Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як прибрати целюліт

Як прибрати целюліт - животрепетна і актуальна вже котрий рік поспіль у новому столітті і поколінні неабияких модельних особистостей тема, активно і захоплено, енергійно і суперечливо обговорювана на всіляких ток-шоу. А ось з року в рік ця проблема лідирує в рейтингу соціальних дебатів з наближенням спекотного курортного сезону. Що відкриває погляду пікантні форми гурманів і ласунів, які в період тривалих і змінюють один одного зимових свят повноцінно насолоджувалися своїм хобі.

Однак, оскільки ожиріння - це нагальне питання медичного характеру, то, перш ніж дізнатися, як все-таки можливо якісно прибрати целюліт в сексапільних зонах рельєфного тіла, варто зрозуміти причини утворення жирових складок.


Отже, целюліт вказує на серйозні порушення обміну речовин, кровообігу, лімфотоку в підшкірних жирових відкладеннях в результаті неправильного незбалансованого харчування, недосконалого раціону, нестабільного режиму відпочинку і праці, наявності шкідливих звичок (так, куріння звужує судини, куди насилу потрапляє насичена жиросжигающим киснем кров ) і т.д. Взагалі, серед найбільш поширених передумов до різкого і масштабного збільшення обсягів фігури медики називають: спадкову схильність до повноти, порушення гіпофіза та гормонального функціонування, надлишок шлаків, токсинів і рідини в організмі, низьку фізичну рухливість (сидяча робота і пасивний, ледачий відпочинок), часті стресові ситуації негативного характеру і стомлюваність.

Вирішити раз і назавжди подібні проблеми і ефективно прибрати целюліт допоможуть справжні і досвідчені фахівці в індустрії краси, здоров'я, молодості - насамперед, фітнес-тренери, дієтологи, психологи, гастроентерологи, ендокринологи і пластичні хірурги. Вони після ретельного і комплексного спеціального обстеження призначають різні способи перемоги над надмірною вагою: крем, масаж, ванни, обгортання, трави, медикаменти з антіліпідное ефектом (розщеплення жирів), лімфодренаж, термо-і мезотерапія, індивідуально розроблена дієта, комплекс прийнятних фізичних навантажень, аква-, степаеробіка, пілатес та інші фітнес-заняття, які приносять користь і задоволення, ідеалізують тіло і облагороджують душу.


Мабуть, як професійно і надовго прибрати целюліт, знає сильні масажист і розумний масажер, який використовує антицелюлітні креми з високим вмістом мінофіліна і кофеїну, що активізує кровообіг (потік крові насичує клітини худне організму, в тому числі і жирові, киснем, що розчиняє зайві запаси жиру ). Масаж для схуднення буває ручним або апаратним (вакуумний, електростімулірующій проблемні ділянки тіла). Блискучий результат масажу, який, який як і омолоджує лазня (сауна), дійсно здатний прибрати целюліт, варто закріплювати ще кількома способами.

Наприклад, щоденна бадьорить ранкова гімнастика або вечірня розслаблююча розтяжка, мрійлива прогулянка, енергійна пробіжка, виводячи шлаки і зайву рідину з організму, сприяють його схудненню, як і багаторазове, але помірне в мінімальних порціях харчування, що використовує здорову їжу рослинного і тваринного, а не хімічного походження.

Таким чином, існує безліч способів прибрати целюліт природним, а не хірургічним шляхом, проте всі вони вимагають терпіння, сили волі, пристрасного бажання і щирої віри у власну перемогу над цим комплексом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити