Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дієти не допомагають. Рух важливіше

Будь-яка дієта (навіть кремлівська дієта) заснована на обмеженнях, а позбав ня не вирішують на довгий термін проблему надмірно го ваги. Проте коли ми розмірковуємо 6 те, які дії зробити, щоб поліпшити свою фігуру, то перший (а часто і єдиний) спосіб, до якого ми додумувати, - це сісти на дієту (це може бути будь-яка,навіть японська дієта).

Однак існують і інші засоби для поліпшення вашого іміджу. Одним з найбільш важливих є рух.

 

Тепер, перш ніж ви злякаєтеся слів физи ческие вправи, дозвольте мені пояснити, що концепція руху згідно з програмою Чи не Стесі няйте своєї наготи майже нічого спільного не має з клубами здоров'я,новинками спортивної моди або двогодинними тренуваннями. Я кажу про дви жении в його самій звичайній формі, про те, що може зробити кожен, незалежно від його фізичної підго товки, займаючись всього десять хвилин на день.

 

Нижче ви познайомитеся з моєю клієнткою на ім'я Дженіфер. Вона з тих, хто не зупиняється на досягнутому.Перш ніж ми почали працювати разом, ця дівчина страждала від виснаження, викликаного неправильним харчуванням. Так само, як це було з Ерін, я допомогла Дженіфер придушити стрес недотриманням дієти. Крім того, проста щоденна десятихвилинна активність, що стимулює серцево-судинну діяльність, стала для Дженіфер ліками,які звільнили її від страхів і тривог. Така ж активність, можливо, вилікує і вас.

Додати коментар


Захисний код
Оновити