Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як позбутися зайвого жиру на животі

Ніщо так не може затьмарити радість майбутнього літа, як ненависні складки жиру на животі. Хочеться швидше відправитися з коханою людиною кудись на море. Але ж він, напевно, буде задивлятися на струнких дівчатах в бікіні, які походжають по пляжу. Дивлячись на них, відразу ж згадуєш, як кілька років тому і ти була стрункою,довговолосою красунею. Якщо подивитися на себе в дзеркало, то можна відзначити, що вся ця краса залишилася, тільки от живіт сильно псує картину. Та й не живіт це, а цілий жівотіще! Звичайно ж, можна відразу все списати на народження малюка. Але ж відомо чимало прикладів,як після пологів жінки швидко поверталися у форми і виглядали навіть краще, ніж до самих пологів. Можливо, ви просто дозволили собі розслабитися, не помічати тонких натяків з боку оточуючих. Але від надлишків жиру на животі потрібно позбавлятися. Ось тільки як це зробити?

 

Для початку необхідно очистити свій організм від шлаків.Потрібно опрацьовувати різні методи для того, щоб привести себе в порядок, прибрати цей величезний живіт. Не зайвим буде поговорити з тими, хто зумів впоратися з такою проблемою. Але більшість з них неодмінно скажуть, що потрібно очистити кишечник. Адже з часом в ньому накопичуються шлаки, які, розкладаючись,виділяють всяку гидоту в наш організм. Тоді-то організм для того, щоб захистити дітородні органи, шлунок і печінку, починає приймати на себе ці отрути разом з водно-жировим прошарком. Так і з'являється негарний живіт. Для того щоб швидше його прибрати, зовсім не потрібно голодувати або сидіти на жорстких дієтах ..Ви повинні привести в порядок очисну систему, а далі організм впоратися своїми силами.

Очистити кишечник можна за допомогою звичайних клізм. Якщо ви дійсно хочете прибрати живіт, то про гидливості в даному випадку потрібно забути. Використовувати для цієї мети потрібно звичайну клізму на 1, 5-2 л, а не ту,що нав'язують нам різні кабінети і салони. Адже такі клізми здатні вимити мікрофлору організму. Звичайна ж клізма виведе всі шлаки, очистить організм. Після цього сам організм почне скидати обсяг живота. Жирова і водна захист тепер не потрібна селезінці, печінці та органам травлення.Рекомендується робити клізми протягом двох тижнів через день. Ви самі помітите, як будете втрачати у вазі і об'ємі. Клізму робимо так: 1 десертну ложечку солі беремо на 1, 5 л води. За твердженням багатьох, за два тижні обсяг живота скорочується на 10 см. За цей період можна втратити до 6 кг. Для першого етапу досить непоганий результат.

Тепер можна переходити до другого етапу, який полягає в очищенні печінки. Це дозволить зменшити живіт ще більше. Дізнатися більш детальну інформацію з даної теми можна Інтернеті. Існують ще й спортивні вправу, які допомагають не тільки скоротити обсяги живота, то і привести м'язи в тонус, змусити шкіру, яка розтягнулася,скорочуватися. Наша шкіра не гумова, тому без виконання спеціальних вправ у форму її ніяк не привести. Якщо ж не проводити таких занять, то на шкірі можуть залишитися розтяжки, а виглядає це, м'яко кажучи, не естетично. Щоб уникнути такої ситуації, слід направити всі свої зусилля на вирішення проблеми.Існує два дієвих вправи - це обруч і вправи на прес.

Обруч дозволяє розігрівати м'язи талії, посилюють кровообіг, таким чином, покращуючи обмін речовин, як в самих м'язах, так і в шкірі. За допомогою обруча ви зможете розім'яти м'язи живота і підготувати їх до виконання більш складних і важких вправ на прес,які можна виконають і в домашніх умовах. Щодня встоїть приділяти не мене 15 хвилин для качання преса. Варто відзначити, що не варто піднімати ноги занадто високо, як це роблять чоловіки. Досить їх підняти від підлоги на 45 градусів. Адже в даному випадку більш важливим є кількість і темп повторень.За один підхід потрібно виконати 50 повторень. Навіть якщо вам буде важко, все одно виконайте саме стільки разів. Адже саме так ви дасте своїй шкірі необхідне навантаження. Якщо ви вже з легкістю виконуєте 50 повторень, то збільште їх до 100, щоб останні 15-20 повторень робити вже через силу. Коли ви успішно впоралися з цією вправою, То знову починайте крутити обруч. Так повторюємо три рази.

Не потрібно забувати і про правильне харчування. Для того щоб прибрати зайвий жир, зовсім не обов'язково обмежувати своє харчування. Це потрібно, так би мовити, диференціювати. Виключіть зі свого раціону жирну і калорійну їжу, в іншому випадку процес буде тривати вкрай повільно.А ось води вживати необхідно по максимуму, незалежно про того, як система виділення. Якщо ж вона працює погано, то приймайте сечогінні трави, адже водообмін повинен бути активним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити