Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Це, має бути, важливо, що викладено письмово

Після багатьох років я побачила, що постійне і чітке дотримання графіка є очевидним запорукою успішного фізичного розвитку. Я стала вимагати від усіх своїх частинах клієнток письмово фіксувати розклад занять фітнесом на щотижня. Пам'ятаю, як клієнтка Бетті, адвокат за професією,розкривала свій щоденник і вручала його мені, показуючи, що в ньому не залишалося місця для занять фітнесом. А я завжди знаходила в її книжці таке місце, нехай навіть для цього їй було потрібно встати о п'ятій ранку. Пронизавши мене ненависним поглядом,вона неохоче погоджувалася зустрітися зі мною в Центральному парку в п'ять тридцять ранку і з сердитим виглядом записувала цифри у свій щоденник. А о шостій годині тридцять хвилин, по закінченні нашої тренування, Бетті з незмінною постійністю виглядала сяючою і щасливою і була готова до виконання щоденних обов'язків.

Є що-то офіційне в написаних чорнилом на папері планах. У такому вигляді від них набагато важче звільнитися. Пем, інша клієнтка, становила письмові плани занять фітнесом на всі чотири тижні місяця, але взагалі не приступала до будь-якого з видів фізичної активності. Вона задумала догоджати мене тим, що пише їх, а потім закидала подалі.Але її задум несподівано привів до зворотного результату. Всякий раз, відкриваючи свій щоденник, вона відчувала вплив накопиченої провини. Пем неохоче, але все-таки зізналася, що саме той факт, що годинник пропущених занять були викладені на папері, і послужив для неї сильним стимулом до початку тренувань.Складайте графік занять фітнесом на наступний тиждень у неділю - з понеділка по неділю. Не чекайте понеділка, щоб написати плани, інакше знову знайдете виправдання або будете відчувати себе занадто зайнятими, так як знову почнеться круговерть робочого тижня. Ви ж не зателефонуйте начальнику в понеділок,щоб попросити його прийняти вас в той же день, - ви зробите це кількома днями раніше. Так от: заняття фітнесом так само важливі, як зустріч з начальником. Плануйте їх заздалегідь.

 

Ваші плани повинні бути написані в тому (або на тому), що ви бачите найбільш часто. Це може бути щоденник, який ви носите в косметичці,настільний календар на роботі або настінний будинку. Не думайте, що план десятихвилинних вправ недостатньо важливий для того, щоб письмово бути втиснуті в розпорядок вашого дня. Справді, ви ж записуєте всі зустрічі: з доктором, з перукарем і навіть з чистильником вікон. І вже зустріч з самою собою, мені здається, не менш важлива,ніж з цим самим чистильником.

Я і раніше вірила в силу звичаю складати графік і раніше сповідувала його, але оцінила абсолютну необхідність Четвертої Сходинки Не соромтеся своєї наготи тільки тоді, коли почала працювати з Сюзанною.

Додати коментар


Захисний код
Оновити