирових клітин, що допомагає набагато швидше вигнати цей ненависний целюліт на ногах.

У випадку якщо вас цікавлять конкретні вправи спрямовані на боротьбу з целюлітом на ногах, то обов'язково здійснюйте:

 • підйоми ніг вгору з положення лежачи;
 • махи ногами аля всім відомі "ножиці";
 • підйоми ніг, але з положення лежачи на животі.

Після даної зарядки обов'язково приймайте душ і обробляйте контрастним душем місця, які особливо вражені "апельсиновою кіркою".

Подальший крок вельми болючий, але без такого, не обійтися ніяк. Результативніше всього целюліт на ногах покидає саме "насиджені" місця в процесі масажу. Здійснити його можна і в салоні (це насправді боляче, так як майстер не стане щадити вас), ну і, звичайно ж, вдома. Ваше завдання полягає в роздробленні вогнищ целюліту, а здійснити це можна, лише спровокувавши потужний приплив крові до підшкірного жиру, з цієї причини робіть енергійний масаж стегон з дуже сильним натиском. Послідовність така:

 • почніть з легких погладжувань стегон у напрямку знизу вгору, починаючи від самого коліна;
 • після приступайте до сильного натиску на шкіру, проводячи пальцями знизу вгору, що сприяє розкриттю проток лімфи і поліпшеному відтоку, що в свою чергу дозволить набагато швидше розщеплювати і витрачати наявний жир, виганяючи тим самим целюліт на ногах;
 • захопіть у коліна маленький валик шкіри і виженете його по нозі, захоплюючи все нові й нові ділянки;
 • візьміть щітку і знову, сильно натискаючи на уражені ділянки, пройдіться по своїй шкірі.

Здійснюючи даний масаж, ви можете застосовувати спеціалізовані засоби, призначені для боротьби з целюлітом на ногах, і які можна придбати в косметичних салонах. Також не завадить і підтягує крем, яким слід обробляти шкіру вранці. Даний крем впливає як "віртуальні колготки" і не просто зменшує прояви "апельсинової кірки", але і робить шкіру набагато більш гладкою.

На завершення, ще один дієвий засіб - грязьові обгортання, які видаляють целюліт на ногах. Для даних цілей можна застосовувати морські грязі, які просто якісно розщеплюють наявний жир і не просто лише видаляють целюліт на ногах, а й істотно зменшують всі обсяги тіла, покращують також тонус судин і виводять накопичену рідину з клітин організму. Обгортання переважно всього здійснювати саме в спеціалізованому салоні і, до слова, - це, напевно, один єдиний безболісний метод боротьби з таким ворогом як "апельсинова кірка". І вправи, і масаж часто надмірно болючі і навіть здатні залишати синяки, але всю цю біль варто перетерпіти, тому як в боротьбі з целюлітом на ногах гарні всі засоби!

Додати коментар


Захисний код
Оновити