Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вечеряти одній - це чудово!

У Селлі, моєї клієнтки, було виразне тіло, коли ми познайомилися. Однак через рік після сле нашої спільної роботи вона пережила важке розлучення і вперше за десять років залишилася одна. Щоб скрасити самотність, Селлі в якості дру га використовувала телевізор, щоб вечеряти з ним разом, і дуже швидко додала у вазі десять фун тов.Коли ми стали обговорювати причини події, вона заговорила про глибоке розпачі і самотність. Як тільки Селлі розпізнала ці почуття і почала відвідувати терапевта, то стала вечеряти зі новознайденій усвідомленістю. Я запропонувала їй включати заспокійливу музику під час вужі на на самоті - це краще, ніж дивитися телеві зор.Почавши свідомо вечеряти, Селлі через кілька тижнів скинула зайву вагу.

 

Я, подібно Селлі, теж навчалася вечеряти в оди ночестве, коли розлучилася після першого шлюбу. Коли я була одружена, ми з моїм колишнім чоловіком систематично обідали не вдома, часто в кращих ресторанах Нью-Йорка, і мене ніщо не турбувало, так як я харчувалася свідомо.(Далі в цій главі я поділюся ресторанними секретами з тими з вас, хто часто харчується на стороні.)

Як тільки наш шлюб розпався і я опинилася одна, я була ошелешена появою емоційний вими проблемами, і не остання з них полягала в тому, що мені з собою робити під час вечері. Мені б ло легко повноцінно харчуватися в сніданок і в обід.Але в той момент, коли за вікном ставало темно, я з жахом уявляла собі перспективу вечері в сво їй самотньою квартирі. Я терпіти не можу, коли ос таются або пропадають продукти, і не знаю, що по купати на вечерю для однієї людини. Протягом перших тижнів самотності моя вечеря складався з па кета солоних крендельков і пів-літрового стакан чика морозива Бен і Джері. Ці вечері я завжди вживала перед телевізором, зовсім не помічаючи того моменту, як стаканчик з-під морозива опинявся порожнім. Потім я стала поку пать два стаканчика, бо один зазвичай опус Тоша моментально.

Не тільки ми з Селлі відключалися за їжею перед телеекраном,а в результаті цього набирали вагу. Фахівці з Університету Міннесоти школи громадського здоров'я більше року проводили експеримент, досліджуючи звички більше тисячі чоловіків і жінок, які намагалися не додавати у вазі. Вивчався їх звичай є, займатися фізичними вправами і дивитися телевізор. Що дивно: люди,що проводили найбільший час у телеекрана, під кінець року набрали найбільшу вагу.

Я впевнена, ви не здивуєтеся, дізнавшись, що моя при вичкі телеужінать жодним чином не полегшувала мої прикрощі та суму. Біль перетворилася на суцільну, і рідко коли я засинала вночі без плачу в подушку. А від несвідомого харчування мені стало ще гірше.Я дуже швидко додала у вазі п'ятнадцять фунтів. Перед сном я стала помічати, що в животі відбувалося щось жахливе. Прокидаючись вранці, я відчувала набряклість по всьому тілу. Тоді я ще не вміла керувати многи ми речами, але зрештою зрозуміла, що якщо мені треба було пережити це суворе випробування, то було потрібно взятися за ті речі,які я могла контролювати, і їжа була однією з них.

Я стала слідувати власним професійного раді, що включає в себе планування вечерь протягом того дня, коли відчувала меншу пригніченість. Я ходила в магазин закуповувати продукти для вечері, попередньо щільно пообідавши. Те, про що ви часто чули,правда: не ходіть в універсам голодними, інакше спокуситесь покупкою багатьох неправильних продуктів. Якщо можливо, ходите в магазин після того, як щільно поїсте.

У більшості універсамів представлений широ кий вибір продуктів, і з часом я навчилася купувати кількість, необхідну і корисне для повноцінної вечері однієї людини.Прекрасним рішенням проблеми є свіжоприготовані продукти, від салатів до делікатесів. Якщо ви живете одна, то найпростішої їжею для вас стануть овочеві салати, делікатесні різновиди пісного м'яса, гарячі супи, свіжоспечений хліб різних сортів і інші готові до вживання страви.У центрі вітрини з делікатесами часто виставляється смажена їжа, напхана спеціями і соусами і важка для шлунка. Будьте обережні і купуйте її тільки в особливих випадках.

За вечерею, замість того щоб дивитися телевізор, я стала слухати спокійну музику, яка допомагала мені усвідомлено стежити за кількістю їжі.Оскільки музика заспокоювала нерви, вона підвищувала моє вкусоощущеніе різних продуктів, які я вибрала протягом дня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити