Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чи варто жити без шоколаду?

Я вважаю, що самоугощаться - значить відчувати одне з найбільших задоволень у житті, особливо коли частування радує душу і не псує тіло. Але удостоювати себе такої честі слід навмисно і помірно. Прийняття того, чим ми насолоджуємося, впровадження цього в наше життя здоровим,збалансованим способом - навіть якщо це може викликати повноту - допоможе позбутися страху, що нам більше ніколи не будуть дозволені ті задоволення, яких ми жадаємо.

 

У кожного з клієнтів, з якими я працюю - як і майже у кожного перехожого на вулиці, - є харчової пунктик. У кожного з нас є проблеми з харчуванням.Але що я вам можу сказати точно - це те що дієти, особливо дієти, що виключають або скорочують певні продукти, не працюють. Економте час і гроші і пощадите свій обмін речовин, тому що незалежно від того, наскільки падає наша вага на початку дієти, ми в якийсь момент повертаємося до їжі, яку любимо. І це закономірно.Я люблю шоколад і завжди буду його любити. Шоколад робить мене щасливою, і слава богу, що я можу насолоджуватися, помірно споживаючи його, Навіщо вважати щось поганим, якщо воно робить тобі добре? Кушая те, що вам подобається - в межах розумного, звичайно, - ви ощасливлював себе можливістю вибирати, адже вибір надає свободу.(Ступень П ять докладніше навчить вас помірності в їжі. Там же розповідається, як дізнаватися про те, що ви наситилися.)

Мені відкрилася найбільша істина, що стосується їжі. Їжа, по суті, може і повинна бути чудесним святкуванням. Зрештою, саме завдяки їй наші тіла рухаються, і це робить її сутністю життя. Тіла - це наші власні,безцінні, єдині і неповторні двигуни, а їжа - це паливо, що збуджує в цих двигунах енергію. Подумайте, якщо б ви були власником красивого і рідкісного спортивного авто - хіба ви стали б заправляти його низькооктанових бензином?: Ніколи. Так от, ваше тіло і є те рідкісне спортивне авто. Основний принцип -заповнюйте його належним чином і по можливості найкращою їжею. А коли бак наповнився - припиняйте закачувати бензин.

Замість того щоб вважати ваші улюблені продукти слабкістю або спокусою і ганебно піддавати їх забороні, високо вознесіть їх і встановите на п'єдестал пошани. Віддайте їм належну повагу як важливої,позитивної частини вашого життя. Однак цією частиною, як і більшістю задоволень, слід насолоджуватися помірно, якщо ви хочете, щоб чари не втратило силу. Передчуваєте момент, коли раз на тиждень будете об'їдатися жаданими частуваннями. Успішно впровадивши таке щотижневе задоволення у ваше життя, ви, можливо, виявите,що здатні, подібно французам, отримувати маленькі кулінарні радості щодня. І все ж для того, щоб перейти від щотижневого частування до щоденного, ви повинні навчитися стримувати себе і насолоджуватися їжею помірно. Якщо відчуваєте постійна спокуса наїстися лю бімим стравою, а не спробувати його,якщо боїтеся втратити контроль і переїсти - повертайтеся до щотижневого самоугощенію.

Які ж правила щотижневого самоугощегнія? Це може бути все: шоколад, картопляні чіпси з різними приправами, домашнє печиво, печеня в горщику або всього з цього потроху. Єдине обмеження - ваше частування не повинно перевищувати 500 калорій.Я прийшла до ви воду, що менша дає вам привід відчувати себе обдуреними, а більшу несе в собі ризик зловживання.

Ви запитаєте - а як рахувати калорії? Майже на всі упаковані продукти нанесені дані про вміст калорій під назвою Поживна цінність. Дещо складніше з блюдами, приготованими вдома, але і їх можна порахувати,служив значення кожного інгредієнта. Очевидно, що ви зможете відміряти кількість вашого ласощі, засноване на загальному числі калорій. Ви можете вибрати знежирений варіант, в якому калорій менше, щоб з'їсти більше. Може бути, ви вирішите, що для вас головне - аромат, і обійдетеся тарілочкою чогось, чого тільки подумки багато. Вибір ваш.Щоб допомогти собі уникнути зловживання, особливо якщо ви вимушено купуєте або готуєте страву, що перевищує вашу норму в 500 калорій, відміряйте точну кількість, яке ви з'їсте, до того як відкусити шматочок; решта заморозьте або віддайте Сусідам. Так-так, навіть якщо це цілий торт,який ви тільки що спекли! Або дві третини коробки Кептін Кранч. Відверто кажучи, ви заплатите маленьку ціну за те, що уникнете спокуси, здатного підірвати ваші цілі.

Перш ніж я представлю вам Ерін, хочу розголосити секрет, що послужив підставою для її успіху. Це той секрет,який не хотіла б розкривати вам процвітаюча індустрія схуднення, від чого він не стає менш правдивим. Чарівних пігулок або секретних формул для схуднення не існує. Вас можуть звабити помилкові обіцянки дієт (але, тільки не дієта Олени Малишевої!) Або тенденційних програм для схуднення,проте у результаті проходження їм обернеться для вас лихом. Стан удов летворенія своїм тілом - це процес. Образо вательность процес, що вимагає зсуву у вашій манері дивитися на себе, що встановлює розумний баланс між тим, що і як ви їсте, і рівнем вашої активності. Ось і все.Простіше не буває! І чим швидше ви відкриєте для себе цю ис тину, тим швидше станете ще щасливішим.

Слава богу, що Ерін у свої двадцять засвоїла цей урок, який врятував її від довгих десятиліть поневірянь і невдач. Але вчитися ніколи не пізно. Історія Ерін, я сподіваюся, надихне вас і допоможе дізнатися, як ніколи не варто позбавляти себе задоволення.З молитвою вживайте збалансовану їжу три рази на день і завжди пам'ятайте про те, що до вашого улюбленого ласощі рукою подати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити