Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дихайте свідомо

У художньому фільмі На все ся життя героїня актриси Дру Беррімор завмирає в самий вирішальний, доленосний момент, передчуваючи, що щось відбудеться. У ній, скутою страхом, тільки самі основні інстинкти зберегли здатність діяти. Закривши очі, вона шепоче собі: Просто дихай!

Варто відзначити, що,коли відмовляють наші розумові та розумові здібності, ми опиняємося у владі кількох найелементарніших функцій організму. З них жодна не є більш важливою, ніж дихальна. Тому можна сказати, що дихання - це життя.

 

На жаль, про усвідомлене диханні ми можемо говорити найчастіше тільки в моменти страху або паніки.Лише коли калатає серце і здіймають ся легкі - тільки тоді ми помічаємо, що вдих ко Ротко і частий, а видих важкий і неповний.

На щастя, важливість дихання набуває все більшого визнання у зв'язку із збільшеною популярно стю таких фізичних вправ, як йога, біг і розтягнення м'язів. Всі ці різновиди физи чеський культури,проповідують єднання тіла і духу, засновані на принципах правильного дихання. Люди, які регулярно займаються такими видами спорту як біг, їзда на велосипеді і плавання, знають про те, наскільки необхідно свідомо ди шать. Але навіть незалежно від того, активні ви чи ні, для вас буде корисно потренувати легкі, змусити їх працювати.

А що, Власне, ми називаємо свідомим диханням? Це просто інша назва глибокого дихання. Щоденне вправу на глибоке і повільне дихання протягом п'яти хвилин - один з найефективніших способів, як витягти повну вигоду з дії нашої дивовижної респіраторної системи і при цьому звести до мінімуму ймовірність стресу.Воно закладено в основу релаксації, найпростішого способу фізичного і психологічного самозцілення. Роблячи вдих, ми наповнюємо організм цілющим киснем, необхідним для нормальної життєдіяльності червоних кров'яних тілець. Видихаючи, ми позбавляємося від вуглекислого газу. Я десь чула про те,що в XXI столітті дихання стане частиною профілактичної медицини.

У книзі Бадьора ходьба пішки на сторінках 104-105 автор Керолін Кортж пише, що свідоме дихання, будучи природним джерелом життєздатності та здоров'я, заряджає організм енергією, заспокоює емоції і загострює розум. На думку дослідників,воно також уповільнює зменшення обсягу легень, часто супутнє процесу старіння. Вдихаючи свіже кисень, ви покращуєте еластичність легеневої тканини. Ви захищаєте свою здатність прожити довге життя. Одночасно відбувається вироблення вуглекислоти в міру того, як клітини викидають відпрацьовані речовини. Вони скупчуються в нижній частині легень,а повний видих виводить їх з організму. Коли ви дихаєте свідомо, то кожен вдих вселяє в вас силу життя, яка оточує і підтримує вас.

Кожен з нас щодня вдихає і видихає приблизно сімнадцять тисяч разів, але рідко хто дихає глибоко, повільно і ефективно, а адже саме таке дихання покращує роботу легенів,кровоносної системи і так далі - до клітинного рівня.

Таким чином, глибоке і ефективне дихання корисно, а надто поверхове (адже саме так найчастіше дихає більшість з нас!) Може викликати такі недуги, як часті головні болі і високий кров'яний тиск. Вчені також вважають,що неглибоке і часте дихання може розхитувати нашу нервову систему, через що ми відчуємо занепокоєння і виснаження.

Свідоме і глибоке дихання, крім планомірного зміцнення нашого здоров'я, може послужити сполучною ланкою з тим, що говорить всередині нас тихим, але мудрим голосом наших бажань і потреб, часто нечутним з-за шуму повсякденної суєти. Як шкода, що я не знала цієї азбучної істини до того, як в перший раз вийшла заміж!

Додати коментар


Захисний код
Оновити