Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Основні причини надмірної ваги

В даний час багато жінок зіткнулися з проблемою зайвої ваги. Та й не тільки жінки, оскільки число людей познайомилися з даною проблемою активно зростає з кожним роком. Що ж стало причиною такого стрімкого збільшення ваги? Відповісти вам на дане питання ми спробуємо в даній статті.

Зайва вага, а простіше кажучи, ожиріння,сміливо можна зарахувати до хронічного захворювання, що вимагає термінового лікування. Однак не виявивши причин набору ваги, ми не зможемо говорити про лікування.

 

Отже, причини надмірної ваги. Безліч жінок наївно вважають, що наявність зайвих кілограмів - це просто косметичний недолік. Проте насправді це абсолютно не так.У випадку якщо ви вже маєте ознаки надмірної ваги або схильність до ожиріння, вам слід зараз же звернути на це увагу і зайнятися власним здоров'ям. Оскільки саме у повних людей найчастіше виникають такі захворювання, як цукровий діабет, атеросклероз, підвищений артеріальний тиск.Внести в даний перелік можна і порушення обміну речовин, і неправильне функціонування травної системи і багато інше. Першою і найбільш поширеною причиною надмірної ваги є внутрішнє захворювання, яке можна виявити застосувавши спеціалізовану діагностику.

Безліч причин повноти говорять про спадковість.У разі якщо в сім'ї в декількох поколіннях люди страждали від зайвої ваги, то можливість придбати непотрібні кілограми активно зростає. Першочергово, це пов'язано з обміном речовин, що передається від батьків до дітей і так далі. Також в дану категорію можна віднести особливі кулінарні пристрасті сім'ї. Приміром,якщо малюка з раннього дитинства стануть напихати зовсім не дієтичною їжею в більшому обсязі, то вже в старшому віці це обов'язково призведе до ожиріння. До слова, звичка містити забитий їжею холодильник і щільно їсти залишається з людиною на все його життя. Ось тому і ростуть, як на дріжджах зайві кілограми.

Переконання жінок, що саме вагітність винна в зайвій вазі, - не що інше, як банальний міф. Оскільки справа не в вагітності, а в посиленому харчуванні під час виношування. З цієї причини їсти «відразу за двох» не потрібно, просто слід збалансувати раціон.

Жир, що вживається в їжу,є найголовнішим джерелом енергії в організмі і крім цього, найбільш калорійним продуктом для організму. Природно, всі люблять їсти солодощі або жирне м'ясо. Однак незважаючи на це основні закономірності зайвих кілограм виходять саме від даного смачного і шанованого продукту. Саме жири,потрапляючи в організм людини навіть в не великому обсязі, забезпечують великий енергетичний запас. Організм отримує більше калорій, ніж йому потрібно насправді для повноцінного функціонування, з цієї причини зайвий жир просто переростає в запаси на чорний день. Люди, що вживають в їжу вуглеводи, їдять, в переважній більшості випадків,значно менше жирів. Замість них в їх організм потрапляють такі цінні речовини, як мікроелементи, клітковина і вітаміни. Вживання в їжу овочів, фруктів, нежирного м'яса, птиці, а також зернових продуктів є головним способом, що запобігає причини виникнення непотрібних відкладень.Адже саме споживання жирних продуктів харчування призводить до появи безлічі. Отже, потрібно обмежити потрапляння в організм жирів. Само собою, повністю виключати даний продукт не слід. Дотримуючись рекомендацій кваліфікованих дієтологів,нормальним співвідношенням для організму є вживання вуглеводів в обсязі становить 60% калорій і 30% калорій на жири.

У народі побутує думка про те, що інтенсивні фізичні допомагають швидко позбавитися від зайвої ваги. Однак, як це не дивно, насправді це не так. Заняття спортом може запобігти збільшенню маси,а у випадку якщо ви вже маєте зайві кілограми, то в даному випадку займатися фізичним навантаженням не рекомендується. Пов'язано це з тим, що у людей з ожирінням дуже часто виникають серцево-судинні захворювання і різноманітні проблеми з суглобами. Ось вам і докази того, що спорт у великому обсязі не завжди доречний.Якщо говорити про харчові добавки, то тут теж можна знайти «підводні камені». Наприклад, вживаючи препарати призначені для боротьби із зайвою вагою, ви приберете зайві кілограми і сантиметри. А от дати гарантію, що ви в майбутньому не знайдете їх знову, і навіть в більшій кількості, ніхто не може. Та й до того ж слід розуміти,що дане схуднення загрожує проблемами зі здоров'ям.

Виходячи з вищесказаного, зрозумілим стає одне, перш ніж лікувати ожиріння, слід виявити причини його виникнення. Спочатку просто переглянете спосіб життя, змініть щоденний раціон і сам графік прийому їжі і обов'язково пройдіть спеціалізоване обстеження організму.Лікування зайвої маси тіла є складним і тривалим процесом, що вимагає індивідуального підходу, з урахуванням особливостей організму. Не поспішайте боротися з даними недугою самостійно, а краще зверніться до грамотного і досвідченому фахівцеві, який допоможе вам вилікуватися не надаючи згубного впливу на здоров'я.Приступаючи до боротьби з ожирінням, слід враховувати загальний стан організму, наявність захворювань, рівень ожиріння, інтенсивність росту маси тіла і що інше.

Незважаючи на безліч рекламованих дієт та інших чудо-засобів, найкращим методом боротьби все ж є схуднення під контролем досвідченого лікаря.

Додати коментар


Захисний код
Оновити