Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Секс не єдине в сучасному світі заняття, що вимагає розкладу по годинах

Коли я була повною і не сиділа на японській дієті, то лягала ввечері в ліжко і думала про те, який наступного дня займуся ходьбою, спортивної або простий. Проте мені ніколи не вистачало на це часу. Незважаючи на те що кожен сеанс спортивної ходьби поліпшував самопочуття, мені постійно було ніколи, і між двома такими серцево-Судинний ми прогулянками міг пройти місяць. Вам, напевно, знайоме це дивне почуття - ви знаєте, що добре б позайматися фізично і отримати задоволення, але виявляєте, що замість цього читаєте замітку в газеті про кремлівській дієті. Або платите за рахунками. Або поливаєте квіти. Або робите ще щось з маси речей, які можуть і повинні бути зроблені, щоб цей світ став досконалим.

 

Я вперше дізналася про необхідність розписування фізичних вправ по годинах, коли вчилася в пансіоні. Я зобов'язана Хамер, своєї сусідки по кімнаті, за те, що вона мене цьому навчила. Це вона наполягала на тому, щоб ми, перед тим як лягти спати,призначали спортивну ходьбу на певний час наступного дня. Я стала помічати, що якщо ми не домовлялися напередодні ввечері, то наступного дня ніяк не встигали за часом. Призначення часу занять - чудова ідея для тих, кому потрібні партнери, від яких би вони залежали і приходили б на зустріч з ними.Одна з моїх клієнток вмовила сусідку ходити з нею щоранку на прогулянку в 6:00 і зізналася мені, що єдиною причиною, по якій вона стала прокидатися кожне ут ^ ро і виходити на прогулянку, була необхідність показатися на очі сусідці. Без цього спільно заведеного порядку вона запевняє, що воліла б сон ходьбі. Так що,починаючи тренування за програмою Не соромтеся своєї наготи, розшукайте сусідку чи подругу, згідну зустрічатися з вами щотижня в певний, обумовлений у розкладі час. І це подіє.

Коли я почала вчитися в університеті, у мене була інша сусідка по кімнаті, дуже інертна. У кінцевому рахунку, це змусило мене знайти власні мотиви, але спочатку було нелегко. Я усвідомила, що повинна складати власний графік занять фітнесом, тільки коли набрала десятку новачків. Я зрозуміла,що це важко - практикувати спортивну ходьбу однієї, бо звикла займатися цим видом спорту з Хамер, і вирішила випробувати себе в гімнастичній студії в Шекелфорде. Там я могла брати участь у заняттях разом з іншими і вже через короткий час зв'язала себе цими груповими заняттями по руках і ногах.

Мені й самій не вірилося,наскільки прекрасно я себе почувала після кожного тренування. Я так склала свій розклад, щоб до нього входили принаймні п'ять щотижневих занять в Шекелфордсе. На другому році навчання я стала працювати в Шекелфордсе і нести повну класну навантаження. Незабаром я дізналася,що варто було мені не узгодити письмово фізкультурні заняття з лекціями в університеті і робочими годинами, як я починала відчувати нестачу часу для догляду за собою. Ще я дізналася про необхідність частої зміни завдань, щоб залишатися у відмінній фізичній формі. Мої цілі позначилися більш чітко,коли я стала свідомо розписувати по годинах щотижня свого життя. Я виконувала масу справ, за які несла відповідальність, включаючи відповідальність перед собою за власне здоров'я, і ​​цей досвід найкращим чином підготував мене до подальшого життя.

По закінченні університету, я перебралася до Нью-Йорк,сам по собі є одним великим розкладом, будь то планування розваг після роботи або після домашніх справ або домашніх справ після їжі або їжі після сну. Цей великий місто задає настільки виснажливий темп, що єдиний спосіб вижити в ньому - це підкоритися його графіком, бути організованою і спритною.Керівництво гімнастичної студією означало, що мені також було потрібно розписувати по годинах класні заняття, які проводилися з семи ранку до десяти вечора щодня без вихідних.

Я стала помічати, що клієнтки з найбільш виразним тілом з'являлися щодня в один і той же час без запізнень і пропусків. Наскільки пам'ятаю,актриса Стокард Чаннінг являла собою один з таких прикладів. Вона займалася в класі щодня з п'яти тридцяти вечора, після чого мчала в Центр Лінкольна, щоб встигнути до восьми годинах на спектакль, в якому брала участь. Мене завжди захоплювався її фігура; крім того, мені була до душі її зосередженість. Знайшлася б, очевидно, маса інших справ,крім занять в гімнастичному класі, проте вона приходила строго за графіком і в результаті отримала з занять тільки користь. Її щоденне відвідування нагадало мені про своє університетському досвіді, адже я сама змогла відчути перевагу тільки тоді, коли записалася у фітнес-клас.

Додати коментар


Захисний код
Оновити