Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Лазерна епіляція

За допомогою діодного лазера проводять таку процедуру як лазерна епіляція. Доданий лазер - пристрій, призначений для неінвазивної терапії за допомогою світла, яке створене спеціально для того, щоб видаляти небажане волосся на будь-яких ділянках тіла.

Такий прилад як діодний лазер є лазерною установкою для проведення епіляції останнього покоління. До появи даного виду установки, були створені і пройшли вивчення кілька інших типів установок для усунення волосся за допомогою світлової терапії.Перше покоління - це рубіновий лазер;

Друге покоління - олександритовий лазер;

Третє покоління - це джерело інтенсивного пульсуючого випромінювання;

Четверте покоління - діодний лазер.

Були проведені клінічні випробування, в результаті яких було визнано, що у діодного лазера ефективність в рази вище, ніж у лазерів, які використовувалися раніше. А це означає, що для епіляції, де використовується застосування діодного лазера, потрібна менша кількість процедур, вони стали більш комфортними. І між процедурами ріст волосся сповільнюється на більш тривалий час.

Доданий лазер - є одним єдиним з усіх лазерів, який дозволений до використання на шкірі, що має засмагу.

 

Лазерна епіляція. Правила проведення процедури:


Перед початком проведення процедури необхідно на оброблюваній ділянці ретельно виголити волосся або видалити їх кремом для депіляції.

УВАГА! Такі методи як воскова депіляція та побутові епілятори використовувати не можна, так як вони пошкоджують волосяну цибулину. Перед проведенням процедури протягом двох тижнів не можна засмагати!

Під час проведення процедури йде сильне охолодження шкіри з використанням сапфірового наконечника діодного лазера.

Тривалість лазерної епіляції від того, який розмір має ділянку шкіри, який проходить обробку. Вона може складати від десяти-п'ятнадцяти хвилин (область підборіддя або верхньої губи) до півтора-трьох годин (вся поверхня ніг). Тривалість процедури може збільшитися на одну годину в тому випадку, якщо перед процедурою проведена анестезія.

Відновлювальний період після лазерної епіляції

У більшій кількості випадків лазерна епіляція не вимагає періоду відновлення. У зонах найбільш чутливих, після проведення процедури може спостерігатися почервоніння, яке повністю зникає в проміжку часу - від пари хвилин до пари годин.

Після проведення даної процедури не радиться засмагати протягом семи-десяти днів. Також рекомендується використання сонцезахисних кремів, якщо епіляція була проведена на відкритих ділянках тіла.

У наш час прорив в області технологій, що займаються виробництвом лазерної техніки, надає можливість з ніжністю займатися видаленням непотрібних волосся за допомогою світла. На спині, ногах, обличчі, в зоні бікіні, а також на різних інших ділянках тіла діодний лазер безпечний і ефективний в усуненні наполегливих і досаждають волосся. Це є втіленням мрії для сотень тих жінок і чоловіків, для яких є справжнім стражданням наявність у них непотрібних волосся.

Лазерна епіляція. Механізм усунення волосся доданими лазером

Для видалення волосся і уповільнення їх подальшого зростання доданими лазером використовується монохроматичне світло. Проникаючі в шкіру спалаху лазерного світла на глибину, яка строго задана, пошкоджують фолікули волосся. За допомогою даного лазера є можливість в усуненні волосся різної товщини, густоти і кольору, виняток становлять Пушкова, сиві і занадто світле волосся.

Лазерна епіляція. Результати:

на ділянці тіла, який оброблений, спостерігається відсутність волосся. У зв'язку з тим, що діодний лазер пошкоджує лише цибулини волоса, які знаходяться на етапі активного росту волосся, то для того, щоб повністю видалити волосся, потрібно від чотирьох до шести процедур з інтервалом у півтора-два місяці.

Чи є лазерна епіляція болючою?

Процедура із застосуванням діодного лазера практично безболісна. Можна відчувати легке поколювання в чутливих зонах (область пахв). У найбільш чутливих зонах (бікіні) можуть виникнути не зовсім приємні відчуття. Саме тому пацієнтам можуть запропонувати знеболення за допомогою крему, який містить речовини, призначені для місцевої анестезії.

Побічні ефекти лазерної епіляції

Лазерна епіляція зазвичай ніяких побічних ефектів не викликає. У деяких пацієнтів, їх число незначно, в найбільш чутливих зонах при проведенні процедури, може спостерігатися почервоніння, яке зникає в період від 2-х хвилин до 2-х годин. Також може виникнути гіпо-або гіперпігментація, яка носить тимчасовий характер.

Обмеження лазерної епіляції

Принцип лазерної епіляції полягає в тому, що він впливає на темний пігмент, який міститься у волоссі, і тому лазер не в змозі видалити світле волосся, Пушкова волосся, а також сиві, так як ні ті, ні інші не містять темного пігменту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити