Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Їжте і худніть!

Моїми найбільш видатними вчителями, коли справа стосувалася насолоди їжею, були європейські жінки. Взагалі кажучи, вони - створення витончені, і я переймала їх досвід з чарівністю і повагою.

Вони знали, як подати себе світові, і володіли непримиренним, надзвичайно потужним і виключно сексуальним почуттям гордості. Що ще більш важливо,вони не просто насолоджуються їжею - вони обожнюють її. Можна відзначити дієту Олени Малишевої. Проте очевидно, що з якихось причин європейці відчувають менше бід з вагою, ніж американці. У Франції, наприклад, лише 8% людей має надлишкову вагу, тоді як в Америці - 30%.

Цьому навіть назву придумали - французький парадокс. Мені думається,що секрет цього протиріччя - криється в самому понятті традиційного культу харчування. Якість, а не кількість відіграє вирішальну роль, коли мова йде про ставлення до їжі як до самого приємного і розслабляючому події дня. Кожен шматочок - одкровення, і кожна пікантність, кожна особливість ретельно засвоюється.Однак випадки переїдання в Європі вкрай рідкісні, там людям не потрібно запихати в рот величезна кількість їстівного одночасно, так як вони можуть собі дозволити отримати повне кулінарне задоволення під час насолоди їжею. Зауважте - я сказала повне, а не надмірне. Мається на увазі різноманітність, а не обжерливість.Простий обід у французькому бістро складається з чогось на кшталт цибульний-картопляного су па зі сметаною, м'яса, засмажені по-французьки, або біфштекса, зеленого салату, увінчаного кружечком теплого козячого сиру, і яблучного пирога, підфарбованого карамеллю; він супроводжується фужером-двома вина,кошиком французького хліба з хрусткою скоринкою і еспрессо з часточками гіркого шоколаду.

 

Однак більшості американців порції кожного з цих страв здадуться мізерними. Знову ж упор робиться на інтенсивність і смакові відтінки, а не на те, скільки разів людина зможе повернутися до буфетної стійки.Європейці в основному приймають їжу за три прийоми на день, і кожен день приблизно в один і той же час, так що у них немає необхідності в проме моторошно пересичуватися сухими закусками з високим вмістом калорій. Щоденне, неквапливе насолоду трьома повноцінними прийомами пі щі - ось ключ до успішного зниження ваги.У вас не буде спонукання кидатися на сухі закуски, коли ви будете знати, що всього через пару годин ос новательно поїсте. Пам'ятайте, що порожні, майже не містять поживних речовин, вироблені за новітніми технологіями сухі закуски зроблять вас повними, а збалансована, смачна їжа, приготовлена ​​з натуральних продуктів,збереже здоров'я і посприяє підтримці нормального, постійної ваги.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити