Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Міняйте свої смакові звички!

Отже, вода - це добре для вас. Але чи дійсно вам необхідно відмовитися від діетічес кой содової? Чи не можна просто додати воду до ва шему питьевому розпорядку?

Безалкогольні напої в кращому випадку непітательной, а в гіршому шкідливі для вашого організму. Вони напхані інгредієнтами, здатними викликати розпухання живота, затримку рідини і,як не смішно, зневоднення. Чорт візьми, та ви тільки прочитайте, що. н апісано на банці з газводою! Ви будете вражені, розбираючи важкі для слова, з яких складається перелік штучних інгредієнтів.

Який там ще гуміарабік? Або бромінат рослинних жирів? А фенілаланін? Ось такі слова наносяться на бляшанку з дієтичною содовою. Будь ви рибою - де воліли б плавати: в чані з липкою рідиною або в струмку з прозорою водою? Подумайте про свій організм, як про нього подумала б та риба.

 

Саме повне усвідомлення того,що я добровільно насичую власне тіло цією нісенітницею, і спонукало мене зламати свою звичку пити безалкогольні напої. Я чудово пам'ятаю цей момент. Я чекала подругу і, щоб згаяти час, неуважно почала читати напис на банці - з чого ж складається моя содова. І чим далі читала, тим у більший жах приходила. Зрозумійте мене правильно,я не зациклена радикально на здоровому способі життя, хоча, і сиджу на кремлівській дієті, але в той момент я була обурена. Перечитавши етикетку, я переконалася, що й справді читаю це вперше. Ну і ну! Я викинула недопиту банку і забула про неї.

 

Відмова від шкідливих звичок, будь то сигарети, лимонади або інші пороки, має на увазі переживання важкого,незручного адаптаційного періоду. І якщо ваше небо звикло до поколюванню шипучого напою або до неповторного смаку кока-коли, то ви, різко переключившись на воду, відчуєте менше задоволення. Як згадує Джейн: У перші кілька днів вода здається абсолютно позбавленою смаку. Це допомагає зрозуміти,чому перші два тижні після відмови від звичок здаються сущим пеклом. Проте через ці початкові півмісяця ваші смакові пупиришки почнуть розрізняти, як утоляющие, що задовольняють властивості води вступають у свої права. І що ще більш важливо - ви відчуєте поліпшення у всьому тілі. Джейн підтвердила, що до кінця третього тижня,проведеної без газнапітков, її шкіра стала більш здоровою, розглядалися складки на животі, а головні болі, млявість і неприємні відчуття в черевній порожнині зникли. Ці три позитивних зміни і послужили для неї мотивом пити воду, а не лимонад.

Я багато років тому прийшла до розуміння того, що потрібно пити воду замість безалкогольних напоїв. Але нещодавно в якості експерименту я п о-пробувала випити баночку содовою після напруженого тренування. Я дуже хотіла пити, тому, клацнувши бляшаним язичком і відкривши банку, почала вихлюпувати рідина собі в рот.Однак після першого ж жодного ковтка я, з огидою отпрянув, виплюнула вміст. Мене занудило від того, що мова відчув неприємний смак химикалиев. Перебуваючи 20 років без газованої води, мій організм зажадав то що знав і до чого звик, - воду.

Додати коментар


Захисний код
Оновити