Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Потрібно прислухатися до свого внутрішнього голосу

Незважаючи на наші тяжкі проблеми, я постійно повторювала собі, що найгірше вже позаду і що важкі часи ми обов'язково переживемо. Мені відчайдушно хотілося повернутися в той казковий роман із зворушливими залицяннями, який був спочатку, але дійсність свідчила про інше - про те, що казка перетворилася на кошмар.Я почала знаходити квитанції з тих закладів, про які навіть не чула, і вже тим більше ніколи там не бувала. Коли я працювала поза містом і дзвонила додому в призначений час, Травень кла вічно вдома не виявлялося. А незадовго до остаточного розриву наших взаємин він сказав, що йде на зустріч за такою адресою, проте коли я зателефонувала туди, там ніхто не знав, про кого я говорю.

Пізніше, коли я наполегливо попросила його порозумітися, він сказав, що у мене параноя, що я зійшла з розуму і що мені потрібно поча ще консультуватися з лікарем.

 

Ніч, коли я застала його в ліжку з іншою жінкою, була найсильнішим ударом у моєму житті. З іншого боку,я випробувала велике полегшення - я, зрештою, не завадило і не божевільна. Мені ще раз був учинений безцінний урок - потрібно прислухатися до свого внутрішнього голосу, яким би тихим він не був.

Я ніяк не могла уявити собі, як змогла б пережити те, що трапилося - саме пустошник ве, що тільки може статися з людиною. Але пе режіла. У той момент я відчувала малодушний страх, основні функції мого організму були ослаблені. Оскільки я тимчасово втратила спо собность ясно мислити, то організм впав в відбутися яние дефолту, підкорившись заспокійливому, медитативного диханню, яке я протягом багатьох років пропагувала для інших.Свідоме дихання стало для мене соломинкою, вхопившись за яку я врятувала своє життя, і завжди буду вдячна йому за це.

Мені раптом стало ясно, що я просто прив'язалася до образу Майкла, який не має нічого спільного з тим, ким він був насправді. Я, по суті, дуже мало знала про людину, за якого вийшла заміж.Проте одна знала точно - що він брехун - і зрозуміла, що хочу розлучитися. Як не дивно, Майкл цього не хотів. Він не реагував на дзвінки мого адвоката і відмовився звільнити спільно займану житлоплощу. Я переїхала до подруги і незабаром отримала розлучення. Наш Народний суд закінчився, а моє зцілення тільки починалося.

Цей досить сильний вчинок, пов'язаний з розірванням нестерпного шлюбу, мав безпосереднє відношення до моєму самолюбству. Не можна сказати, що я була абсолютно несприйнятлива до душевного болю та емоційному спустошенню, які тягнуть за собою такі травми,але моя попередня робота по зміцненню і врівноважування мого тіла - і життя - послужила безцінним фундаментом і допомогла зрозуміти, що я заслуговую кращого звернення, а не подібних образ.

Протягом наступних кількох тижнів я багато разів покладалася на свідоме дихання, постійно долаючи депресію і страх.На допомогу собі я придумала мантру: Коли сумніваєшся - дихай - і часто повторювала її, якщо відчувала нездатність рухатися далі. Це завжди тягло за собою нехай незначну, але зміну, спочатку фізичну, а потім і розумову, і дозволяло зробити ще один крок вперед. Шкода, що я не почала застосовувати на практиці цей простий спосіб.Я впевнена, що з'явилася в результаті проникливість допомогла б запобігти біді.

Ніщо не може зробити нас повністю готовими до смерті, розлучення, подружню зраду, обману, образи або глибоким душевним стражданням. Однак якщо ви потрудилися для того, щоб виробити, здоровий баланс і позитивне сприйняття ваших тіла,розуму і духу, вам ніколи не доведеться сумніватися в самооцінці в моменти відчаю, іноді трапляються в житті. І якщо ви забезпечили свій організм пристроєм для подолання кризи важких часів - таким механізмом є чудо свідомого дихання, - то будете нескінченно вдячні йому, коли настануть важкі часи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити