Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як позбутися целюліту?

Щоб позбутися целюліту необхідно знати, що це таке.

Целюліт - це хронічне захворювання, при якому вражається Подкожножіровая клітковина. Для того щоб правильно розуміти процес виникнення целюліту, необхідно знати про особливості будови і функціонування жирової тканини.Особливості будови і функціонування жирової тканини

Примітивна жирова тканина визначається вже на четвертому місяці внутрішньоутробного життя плода. Протягом першого року життя дитини адипоцити збільшуються в розмірі в три рази і продовжують ділитися і рости до досягнення дитиною віку п'яти років. Після цього жирові клітини вже не діляться, а тільки збільшуються в розмірі.

Кінцеве кількість жирових клітин дорослої людини визначено генетично і строго індивідуально. Функціонування жирових клітин забезпечено біологічно активними речовинами, стимулюючими виділення енергії жирової тканини (ліполіз).

Причина того, що жінки часто купуються на обман, коли мова заходить про те як позбутися целюліту, полягає в тому, що це дуже серйозна проблема, вирішити яку вони намагаються всілякими способами. Але слід мати на увазі наступне: жоден чудодійний крем вам в даному випадку не допоможе, поки не буде переглянутий підхід до харчування. Тільки правильне харчування, масаж і фізичні вправи здатні здобути перемогу над целюлітом.

 

позбутися целюліту допоможуть дієти

Перший крок по виведенню токсинів з організму полягає у відмові від зловживання кавою, чаєм і газованими напоями (до складу останніх входять хімічні сполуки, які поступово накопичуються в організмі). Щоб позбутися целюліту, слід припинити вживання жирної їжі та продуктів з вмістом добавок. Скоротіть в своєму раціоні кількість борошняної і молочної їжі і їжте якомога більше свіжих овочів, риби і нежирного м'яса. Класично збалансований раціон включає в себе п'ять порцій овочів або фруктів в день (особливо багатих оксидантами, наприклад цвітна капуста та брокколі), а також протеїновмісні рибу і м'ясо птиці. Крім позбавлення від целюліту, дієти (допустимо, дієта Інни Воловічева) просто корисно для фігури.

позбутися целюліту за допомогою спорту

Регулярні заняття спортом дуже важливі, і не тільки для зменшення жирових відкладень на тілі, в тому числі і целюліту, але і для підвищення тонусу знаходяться під жиром м'язів, необхідного для зменшення ефекту "апельсинової кірки". Аеробіка і силове навантаження не допоможуть позбутися целюліту. М'яке і довготривалу дію надають такі види спорту, як плавання і їзда на велосипеді.

позбутися целюліту за допомогою розтирань

Розтирання тіла сухою щіткою - дуже важлива процедура в системі боротьби з целюлітом. Воно сприяє усуненню підшкірних жирових відкладень і поліпшення лімфатичного дренажу в області стегон. Але важливо не розтирати тіло занадто сильно. Основне завдання - стимулювати лімфатичний дренаж, а не циркуляцію крові. Перед тим як вранці прийняти душ, щоб позбутися целюліту почніть розтирати тіло сухою мочалкою, починаючи від ступень, потім ноги у напрямку до сідниць. Розтирайте тіло тільки в одному напрямку, не дуже сильними, уривчастими рухами у напрямку до центру тіла.

Додати коментар


Захисний код
Оновити