Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зміст програми

1. Дієти не панацея. Балуйте себе раз на тиждень улюбленими ласощами.

Якщо ви знаєте, що раз на тиждень можете випробувати щастя, висипавши пакетик Ем-енд-ЕМС собі в рот,-т о как можете відчувати себе обділеною? Завдяки такому щотижневому балощам ви дивно легко зможете їсти здорову, добре збалансовану їжу всю решту тиждень.Ступень Про дин - це кінець дієті, як, ймовірно, ви зрозуміли.

 

2. Пийте, пийте і ще раз пийте - воду!

Те, про що ви напевно чули, - ПРАВДА! Вживання двох з половиною літрів води в день створити маленьке диво. Вода вимиє із.в ашего тіла токсини, додасть почуття жаждоутоленності і наводнить зсередини, додавши шкірі блиск молодості. Крім того,якщо ви замість сьогоднішнього споживання висококалорійних газованих напоїв будете пити воду і нічого більше - то напевно скинете як мінімум п'ять фунтів!

3. Поспостерігайте за тим, як десять хвилин вправ в день змінять ваше обличчя - і життя.

Не думайте, що якщо у вас не виходить займатися протягом години, значить,не вийде взагалі нічого. Скиньте з себе ярмо страху! На десять чарівних хвилин мобілізуйте всю енергію своєї серцево-судинної системи і майже відразу ж відчуєте результати - в тих місцях, де чекали, тобто в черевних і стегнових м'язах, і навіть там, де не чекали зовсім, тобто на шиї і обличчі.

4.На кожну тиждень складайте письмовий графік занять фітнесом.

Якщо не викладіть письмово, то чи не станете робити взагалі. Все дуже просто. Тому кожне неділю, до того як почнеться нова тиждень, виберіть як мінімум три дні і напишіть, чим плануєте займатися протягом цих днів, будь то десять хвилин з Сходинки Т ри,півгодини з Сходинки Вісім чи зовсім інша діяльність начебто йоги, аеробіки або прогулянки по лісі. Якщо ведете щоденник, вписуйте особисті заняття серед інших справ і дотримуйтеся цього графіка так, ніби мова йде про діловій зустрічі або про годування дитини - в ньому важлива кожна деталь.

5. Не переїдайте і припиніть є перед телевізором.

Харчування - прекрасна, чудова частина життя і, безумовно, заслуговує вашої пильної уваги. Приймаючи їжу під час перегляду телевізора, ви не приділяєте їй достатньої уваги і напевно станете переїдати! Не припиняйте є те, що любите,але під час їжі віддавайте собі повний звіт у цьому. Вимкніть телевізор - і почуєте, що говорить ваше тіло: воно розповідає вам, як харчуватися збалансовано. Збалансоване харчування - це легкий, приємний і невинний спосіб, що допомагає уникнути переїдання.

6. Сотвори собі кумира і рівняйтеся на нього.

Сотворіть кумира,хто б вона не була - сестра, сусідка, героїня ток-шоу Опра або Мадонна, і нехай вона надихне вас зажити новим, більш щасливим життям. Повісьте її фотографію вдома або в офісі і частіше міняйте її, так що кожен раз, коли ви будете дивитися на свою героїню, вона буде нагадувати вам про те, що вона змінювалася і росла,і таким чином спонукає вас до того ж.

7. Кожен день протягом п'яти хвилин свідомо дихаєте.

Тихенько присядьте де-небудь і п'ять хвилин подихайте глибоко і повільно, вдихаючи через ніс або рот і наповнюючи себе повітрям. Це самий простий і ефективний спосіб досягнення душевного спокою і нейтралізації стресу,і цим ви можете займатися де завгодно.

8. Щодня викроюйте тридцять хвилин для особистих цілей.

Використовуйте ці півгодини як хочете, на ваш вибір. Тренуйтеся (якщо вам не вистачило десяти хвилин Сходинки Т ри), партеся в гарячій ванні, читайте книгу, пишіть лист в газету або просто сядьте і зберіться з думками, але робіть це на самоті.Нехай вам потрібно встати в 5.30 ранку або замкнутися у ванній, після того як все вже вляглися, - викроїте цей час для себе і скрупульозно його дотримуйтесь.

9. Раз на місяць пишіть собі лист із поясненням в любові.

Цей спосіб може здатися дурним, але він повчальний тим, що підтримує впевненість у собі і самоповагу. Він поступово,але постійно зрушує наш фокус від самокритики до любові і затвердженню. Згадайте небудь таке в собі, що ви дійсно любите, будь це на поверхні або в глибині, і запишіть. Підпишіть адресу, киньте в поштову скриньку, а коли лист прийде, прочитайте цей комплімент від найважливішою у вашому житті особистості.

10.Витягають по струнці на весь зріст.

У цьому секреті старої Луїзіани сили більше, ніж ви можете собі уявити. Якщо ви попрактікуетесь, щоб побачити, як виглядає впевненість у собі, ви почнете розуміти і те, як вона відчувається. Бабуся частенько казала мені - випрямися, втягни живіт і посміхнися. І була права. Робіть це, сидячи за столом,стоячи в черзі або походжаючи по рядах універсаму, і отримаєте неймовірно виразний результат.

Додати коментар


Захисний код
Оновити