Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Біоепіляція або воскова епіляція

Біоепіляція була популярна ще за часів Стародавнього Єгипту. Це швидкий і недорогий спосіб видалити небажане волосся з тіла. Біоепіляцією представляє собою видалення волосся воском, тому метод так само придбав назву воскова депіляція.

Під час біоепіляцією видаляють волосся разом з волосяний цибулиною, але фолікула волоса не знищується, тому ефект воскової депіляції не надто довгий, біоепіляцію доводиться повторювати, коли починають рости волосся. Після такої процедури можна скористатися спеціальними косметичними засобами, які уповільнюють ріст волосся. При їх використанні воскову депіляцію можна проводити рідко.Слід знати, що проводити біоепіляцію можна тільки тоді, коли довга волосина не менше 3-5 міліметрів. Часто депіляцію воском роблять після фотоепіляції, щоб повністю видалити залишилися волоски. Щоб Біоепіляція була ефективна, необхідно, щоб віск якомога щільніше прилягав до шкіри, для цього їй потрібна спеціальна підготовка. Косметолог протирає шкіру лосьйоном, який видаляє дрібні забруднення тіла, зупиняє на деякий час виділення поту і допомагає видалити занадто короткі волоски через ефект «гусячої шкіри». Віск слід розігрівати 20-40 хвилин. Його висока температура допоможе шкірі, як слід розпаритися, порам розширитися і прибрати волосся з мінімальною болем. Віск наносять за баночки дерев'яним шпателем або за допомогою картриджа. Віск знімається дуже швидким рухом. Щоб видалити залишки волосків остаточно, використовується спеціальне масло, воно заспокоює шкіру, робить її м'якше і прибирає роздратування.

Зараз ми маємо величезний вибір восків для биоепиляции з різними добавками: шоколадними, ванільними, жасминовими, з ефірними маслами тощо


Але не варто забувати, що воскова епіляція, як і інші методи епіляції, має свої протипоказання. Якщо у вас варикозне розширення вен, епілепсія, вагітність, доброякісні шкірні утворення, загострені дерматологічні захворювання, онко-захворювання або індивідуальна непереносимість.

Слід звернути увагу на те, що після воскової епіляції заборонено відвідування басейнів, саун та солярію в перебігу дня, краще взагалі уникати контакту з водою.

Не намагайтеся провести біоепіляцію будинку, інакше можете постраждати від опіків. Краще перед тим, як вибрати епіляцію воском, провести консультацію з фахівцем.

Біоепіляція є найпопулярнішим способом епіляції, адже вона видаляє волосся з будь-якої частини тіла; проводиться за одну процедуру, яка триває не дуже довго (15-90 хвилин); дає ефект гладкою і шовковистою шкіри без волосяного покриву на протязі двох тижнів; не потрібно чекати перед повторною біоепіляцією, поки волосся візьмуть дуже довгий вигляд, достатньо всього лише 2-3 мм; якщо регулярно проводити депіляцію воском, волосся стане на багато тонше і їх кількість зменшитися на 20-40%; процедура не має побічних ефектів і мало протипоказань; вартість процедури доступна практично всім.

Додати коментар


Захисний код
Оновити