Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

5 кроків до стрункості ніг

Мати стрункі ніжки - мрія кожної жінки. Для того щоб підтримувати своє тіло у формі, зовсім не обов'язково годинами пітніти в спортивному залі в розпал літньої спеки. Пропонуємо Вам 5 простих способів, завдяки яким можна подбати про стрункість ніжок і без виснажливих тренувань.

 

1. Сходи або ліфт?

Вибираємо першийКількість хмарочосів зростає з кожним днем, так що знайти сходинки не складе нам особливих труднощів. Альтернатива - пробігтися по сходах або скористатися ліфтом - повинна бути дозволена на користь першого. Біг і ходьба по сходах - кращий засіб для зміцнення нижньої частини тулуба, сідниць, стегон, гомілок.Енергійно крокуйте вгору і повільно спускайтеся вниз. Якщо таке навантаження для Вас несуттєва - йдіть через сходинку, якщо і це нескладно - збільште швидкість, додайте обтяження - сумки, пляшки з водою.

Навіть якщо сама мінімальна навантаження здається Вам непосильною, не варто відразу тиснути кнопку виклику ліфта. Дуже скоро Ви помітите,що задишка вже не дошкуляє при підйомі так сильно, як спочатку експерименту. А з кожним наступним підйомом Ви все менше будете відчувати втому. Якщо не виходить повністю відмовитися від ліфта, то намагайтеся проїздити мінімальна відстань, краще на узвозі.

2. Плавання

Дуже ефективний спосіб для підтримки гарної фігури. До того ж,плавання приносить стільки справжнього задоволення! Якщо Ви на відпочинку, користуйтеся кожною миттю, щоб зайвий раз поплавати в морі, в озері, в річці. А в місті бажано регулярно відвідувати басейн.

Максимум користі і задоволення Ви отримаєте, записавшись на аква-аеробіку.Або просто освойте один із стилів - брас або кроль - і плавайте якомога більше. Ви здивуєтеся, наскільки швидко можна добитися ефекту. Вода здатна робити чудеса й перетворювати навіть саму запущену фігуру. Під час плавання працюють всі групи м'язів, а жирові відкладення активно спалюються за рахунок різниці в температурі тіла і води.

3. Гра у волейбол. Азарт і користь

Майданчик для гри у волейбол можна спорудити на майданчику біля будинку, на дачі і, звичайно, на пляжі. Знайдіть декількох любителів активного відпочинку, велика команда тут не обов'язкова, хоча на пляжі напевно знайдеться сила-силенна бажаючих. Вже через пару тижнів щоденних тренувань Ви відчуєте підтягнутість у всьому тілі,в тому числі і в ногах.

Енергійне спалювання жиру буде проходити під час коротких пауз між інтенсивним рухом за рахунок посиленого споживання кисню. А пляжний волейбол зробить Вас ще більш спритною і хваткою.

4. Активні прогулянки з дітьми

Дякуйте своїх маленьких непосид за те, що вони і Вам не дають можливості зайвий раз полінуватися,розкинувшись на дивані перед телевізором. Вирушаючи на прогулянку, будьте також активні, як і Ваші діти - стрибайте, бігайте, грайте в м'яч. Цим Ви не тільки завоюєте любов малюків, а й подбаєте про красу своєї фігури.

5. Пішохідні прогулянки

Влітку можна гуляти скільки душі завгодно,до того ж пішохідні прогулянки сприяють підтримці форми. Для кращої ефективності потрібно рухатися досить швидко, бажано по пересіченій місцевості. Але і звичайні тривалі прогулянки по парку в суспільстві близьких і друзів принесуть море задоволення і нададуть корисну послугу Вашій фігурі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити