Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Харчування по групі крові і розрахунок його калорійності

Калорія - це позасистемна одиниця кількості теплоти, рівна 4,1868 Дж. калорійну називається енергетична цінність продукту харчування. Із суми енергії, що міститься у всіх спожитих людиною продуктах, складається ка лорійность раціону. Зазвичай калорійність виражається в ко лічестве кілокалорій, що містяться в 100 г продукту.У між родного системі СІ калорійність виражається в кДж/10 0 р.

 

Людство навчилося розраховувати енергетичну цінність продуктів харчування відносно недавно, і це від криття виявилося революційним. Стало можливим точно дізнатися, яка енергетична цінність того або іншого блюда, того чи іншого раціону.Це виявилося дуже важливим для ле чебного та дієтичного харчування: хворі стали отримувати підлогу ністю збалансовані за калорійністю страви, які допомагали їм швидше видужати.

Протягом десятиліть з допомогою калорійності робилися спроби пояснити всі тонкощі правильного харчування. У моді були низькокалорійні і навіть безкалорійні дієти.Исполь зовались і дієти висококалорійні. На упаковках усіх пі щевих продуктів вказується їх калорійність. Однак недав ня дослідження показали, що теорія калорійності неспиться собнимі дати відповідь на всі питання, що стосуються організації правильного харчування. Не завжди працює теорія і в тому випадку,коли за допомогою низькокалорійної дієти людина намагається схуднути. Справа в тому, що поширення системи живлення по калоріях не враховує цілого ряду важливих факторів, у тому числі індивідуальних особливостей обміну речовин, зі стояння травної системи, умов життя людини і т. д. Так що девіз Вживайте менше калорій,і ви по-худнете! - Абсолютно неактуальне.

Теорія харчування по групі крові, органічно включає в себе принципи відразу декількох систем живлення. Чи не обійдена тут увагою і теорія калорійності, хоча раціони в теорії харчування по групі крові звичайно розраховуються за масою продуктів.

Визначення калорійності може стати додатковим критерієм, згідно з яким ви будете будувати свій раціон.

Спочатку ознайомимося з основними принципами составле ня індивідуального плану харчування з урахуванням калорійності. При цьому візьмемо до уваги ваші наміри.

Отже, чого ви хочете досягти: набору ваги, зниження ваги або його стабілізації?Для підвищення маси тіла розрахуйте калорійність су точного раціону за формулою:

Маса тіла (в кг) х 2,24 х 19.

Приклад. При масі тіла 70 кг добова калорійність зі ставить:

70 х 2,24 х 19 = 2980 ккал.

Для стабілізації маси тіла розрахуйте калорійність добового раціону за формулою:

Маса тіла (в кг) х 2,24 х 16.

Приклад.При масі тіла 70 кг добова калорійність зі ставить:

70 х 2,24 х 16 = 2500 ккал.

Нарешті, для зниження маси тіла розрахуйте калорій ність добового раціону за формулою:

Маса тіла (в кг) х 2,24 х 12.

Приклад. При масі тіла 70 кг добова калорійність зі ставить:

70x2, 24x12 = 1880 ккал.

Все виглядає досить просто і переконливо.У чому ж полягає складність розрахунку калорійності харчування для тих, хто вирішив харчуватися відповідно до своїх індиві дуальними особливостями, групою крові? Складність полягає ось у чому.

Дієти за групами крові мають принципово різну калорійність. Це один з основних постулатів теорії. І, тим не менш, під дією дієти,спланованою згідно груп пе крові, багато людей домагаються наміченої мети: їх вага поступово знижується. Це ще один доказ ефек тивності харчування по групі крові.

Як можна використовувати дані, отримані при розрахунку калорійності продуктів раціону в тому випадку,якщо ви харчуєтеся по групі крові? Починати треба не з обліку калорійності продуктів, а з формування раціону, продукти в якому підібрані з урахуванням групової приналежності крові. Створивши власний раціон, визначають його добову калорійність. Дотримуйтеся цієї цифри в майбутньому. Імовірно,зниження калорійності раціону на одну чверть буде спо собствовать більш швидкого зниження ваги. Точно так само, уве личение калорійності раціону на одну чверть призведе до набору ваги.

Додати коментар


Захисний код
Оновити