Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

За швидкісне поїдання обіду золотих медалей не дають

Наступного разу, коли опинитеся в числі запрошених на вечерю, зверніть увагу, наскільки швидко кожен (або кожна) з гостей буде розправлятися зі своєю їжею. Майже завжди виявляється, що в той час як у одного тарілка вже порожня, хто-небудь по той бік столу тільки приступає до неосновним страви. Тепер придивіться до того,як веде себе кожен з учасників застілля. Я з досвіду знаю, що людина більш розкутий, здається, отримує задоволення від кожного шматочка і після того, як відправить його в рот, кладе вилку, іноді бере участь в невимушеній розмові і раз у раз відпускає компліменти на адресу шеф-кухаря з приводу кожного нового шматочка.

Однак майже завжди знаходиться і учасник змагань, дуже рідко розмовляє з сусідами по столу. Він (вона) набиває повний рот, жує так, ніби його женуть і зрештою кладе вилку на порожню тарілку, в цей момент очікуючи, мабуть, фінального удару в гонг. Вгадайте, хто з описаних любителів поїсти найчастіше має надлишкову вагу?Я вперше дізналася про цей феномен, коли їла за одним столом з моєю старшою сестрою Сьюді. На тему її вишуканою манери поводитися за столом можна скласти поему. Вона завжди трошки відпочиває після того, як прожує і проковтне, немов відплачує подяку Всевишньому за щойно випробуваний хвилюючий смак. Я н і-,коли не вміла є так само повільно, як вона, хоча завжди прагнула вловити її ритм. Фігура Сьюді абсолютно відповідає стилю її харчування. У неї таке тіло, що померти можна від заздрості, і в той же час вона рідко займається фізкультурою або відмовляє собі в тому, що хоче з'їсти. А вся справа в тому, що вона їсть дуже медлен але, дізнається,коли шлунок задоволений, і припиняє вчасно. Я ніколи в житті не бачила, щоб Сьюді переїла або села на японську дієту. Вона ні за що не пожертвує тією радістю, яку приносить їй їжа.

Іншим прикладом є моя подруга Хуана, одна з небагатьох жінок, здатних зробити їжу по-справжньому спокусливим подією.Чому? Тому що їсть не поспішаючи і проковтує кожен шматочок з усвідомленням та оцінкою. Хуана вміє видавати щасливий стогін, коли їсть щось певне, при цьому всі, хто опинився з нею за столом, закохує

Повільна їжа дає вашому організму дуже важливу можливість - можливість розпізнавати ситість і передавати сигнал про неї іншим важливим органам, наприклад, мозку. Коли ви швидко набиваєте себе їжею, то система моніторингу вашого організму не встигає за вами. До того часу, коли в систему надходить повне повідомлення,ви встигнете вжити ще пару стаканчиків морозива або полпакета солоних крендельков. Але коли ви витрачаєте на їжу більше часу, то даєте шанс включитися природному регулятору вашого організму. Ковтання їжі шматка ми найчастіше означає, що ви разом з нею ковтаєте повітря, що може призвести до газоутворення і порушення травлення.Повільна їжа означає, що ви краще прожовуєте їжу і менше напружуєте свою травну систему. Крім того, з вживанням води під час прийому їжі (Ступень Два) ваш організм швидше отримає сигнал про почуття ситості. Спробуйте, і дуже скоро здивуєтеся, як задоволено себе відчуєте після того,як будете їсти повільно і свідомо і кожен покладений в рот шматочок запивати водою. У цьому випадку кремлівська дієта здасться вам блаженством!

Сьюді і Хуана, крім того, навчили мене, що відчуття себе щасливою залежить від того, як ви їсте і чому ви їсте. Обидві ці жінки насолоджуються життям. Як і ті європейські жінки,про які я згадувала раніше, вони їдять заради задоволення, ніколи не випускаючи можливість насолодитися чимось смачним. Необхідний елемент здоровою і врівноваженою життя - бути щасливою і відчувати радість. Коли ви їсте свідомо, то маєте більше можливостей смакувати не лише їжу, але й життя.

Як вам дізнатися про те,що ви їсте занадто швидко? Ви кладете вилку тільки тоді, коли закінчили є? Ви справляєтеся з вечерею менш ніж за тридцять хвилин? Ви часто між справою ковтаєте їжу, шматками? Ви їсте, стоячи біля кухонної раковини? Ви, напевно, здогадуєтеся, що означає відповідь так на кожне з цих питань.

Знову промовте: Я буду ретельно вибирати і вирішувати, Що мені є, а потім усвідомлено насолоджуватися обраної їжею.

З наступної далі історії видно, що свідоме харчування допомагає зрозуміти, як впоратися з проблемою ваги. Якщо їжа не є для вас радісною подією, то ви маєте багато спільного з набагато більшим числом людей, ніж це собі уявляєте. Якщо ви боретеся за те, щоб запам'ятовувати,що з'їли на вечерю минулого вечора, значить, знайомство з Ганною виявиться для вас корисним.

Додати коментар


Захисний код
Оновити