Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Про депіляції і епіляції бікіні

У старі далекі часи небажане волосся на тілі віддалялися за описом, подібно справжнім тортурам. Багато сучасні методи також дуже складно віднести до чогось, наближаються до задоволень. Але все ж, з поступовим появою все нових способів і технологій, неприємні відчуття стають мінімальними. Вашій увазі пропонується огляд різних методів усунення волосся в області мікро бікіні, за допомогою яких можна оцінити їх позитивні і негативні сторони.

 

Ваксинг або биоепиляция


Існує думка, що усунення волосся з використанням воску винайшла цариця Нефертіті. Воскову депіляцію в наші дні можна зробити і в своїй квартирі, якщо у Вас є впевненість, що Ви зможете це виконати, і в салоні. Існує поділ на гарячий і теплий віск, більш відповідний для області бікіні. У салонах звичайна депіляція передбачає те, що волосся видаляються у всіх зонах, які видно, якщо Ви одягли труси - екстрім-бікіні. Коли відбувається видалення всіх волосків, в тому числі і між сідницями, і в зоні навколо статевих губ. Ефективність від воскової депіляції буде набагато вище, якщо після проведення процедури застосовувати спеціальні засоби, які сповільнюють ріст волосся і запобігають їх вростання.

Плюси воскової депіляції:

Процедура воскової депіляції надає можливість в ретельному видаленні волосся на значний період, в середньому на два-три тижні, при цьому, після деякого часу, волоски стають тонкими, м'якими і менш помітними, і сповільнюється термін їх появи.

Мінуси воскової епіляції бікіні:

Дана процедура є досить болючою і має деякі протипоказання, які необхідно вивчити: епілепсія, доброякісні шкірні утворення, вагітність та інші. Проведення процедури в домашніх умовах створює ризик опіку дуже гарячим воском, тому уважно прочитайте інструкцію до воску, який Ви купили і дотримуйтеся обережності.

Процедура електроепіляції


За рахунок того, що за допомогою введеної під шкіру тонкої голки проходить електричний імпульс, і знищуються волосся. У підсумку струм робить знищення волосся прямо «на корені». Після того, як провели епіляцію бікіні, на шкірі з'являється скоринка, її загоєння відбувається протягом однієї - трьох тижнів.

Плюси епіляції бікіні за допомогою електроіголкі:

Досить часто за допомогою одного єдиного проведеного курсу електроепиляции можна назавжди позбутися волосся, і назавжди забути про їх існування. Крім цього, це один єдиний метод, який не має обмежень за кольором волосся і шкіри.

Мінуси електроепиляции:

Дана процедура досить болюча, хоча відчуття болю частково згладжуються за рахунок знеболювання. Крім цього, вона забирає достатньо часу і може супроводжуватися всілякими ускладненнями - це мікро опіки, рубці, пігментація і набряки. Зі списком усіх протипоказань Вас повинні ознайомити в салоні, де проводитиметься процедура.

Процедура фотоепіляції

Ця епіляція бікіні є оптимальним рішенням проблеми небажаного волосся. Волосся видаляються шляхом впливу тепла і світла, відбувається руйнування пігменту волоса і коагуляція судин, які живлять цибулину волоса. Для області бікіні середня кількість спалахів може коливатися від двадцяти до шістдесяти.


Плюси фотоепіляції:

У разі, якщо Ви володієте запасом терпінням, тоді поступово фотоепіляція цілком позбавить Вас від проблеми зайвого волосся. А нещодавно з'явилася технологія, що поєднує світ з вакуумним впливом, є процедурою, яка практично позбавлена дискомфорту.

Мінуси фотоепіляції:

Необхідно ознайомитися з протипоказаннями, перед тим, як приступити до скоєння процедури. Для того, щоб уникнути опіків протягом п'яти-шести днів до початку процедури і трьох-чотирьох днів після закінчення процедури фотоепіляції, дуже небажаним буде перебування на сонці. Також не радять використовувати автозагар і відвідувати солярій, щоб не викликати роздратування шкіри.

Процедура лазерної епіляції бікіні


Лазерна енергія, проникаючи в волосся, призводить до руйнування волосяний фолікул впливом на нього тепла. При блідій шкірі і на темному волоссі лазерна епіляція дає найкращий ефект. При даному виді епіляції відбувається видалення лише видимих волосся на тілі. Після того, як процедура пророблена, волосся, що знаходяться під шкірою, виходять на поверхню самостійно, після цього протягом півтора-двох тижнів поступово випадають. Провівши повний курс процедур (від трьох-чотирьох сеансів, все залежить від індивідуальних особливостей), за умови, що в організмі відсутні гормональні коливання, не відбувається відновлення росту волосся. Для остаточного усунення небажаного волосся, курси повторної епіляції необхідно проводити з інтервалом у два-три місяці.

Плюси лазерної епіляції бікіні:

Ця процедура є безболісною, при цьому, зони, на які відбувається вплив лазера, все ж радять обробити знеболюючими засобами. Вплив нетривало, але приблизно за п'ять-десять хвилин область бікіні зникне. Після закінчення процедури Ви будете мати ідеально гладку і ніжну шкіру, тому що лазер, як правило, не залишає слідів на шкірі.

Мінуси лазерної епіляції:

Лазерна епіляція бікіні є дорогою процедурою. Не можна її розглядати як косметичну процедуру в чистому вигляді. Все-таки, цей вид епіляції зайняв положення на межі пластичної хірургії та апаратної косметології. Тому необхідно підійти до неї дуже серйозно, уважно вивчивши всі протипоказання. На руді і світле волосся лазер не робить впливу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити