Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Обгортання тіла

Обгортання є найпопулярнішою процедурою, яка допомагає позбутися целюліту. Багато жінок віддають їй перевагу. Існує кілька видів обгортання: водоростями, брудом і глиною. Плюс цієї процедури в тому, що вона дуже ефективна і результат помітний майже відразу, протягом пари днів зменшується обсяг в області стегон і талії, іноді навіть до двох з половиною сантиметрів на добу!

Однак варто враховувати і те, що такий результат відбувається за рахунок того, що виводиться зайва вода з тканин, а не від зменшення кількості жиру, як деякі думають. Але, часто буває, що ця вода легко повертається. З цієї причини в більшості випадків обгортання відбувається в комплексі з іншими процедурами: міостимуляцією, масажем, заняттями спортом і здоровим харчуванням. Так само розрізняють холодні і гарячі обгортання.Гарячі обгортання діють за принципом розширення судин, покращують кровообіг. Під час такого обгортання через відкриті пори виділяються непотрібні нашому організму шлаки, токсини. Так як кровообіг посилено, то відбувається ефект тепла. Але варто взяти до відома, що така процедура суворо заборонено при варикозному розширенні вен. У такому випадку буде до місця скористатися холодним обгортанням, коли всі судини й капіляри звужуються, а шлаки виносяться кров'ю у внутрішні органи виводу. Холодне обгортання незамінне при таких проблемах як набряки, втома, важкість у ногах. Також добре застосовувати під час реабілітаційного періоду після склерозування вен. Спеціальні охолоджуючі гелі з екстрактами цитрусових покращують тонус шкіри і створюють ідеальні умови для того, щоб скинути зайву вагу; з екстрактом каштанів і ментолу - зміцнюють капіляри, допомагає позбутися зайвої рідини і продуктів, створених при обміні речовин.

Можна використовувати відразу два цих види обгортання: тепле - на ділянки, уражені целюлітом і міцним шаром жиру, холодне - на зони з в'ялою шкірою, щоб зробити її пружною і підвищити її тонус. Слід знати, що якщо ви хворі небудь гінекологічним, серцево-судинним або шкірним захворюванням, то вам такі процедури протипоказані. Варто утриматися від обгортання і при гіпертонії.

Перед обгортанням отшелушивают відмерлі клітини шкіри скрабом, в основі якого - морські солі. Якщо целюліт у важкій і щільною формі, це підвищує циркуляцію крові, виводить надлишки води, жир. При цьому шкіра сильно очищається, щоб активні елементи змогли максимально швидко і ефективно на неї впливати. Перед обгортанням можливий і приємний розігріваючий масаж.


Препарати, що використовуються при обгортанні, в основному, виготовлені на травах і морепродуктах (часто це морські водорості і морська грязь). Целюліт може зменшити таласотерапія (обгортання морськими водоростями), так само підвищує тонус шкіри, робить її еластичною, пружною, дає організму необхідні вітаміни і мінерали. Обгортання з допомогою морепродуктів зміцнюють весь організм, покращують імунітет, дарують сили і здоров'я. Буває, що водорості використовують у поєднанні з рослинними екстрактами, наприклад, з плющем, кофеїном, мускусом, Гурану або кременем. З цієї причини вважають, що обгортання водоростями - одні з кращих і найбільш ефективних.

Спеціальні лікувальні грязі, як і морські водорості, мають цілющий характер. До їх складу входить багато різних солей і мінеральних речовин, тому бруду ефективні не тільки проти целюліту, але і покращують кровообіг, відновлюють нервову систему, прискорюють обмін речовин. Після обгортання лікувальною гряззю можна помітити поліпшення шкіри, сполучні тканини набувають еластичність, пружність і фортеця.

Обгортання маслом засновані на використанні масла паростків пшениці, оливкової, мигдалевого. Часто додають різні ефірні масла або ж їх суміш, наприклад, добре поєднуються лимон, ялівець і лаванда. Після того, як на тіло завдали цю спеціальну суміш, його обертають плівкою і накривають термоодеялом. Це створює ефект сауни, підсилює обмін речовин і допомагає проникати активним елементам всередину. Обгортковий матеріал - це дуже тонка плівка, виготовлена спеціально для того, щоб контактувати з шкірою. Вона дуже еластична і газопроникність.

Після цієї процедури необхідно прийняти душ, щоб змити з себе суміш. Також добре прийняти ванну з морською сіллю.

Кількість процедур обгортання і їх ефект визначає майстер-косметолог, враховуючи вид целюліту, вік пацієнта і початковий обсяг тканин. Вже після трьох-або шеститижневого курсу, що включає в себе 6-15 обгортань, помітно і стійко зменшується обсяг, поліпшується циркуляція крові, шкіра вирівнюється, стає пружною і еластичною.

Додати коментар


Захисний код
Оновити