Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Секрет успіху - у воді

Ви напевно бачили безліч фотографій з відображеними на них знаменитостями, що тримають в руці пляшку з водою. І це не випадковість, а прекрасний урок, викладений тими, чиє життя безпосередньо залежить від того, як вони виглядають і відчувають себе.

Чим вода може допомогти вашому тілу, духу і розуму? Давайте порахуємо, чому вона сприяє:

 

• знижує вагу (особливо, якщо в цей час ви дотримуєтеся кремлівської дієти);

• пригнічує апетит;

• не викликає роздування живота, розгладжує складки;

• робить шкіру красивіше;

• покращує сон;

• рідше викликає головні болі;

• покращує функціонування м'яких тканин (м'язів, сухожиль і т. д.);

• надає більше енергії, рідше викликає млявість;• економить гроші.

Люди, початківці свідомо пити більшу кількість води, часто дивуються, коли виявляють, що скинули п'ять фунтів протягом перших двох тижнів, хоча не робили нічого іншого для втрати ваги! Причина в тому, що при недостатній гідратації тіло утримує рідину. Так-так, правильно - чим менше води ми п'ємо,тим більше утримуємо її в собі. Для того щоб скинути непотрібний вагу утриманої води, ми повинні пити більше! Крім того, рясне пиття води діє як природний суппрессант, тобто пригнічує розвиток апетиту, і в підсумку ми по требляют менше калорій.

Крім того, питна вода очищає і живить ваш організм,допомагаючи ниркам оптимально виконувати свої функції і позбавляючи тіло від шлаків. Специфічним побічним ефектом даного процесу, який ви помітите спочатку, будуть часті відвідування туалету; їх стане менше, як тільки ваше тіло пристосується до переробки більшої кількості води. Ви також помітите,що зменшиться набряклість в області черевної порожнини (особливо якщо ви пили багато газованої води), менше стануть розпухати кінцівки, якщо ви страждали затримкою рідини; на вас краще буде сидіти одяг.

Пиття великої кількості води оздоровлює шкіру й надає їй осяйний вигляд. Нещодавно в популярному ток-шоу виступав один експерт, який веде боротьбу зі старінням. Він пропонував здійснювати дуже прості дії для того, щоб виглядати молодше. Який же його порада номер один? Випивати вісім склянок води в день. Якщо ви п'єте газовану воду і каву,а простої води вживаєте небагато, то ваша шкіра зневоднюється, а особа робиться Иссушение, зморшкуватим і старим, як ніби ви занадто багато часу провели на сонці. Вода живить вашу шкіру, гидрируются її, що їй так необхідно, надає її клітинам пружність. Японська дієта передбачає в собі також вживання великої кількості води, тому,може виявитися для вас корисною.

Ви неспокійно спите? Вас дошкуляють головні болі? У багатьох з моїх клієнтів грунтовним чином покращився сон, а головні болі стали рідше і слабкіше, коли вони перейшли на воду, кинувши свою газовану-кавову звичку.

Що стосується економії грошей - ну-ка, прямо зараз візьміть олівець,аркуш паперу й калькулятор! Складіть гроші, які ви витрачаєте на день на газводи або кави. Тепер порахуйте, скільки у вас йде в тиждень, на місяць, на рік! Вода ж безкоштовна або, принаймні, значно дешевше, навіть якщо ви п'єте пляшкову. Помрійте, на що будете витрачатися, якщо погодитеся почати пити воду замість дорогих напоїв.Заведіть скарбничку і щодня відкладайте ті заощадження, які перевели б на каву або содову. А в кінці року купите те, про що мріяли, зробивши цим хороший подарунок самим собі.

Скільки пити води? Більшість експертів рекомендують випивати вісім восьміунціевих склянок води щодня. Особисто ^ я намагаюся випивати десять,хоча вам не потрібно починати з такого рівня. Дайте вашому тілу можливість пристосуватися, переробляючи приблизно шістдесят чотири унції в день протягом тижня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити