Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Прості правила щоб схуднути

На наступний тиждень я дала Ганні, на додаток до ведення щоденника харчування, кілька нових завдань. Їй слід було:

• Припинити зважуватися. Це хороший рада всім жінкам. Ваги - ворог способу життя Не соромтеся своєї наготи. Ве си - всього лише цифри, майже нічого загально го не мають з тим, як ви виглядаєте. Тому забудьте про них.Викиньте їх взагалі. Ви і без того можете щорічно зважуватися в кабінеті лікаря. Кращий показник того, як ви виглядаєте, - то, як почуваєтеся оголеною.

 

• Подарувати суспільству милосердя одяг, який вона носила, коли важила і сто десять, і сто двадцять фунтів.

• Раз на день ставати перед дзеркалом в оголеному вигляді.• Записувати в щоденник харчування особливості смаку і структури спожитої їжі.

Тепер її вага, який вона утримує вже кілька місяців, становить 128 фунтів. Анна позврляет собі зважуватися тільки під час еже гідного візиту до гінеколога. Вона абсолютно спо койно дивиться на себе оголену, вважаючи за краще робити це натщесерце в ранковий час.Цей обряд став її новими вагами. Поняття про те, мала їй одяг або велика, також повідомляє їй про її вазі. Обидва ці методи надають Ганні почуття контролю і ні один не викликає тривоги або стресу. Ганна та її колишній чоловік знайшли дружню основу для поділу обов'язків з опіки та вихованню дітей.Вона відчуває подяку за відчуття завершеності, що з'явилося у неї, коли вона стала брати активну участь у житті дітей. Протягом останніх шести місяців Анна зустрічається з чоловіком, з яким познайомилася на роботі. Вони люблять вечеряти не вдома і разом відвідують ресторани - щоразу новий. Для того щоб знову не набрати зайву вагу, Вона успішно користується моїми Правилами порятунку в ресторанах з програми Не соромтеся своєї наготи. Ось ці правила:

• Ніколи не приходьте в ресторан, помираючи від голоду. Якщо дійсно сильно хочете їсти, з'їжте легку закуску перед тим, як відправляєтеся куди-то з метою поїсти (маленький стаканчик нежирного йогурту або банан зазвичай притупляють мій голод).

• Якщо на ваш столик першим ділимо поставили хліб, попросіть, щоб його прибрали і принесли разом з їжею.
• Якщо ви їсте і любите м'ясні страви, намагайтеся замовляти ті, що підсмажені на грилі, на шампурі, в ростері, або тушковане м'ясо з травами і приправами (без додаткового жиру або калорій).
• Якщо в меню це не написано, запитуйте,коли замовляєте, як кожне блюдо готується. Уникайте страв, в яких багато зі вусів на основі вершкового масла або вершків. Не бійтеся попросити замінити висококалорійний гарнір овочами, звареними на па ру. Всі смажене залиште для особливих випадків.
• Замовляючи салат, попросіть зробити заправку дуже легкою (це краще,ніж якщо ви будете заправляти самі, так як ви напевно виллєте або покладіть більше, а на кухні це зроблять лише злегка).
• Якщо є легкі закуски, скористайтеся перевагою цього вибору. Їжте тільки стандартну порцію того, що покладено на та Релком, а надлишки попросіть скласти в коро бочку, щоб ви взяли їх додому.Інший спосіб обмежити розмір порції - замовити що-небудь з меню закусок, хоча кількість страв у ньому може бути невеликим.
• Їжте повільно. Кожен раз, поклавши в рот шматочок, кладіть вилку на тарілку.
• Пийте багато води.
• Якщо ви любите супроводжувати їжу алкогольними напоями, намагайтеся пити вино.У звичайному пятіунціевом склянці сухого вина 100 калорій. У двенадцатіунціевой банці з хіносодержащім напоєм, проте, 180 калорій, а в двенадцатіунціевой круж ке пива - сто п'ятдесят. Коктейлі, особливо на основі безалкогольних напоїв, можуть містити триста калорій і більше.Міцні напої та лікери містять сто шістдесят калорій на кожні одну або півтори унції.
• Насолоджуйтесь десертом, тільки запитаєте се бе, чи дійсно вам потрібні збиті вершки або інші додаткові калорії. Чудовий вибір як десерт - шербет. А ще краще - поділіться солодким блюдом з одним.
• Насолоджуйтеся їжею і не соромтеся просити внести зміни в меню, адже за стіл платите ви.

Додати коментар


Захисний код
Оновити