Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Глина від целюліту

Способи застосування блакитної глини для успішного лікування целюліту.


Целюліт, його медичні назви: вузликовий ліпосклероз, жирова ліподистрофія, набряково-фіброзна паннікулопатія, паннікулез. Виділяють чотири стадії целюліту.

Однією з найбільш часто зустрічаються і далеко не приємних проблем жінок виступає саме целюліт. Всі бажають бути красивими і звичайно ж витонченими, володіти бархатистою на дотик шкірою.Як загальновідомо у змісті блакитної глини є сполуки кремнію, кремнезем, а це саме те, що й потрібно для результативної боротьби з целюлітом. Побутує три методи, за якими блакитна глина застосовується для позбавлення від целюліту.

 

Глина від целюліту - обгортання

Слід розвести блакитну глину у воді температура якої становить приблизно 50-60 градусів. Потім слід розм'якшити глину до повністю однорідної маси. Рівномірно, руками, нанести на проблемні місця, потім обернути плівкою або ж щільною тканиною. Після сховатися вовняною ковдрою для того щоб створити, так званий ефект парника. Тривалість процедури становить 30 - 60 хвилин, після чого слід змити вже висохлу глину применя теплу воду. Повторювати цю процедуру слід один або два рази на тиждень протягом трьох місяців.

Обгортання блакитною глиною від целюліту має виражений противоцеллюлитной ефект, з тієї причини, що сприяє виведенню рідини з організму людини. Вона також якісно розпарює і до всього ще й зволожує шкіру, яка починає дихати, очищає її від наявних шлаків і згубних для здоров'я токсинів. Крім того знімає набряки і істотно покращує мікроциркуляцію, нормалізує процес обміну речовин. Вагоме вміст солей кадмію та кобальту нормалізує водносольовий баланс. Плавно, після здійснення антицелюлітних обгортань, шкіра стає гладкою, поверхня помітно вирівнюється, жирова тканина зникає.

Глина від целюліту - масаж

Для успішної боротьби з целюлітом допомагає і масаж із застосуванням блакитною глиною на вершках, на яєчних жовтках або ж на меді. Для цього глину розводять теплою водою і заважають до отримання однорідної консистенції. Зайву воду слід злити. Далі додають вершки, або ж яєчний жовток, або мед і знову перемішують. Додаткові складові добре посилюють дренажний ефект.

Суміш необхідно застосовувати на частини тіла уражені целюлітом. Після цього починають масаж за допомогою розтирань, переходячи до разминаниям, завершують знову розтираннями. Тривалість масажу становить приблизно 20 - 30 хвилин. Завершивши масаж, слід обернуться щільною тканиною або харчовим поліетиленом, і почекати ще пів години. Глина повинна за цей час висохнути, при висиханні ви будите відчувати стягання шкіри. Після глину видаляють шляхом змивання. Завершальним етапом процедури виступає нанесення косметичного засобу, яким зазвичай ви користуєтеся для догляду за своєю шкірою.

Масаж з застосуванням блакитною глиною крім позбавлення від целюліту благотворно впливає на організм в цілому, він чудово тонізує і очищає, оздоровлює і звичайно ж зміцнює. Масаж сприяє насиченню шкіри доброчинними для організму елементами, відлущує мертві клітини, виводить непотрібну рідина, включаючи всілякі токсини і шлаки. Масаж успішно активізує обмінні процеси відбуваються в організмі, активно стимулює кровообіг, істотно покращує саму структуру і колір.

Протягом декількох місяців здійснення даної процедури, шкіра значно розгладжується, зникає горбистість і набряки.

Масаж з застосуванням блакитної глини від целюліту володіє і певними протипоказаннями такими як: рани, різні алергічні реакції, відкриті уражені ділянки шкіри, інфекційні, вірусні захворювання.

Глина від целюліту - ванни

Слід наповнити ванну водою на третину, засипати необхідну кількість глини і старанно розмішати, зробивши тим самим «глиняну воду». Можна додати ароматичні масла. Сісти або ж лягти у ванну і обполіскуватися даної водою протягом півгодини. Після здійснення процедури залишки глини з тіла змивають водою. Курс застосування ванн - кілька разів на протязі тижня, кілька місяців. Можливо почергове застосування процедур обгортання, масажу, ванн.

Застосування глини допоможе не тільки лише в боротьбі з целюлітом, але і добре очистить вашу шкіру, усуне зморшки, шкіра стане виглядати істотно молодше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити