Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шоколадне обгортання

Безсумнівно, шоколадний масаж, шоколадне обгортання, шоколадні маски і ванни займуть гідне місце у Ваших косметичних процедурах. Почати слід з того, що така смачна процедура, точно приведе в порядок Ваш настрій. Буде цікаво подивитися на різні варіанти своєї зовнішності і представити себе, наприклад негритянкою. Але вся справа зовсім не в цьому. З незапам'ятних часів вважається, що не лише смакові якості, але й сам шоколадний аромат відновлює душевну рівновагу, знімає дратівливість і втому, надає відчуття внутрішнього комфорту, і гармонійності. Відомі випадки, коли шоколад сприяв позбавленню від депресії. Було помічено, що діти матерів, які вживали шоколад при вагітності, більш рухливі і життєрадісні. Втім, і самі майбутні матері ставали, найбільш стійкі до стресів.Для прийняття тонізуючий, антистресової ванни, необхідно зануритися цілком в шоколад. Для таких ванн використовується порошок какао. В даному випадку дуже важливий склад порошку: в косметичних цілях використовується какао - порошок до складу, якого не входить ні цукор, ні ароматичні добавки.

Рецепт такої ванни не складний:

сто - двісті грам порошку какао заливаються літром гарячої, не киплячої води. Все це ретельно розчиняється, і отримана суміш виливається у ванну. Після п'ятнадцяти, двадцяти хвилин купання в шоколаді поліпшується не тільки стан шкіри, але і емоційний настрій.

Шоколадне обгортання можна зробити, влаштувавши похід у косметичний салон, а також можна і не виходячи з дому. У відмінності від всіляких голковколювання і електричних мікророзрядів, це дуже ефективна, так до того ж і приємна процедура боротьби з целюлітом. Шоколад містить приблизно сорок відсотків кофеїну. Кофеїн сприяє прискоренню процесу ліполізу, іншими словами расшепленія жиру, що ефективно дозволяє вести боротьбу із зайвою вагою і целюлітом.

Рецепт такої процедури також не складний:

У пів літра гарячої води засипається сто - двісті грам порошку какао (так само без ароматизаторів і цукру), добре розчиняється і остуджується до тридцяти п'яти - сорока градусів. Отримана маса шаром у два - три міліметри наноситься на проблемні ділянки шкіри. Для посилення ефекту рекомендується обернути все це поліетиленом.

Тримати слід від десяти до п'ятнадцяти секунд. Шоколадне обгортання необхідно змити негарячій водою. Застосовувати таке шоколадне обгортання допускається два - три рази на тиждень.


Ну, а в той час коли шоколадні обгортання, ванни і маски працюють над Вашою зовнішністю, можна дозволити собі коханій половинку плитки або чашечку гарячого шоколаду. Давно доведено, що нічого крім плюсів ця приємна процедура не приносить, і ось Вашій увазі ще кілька аспектів на користь шоколаду:

- Речовини, які містить шоколад, дають приплив бадьорості і сил,

- Підвищувальний стійкість до стресів, зміцнює імунітет і поліпшує пам'ять магній міститься в какао - бобах,

- Прекрасний засіб профілактики від застуди,

- Так само як і червоне вино, шоколад сприяє зміцненню судин і нормалізації тиску.

- Шоколад-це один з головних секретів Казанови, так як викликає у жінок еротичні переживання і підсилює вироблення жіночих гормонів.

До того ж допомагає в боротьбі зі старінням, так є прекрасним оксидантів, що перешкоджає утворенню в організмі людини вільних радикалів.

Нещодавно групою англійських вчених було виявлено ще одне корисне якість даного десерту. Виявляється, шоколад може виступати, як чудовий засіб від кашлю.

Єдине не можна забувати, що какао - боби можуть викликати алергічну реакцію. У таких випадках доводиться відмовлятися від косметичного так і від гастрономічного застосування шоколаду. До того ж всі позитивні аспекти можна віднести виключно до чорного шоколаду, так як від молочного шоколаду користі на порядок менше, а про біле взагалі говорити не доводиться, оскільки в ньому взагалі одне масло какао да цукор. Так що вибирати знову доведеться між солодким і корисним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити