Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Складайте письмовий графік занять фітнесом на кожну тиждень

Давайте подивимося правді в очі: все в наш божевільний століття робиться несамовито і відбувається стрімко. Ми в лічені секунди проковтуємо обід; розмовляючи по телефону, переглядаємо електронну пошту; ведемо машину і одночасно накладаємо макіяж. І не дивно, що всі ми виснажені і змучені стресами.Як же ви зможете викроїти час для фізичних вправ, якщо не можете його знайти навіть для того, щоб відповісти по телефону приятельці, що залишила для вас голосову пошту тиждень тому?

 

А якщо врахувати ще особисті взаємини і дитячі проблеми, то фізичні вправи з найбільшою ймовірністю потрапляють в ту категорію,яка зазвичай відкладається в сторону. За іронією саме фізичні вправи могли б бути тим, що приносить вам полегшення. Я дуже ча сто чую, як люди мені кажуть: Я б з удоволь ствием позаймалася, але не можу - у мене зовсім немає часу на це. Але ж у мене є клієнти,хто вижив після серцевого нападу або вилікувався від ракової пухлини, і вони, здається, знаходять час для занять. У чому ж різниця? А в тому, що вони визнали, що фізичні вправи для них є питання життя і смерті. Так, може бути, не треба доходити до точки? Краще усвідомте важливість таких побачень з власним тілом сьогодні і зрозумійте,що єдиний спосіб дотримати їх черговість - це розписати графік на щотижня.

 

Я навіть не знаю, як краще підкреслити важливість цієї щаблі. Мені знайоме безліч дивовижних відгуків клієнток, які вважають, що набагато ефективніше призначати заняття фітнесом письмово, а не усно. Якщо ви думаєте, що может ті займатися, не записуючи,тоді вам і ця книга не потрібна. Тоді ви невиправна відмовниця. І знайдеться дуже багато інших першочергових справ, які поведуть вас ще далі від наших занять, якщо вони не призначені письмово. І якщо ви творчо підходьте до того, що обираєте для своєї діяльності під назвою аеробіка (див. мої безупинні десятихвилинки, Ступень Т ри), То і ваші заняття фітнесом не будуть нудними і одноманітними. Просто вони повинні бути викладені письмово.

Далі в цій главі ви познайомитеся з Сюзанною, яка ніяк не могла зрозуміти, чому набрала вагу від 150 до 350 фунтів. На той момент, коли ми почали працювати разом, вона знала лише те, що зайнята, перевантажена і перевтомлений.Вона вела щоденник, який був завжди забитий - всім, крім найважливішого.

Додати коментар


Захисний код
Оновити