Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Абдомінопластика

Абдомінопластика є розділом хірургії, яка має на увазі під собою корекцію живота шляхом хірургічного втручання та корекції підшкірно-жирового шару, підлягають м'язів і в'ялою, розтягнутої шкіри. Перші операції були зроблені ще більше 1 століття тому, з того самого моменту особливо нічого не змінилося,сама структура проведення залишилася та ж, що і кілька десятків років тому, зміни торкнулися тільки естетичну сторону. Були впроваджені нові техніки, які дозволяли зберігати форму пупка і надавати животу правильної форми.

 

У жінок можуть виникати проблеми в'ялою і обвислої шкіри, після вагітності. Також є випадки подібних оперативних втручань в результаті корекції грубих рубців, які можуть виникати після операцій.

Серед протипоказань в основному відзначають загальні, такі як: можливі патології, пов'язані з кров'ю, наприклад, проблеми зі згортанням, хронічні захворювання органів, цукровий діабет. Причому після цього втручання немає ніяких протипоказань, з приводу вагітності, єдине, що варто пам'ятати - так після операції не рекомендується планування вагітность в період найближчих 12 місяців. Але також не варто забувати про той факт, що, сама по собі абдомінопластика не є методом, який можна застосовувати для зменшення ваги, засобом для схуднення і вирішення своїх проблем, пов'язаних з ожирінням.

Залежачи від конкретної ситуації, у цьому виді пластики може застосовуватися різна техніка хірургічного втручання:

 

  • Стандартна.
  • Обширна.
  • Міні.

 

Апронектомія, яка є відгалуженням від міні-абдомінопластики.

Ендоскопічна абдомінопластика.

Перед тим як провести операцію, застосовується обов'язкове, повне обстеження, яке дозволяє діагностувати у пацієнта можливі протипоказання, нерідкими бувають і консультації з психологом. Після чого в умовах стаціонару і загального наркозу проводиться хірургічне втручання,яке може тривати аж до 5 годин. Зазвичай цього часу вистачає для вдалого проведення операції. Після операції пацієнт залишається під наглядом лікарні ще близько 7-10 днів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити