Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ванни з травами

Відвари деяких рослин при додаванні їх у ванни надають антіццелюлітное дію. До них відносяться ромашка, липа, розмарин, аїр, дубова кора, чорний чай, перцева м'ята, меліса, чебрець, ялівець, лляне насіння.

Хвойна ванна

На повну ванну додайте 3 ст. ложки хвойного екстракту і кілька крапель евкаліптової олії. Температура води у ванні повинна бути 34-38 ° С. Час прийому ванни - 15 хвилин.Хвойна ванна з крохмалем

Ця ванна особливо корисна при гусячої шкірі. Додайте на повну ванну 1 ст. ложку хвойного екстракту і 500 г крохмалю. Температура води повинна бути 36-38 ° С, час прийняття ванни - 20 хвилин.

Ванна з евкаліптом

 Зробити шкіру м'якою, шовковистою і пружною допоможе ванна з евкаліптом. У повній ванні розчиніть 10 крапель евкаліптової олії, при цьому температура води не повинна перевищувати 37 ° С. Час прийому ванни - 10 хвилин.

Ванна з пшеничними висівками

Візьміть жменю пшеничних висівок, покладіть в марлевий мішечок і підвісьте його під краном так, щоб вода лилася крізь нього. Приймайте ванну протягом 10-15 хвилин. Температура води повинна бути 36-37 ° С. Шкіру після ванни не витирайте, вона повинна висохнути сама. Рекомендується провести 10 сеансів.

Ванна з пшеничними висівками рекомендується не тільки при целюліті, але і при шкірних подразненнях.

Ванна з лепехою

400 г коренів і зелені лепехи залийте 1 л холодної води, кип'ятіть 30 хвилин, отриманий відвар додайте у ванну. Ці ванни використовують при лікуванні золотухи і рахіту у дітей і неврозу у дорослих.

Додати коментар


Захисний код
Оновити