Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Головні омани про втрату ваги

Головні помилки про втрати ваги будуть цікаві всім худне. Проблема надмірної ваги і те, яким саме чином її вирішувати, хвилює все більше і більше число людей. Природно, ринок чудо-препаратів і ексклюзивних дієт швидко відреагував на інтенсивно зростаючий попит, тому і виникла різноманітна продукція,що обіцяє допомогти раз і на завжди позбутися зайвих жирових відкладень. Однак з медичної точки зору, багато хто активно рекламовані методи попросту смішні і навіть згубно впливають на здоров'я. У даній статті ми розповімо вам про міфи, пов'язані з втратою ваги.

 

Міф перший. При будь-якій дієті ви станете втрачати непотрібний вага,тому як організм втрачає жир.

Насправді все безпосередньо залежить від вашого гормонального фону. Безліч людей їдять все без обмежень і абсолютно не набирають при цьому зайву вагу. Крім того, різноманітні обмежувальні дієти є справжнім стресом для організму. Він стане компенсувати недолік їжі,активно продукуючи гормони стресу (наприклад, кортизол). Він сильно погіршує функціонування м'язів, а крім цього, сухожиль. Погіршується при цьому і загальний стан шкіри, тому як можуть виникати сушіння.

Міф другий. Будь жирна їжа згубно впливає на людину і від неї слід відмовитися

Жири поділяють на насичені, а також ненасичені.Перші повільно поглинаються тілом і створюють певні відкладення під шкірою. Останні активно вбираються, прискорюючи метаболізм організму. У випадку якщо ви повністю припиніть вживання жирів, то організм не отримає всі необхідні йому речовини і його метаболічним процесам буде завдано серйозної шкоди.З цієї причини навіть у разі обмежувальних дієт слід продовжувати приймати продукти, які містять у складі транс-жири - рибу, горіхи і так далі.

Міф третій. На ніч їсти не можна, тому як їжа не засвоюється, а отже - перетворюється в жирові відкладення.
Важливо, що саме ви їсте. Застосування продуктів, які містять білки, активно стимулює продукування гормону росту, який "з'їдає" наявний підшкірний жир. Вуглеводи сприяють продукуванню інсуліну,з цієї причини їх не слід їсти перед тим як лягаєте спати.
Міф четвертий. Для того, щоб схуднути, слід активно рухатися
Спалювання жиру відбувається лише тільки за наявності певних гормонів в крові. У випадку якщо ви займаєтеся спортом або ж робите фізичні вправи, які не потребують великих зусиль,гормональний фон абсолютно не змінюється.
У випадку якщо ви мрієте про втрату ваги, вам потрібні рух, навантаження. Переважно отримати консультацію у кваліфікованих фітнес-фахівців або ж фахівців спортивної медицини, що призначають навантаження з урахуванням ваших персональних особливостей.
Міф п'ятий. У разі якщо спалюєте жир,то живіт стає плоским
Кваліфіковані дієтологи запевняють в тому, що живіт огрядних людей в деяких випадках буває навіть більш плоским. В даному випадку все безпосередньо залежить саме від характеристик м'язів. У разі якщо черевні, діафрагмальний м'язи розслаблені, то живіт починає поступово звисати. Так відбувається навіть з худими людьми,коли вони рухаються мало. Відновлення даних м'язів відбувається досить довго. І першочергово слід почати вести активний спосіб життя. Незважаючи на це, навіть у сидячому положенні можна робити безліч вправ для того, щоб підтягнути живіт. Кожне тренування повинна складатися з 50-100 повторів вправ і завершуватися видихом.
Міф шостий. Препарати, призначені для спалювання жиру, дійсно допоможуть позбутися зайвих кілограмів
Всі речовини, що спалюють жир, змінюють процес обміну речовин в організмі. Їх застосування здатне нашкодити, оскільки обмін речовин у кожного свій. Приймаючи будь-якої препарат, можна і насправді зменшити обсяг жирових відкладень,однак після припинення прийому жир обов'язково повернеться. Та й до того ж в переважній більшості випадків його стає ще більше ніж було. Препарати дають результат лише тоді, коли вони поєднуються з навантаженнями і грамотної дієтою.
У випадку якщо ви дійсно бажаєте позбутися від жиру,то існує лише дві умови: фізична активність і грамотне харчування, з обов'язковим урахуванням особливостей вашого організму. У будь-якому іншому випадку ви не отримаєте бажаний результат, а різноманітні помилки про втрати ваги тільки лише зіпсують життя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити