Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Порції повинні бути розумно обмеженими

У Сходинки Про дин я говорила про важливість поживного балансу і різноманітності в їжі. Я також згадувала про те, як французи люблять смакувати кожен шматочок їжі і при цьому рідко переїдають. Розмір порції дійсно дуже важливий, особливо якщо ви звикли їсти несвідомо: від нього залежить досягнення вами тілесного здоров'я.Відповідні розміри порцій можуть бути раз особистими і змінюватися залежно від вашого статі, віку, комплекції, виду діяльності та інших змінних величин; проте майте на увазі нижченаведені розміри порцій, разработайние відповідно до Пірамідою Харчування, і згадуйте про них, перш ніж приступити до їжі.

 

Стандарти порцій

Група,що складається з хліба, крупи, рису та макаронних виробів (від шести до одинадцяти частин на день).

Одна частина - це:

Один скибочку хліба; одна половина високобілковою булочки або бублика; одна Шестидюймовий маїсова коржик; одна половина чашки звареного рису, макаронів або толокна ^ одна унція холодного зернового страви; один чотиридюймовий млинець;два печеньица середнього розміру.

Овочева група (від трьох до п'яти частин в день).

Одна частина - це:

Одна половина чашки сирих шинкованою нелістових овочів; одна чашка сирих листових овочів; одна половина чашки пропарених овочів; одна маленька спечена картоплина; три чверті чашки овочевого соку.Фруктова група (від двох до чотирьох частин на день).

Одна частина - це:

Одна половина чашки ягід або нарізаних скибочками фруктів; яблуко, апельсин або банан (1 шт. середнього розміру); три чверті чашки фруктового соку; одна чверть чашки сухофруктів.

Молочна група (від двох до трьох частин в день).

Одна частина - це:

Одна чашка молока або йогурту;півтори унції сиру; дві третини чашки морозива.

Група, що складається з м'яса, птиці, риби, сухих бобових, яєць і горіхів (від двох до трьох частин вдень).

Одна частина - це:

Дві або три унції вареного нежирного м'яса, птиці, риби або нарізаного скибочками делікатесного м'яса (що приблизно дорівнює одній половині брикету яловичого фаршу,одній половині курячої грудки, двом скибочкам делікатесного м'яса); дві або три унції консервованого тунця або лосося (одна половина чашки); одна половина чашки вареної сочевиці, гороху або сухих бобових; одне яйце; дві столові ложки арахісового масла.

Поради, необхідні для свідомого, здорового харчування

Може бути, ви розлучилися або овдовіли, Може бути, ви студентка або просто любите жити одна - прислухайтеся до моїх порад, щоб по вання їжі стало для вас ще більш корисним і приємним. Ті ж пропозиції придатні для прийомів їжі в компанії.

• Ходіть в магазин за продуктами для вечері протягом дня, коли ви ситі.

• Купуйте смачні, свіжі готові продукти,щоб вам не довелося готувати для себе однієї (смажену і напхану соусами їжу вживайте тільки в рідкісних випадках).

• Накривайте на вечірній стіл так, ніби робите це ще для когось: встановіть підставки, розкладіть серветки і срібні прилади, налийте собі склянку вина і / або склянку води, запаліть свічку, поставте вазу з квітами в.центр столу. Я, наприклад, ще й із задоволенням вимовляю про себе молитву, перш ніж приступаю до їжі.

• Перш ніж сядете вечеряти, покладіть на тарілку відповідну кількість частин. Не ставте на стіл всю миску з салатом, інакше будете спокушатися і клювати з неї після того, як ваша тарілка спорожніє, тим самим додаючи зайві калорії.• Смакуйте вечерю при своєму повній увазі. Не відповідайте на телефонні дзвінки і не відкривайте нікому двері, коли їсте.

• Спокійна, приємна музика є чудовим супроводом для вечері. Все інше: телебачення, радіо, газети, книги та інше - відволікає.

• Намагайтеся вечеряти до дев'яти годин вечора, віддаючи собі звіт в тому,що це ваш послід ний за цей вечір прийом їжі.

• Намагайтеся витрачати на насолоду їжею як мінімум тридцять хвилин (чим більше, тим краще).

• Після того як закінчите є, не кидайтеся до дверей, щоб зайнятися іншим видом діяль ності. Дозвольте собі протягом неяк ких хвилин покайфовать після хорошої їжі і зайнятися чимось таким,що зазвичай робиться в сидячому положенні: почитайте, послухайте музику або радіо або - ах, так! - Подивіться телевізор (якщо під час їжі йде телепрограма, яку ви хочете подивитися, запишіть її на відео - подивіться після того, як закінчите є).

Наступні далі поради призначені для просунутих матусь,"Які схильні розцінювати прийоми їжі протягом дня як швидкоплинні мгно вения між візитами до лікаря та іграми в баскетбол.

• Наполягайте на тому, щоб як мінімум за однією їжею в день збиралася вся родина, будь то сніданок, обід або вечерю. Дослідження показали, що ті підлітки,які як мінімум один раз на день приймають їжу разом з іншими членами сім'ї, старанно вчаться і добре пристосовуються до життя.

• Ставте різноманітність, поживність і переваги членів сім'ї вище своїх уявлень про те, що має бути подана на стіл в даний момент. Хто сказав,що бутер броди годяться тільки до обіду? А яйця і млинці - тільки до сніданку? Не перетворюйте ваш обідній стіл в буфетну стійку з легкими закусками. Не підвищуйте ні на кого голос, запропонуйте широкий вибір повноцінних страв і відчепіться від усіх. Справді, навіщо примушувати чотирирічну дитину давитися капустою броколі, якщо до того моменту,коли ви закінчите воювати, апетит втратять все? Попросіть кого-небудь з членів сім'ї прибрати зі столу і помити посуд, а самі деякий час відпочиньте, щоб з'їдена їжа опустилася на дно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити