Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Три найважливіших займенники: я, мені, моє

Центральним предметом обговорення цієї частини книги є ідея наділити вас силою, щоб ви змогли завмерти в благоговіння перед собою, відчути власні сили, індивідуальні потреби, свої шляхи до відкриттів та особисті способи вдосконалення.

Маючи це на увазі, я хочу повернутися до історії, якої починається ця глава, а саме до жінки,безцеремонно кинутої своїм коханим. Її випадок не є якимось незвичайним, але особливо сумно те, що її самооцінка повністю залежала від чиїхось дій або думок. Це одна з найпоширеніших і шкідливих дисфункцій, які ми, як суспільство, зазвичай приймаємо і навіть заохочуємо.Негативним героєм не обов'язково може бути воз люблені.

Згадайте Ерін з Сходинки Про дин або Дженіфер з Сходинки Три, чиї думки про себе були міцно прив'язані до маминих схваленням. Якщо ми хочемо коли-небудь зажити по-справжньому щасливою, врівноваженою, задоволеною життям,то ми повинні навчитися своєчасно витягувати гордість з особистого арсеналу.

 

Якщо ви покладаєтеся на чоловіка або спираєтесь на взаємини з ким-небудь тільки для того, щоб відчути впевненість у собі, - значить ви заздалегідь прирікаєте себе на невдачу у випадку розриву взаємин. А такі часи, коли взаємини припиняються через сварку,смерті або інших обставин, рано чи пізно наступають, можете мені повірити. Так навіщо ж відмовлятися від того чудесного подарунка, який ми можемо самі собі зробити?

Я не розуміла великого значення цій Сходинки, поки сама не залишилася самотньою у свої тридцять з гаком років. Життєвий досвід, яким я ділилася з вами на кожній сторінці цієї книги,давався мені важким і наполегливою працею, і з часом я засвоїла, що найважливіший матеріал для уроків життя і любові зосереджений всередині мене самої. Як би банально не звучало наступне висловлювання, але я змогла знаходити щастя з іншою людиною тільки після того, як стала абсолютно задоволена власним внутрішнім спокоєм.

Вважається,що багато дій ми обязатель але повинні розділяти з ким-небудь - їсти за од ним столом, разом радіти іграм на свіжому повітрі, ходити в театр або кіно і відвідувати живий музичний концерт. Навіть любовний лист ми звикли отримувати від когось. Тим часом партнер для всього перерахованого і не потрібен. Ког да ви йдете по вулиці одна, ніхто,крім вас не зосереджений на тому факті, що ви одна. Пам'ятайте: у більшості людей існує маса проблем у власному житті, і їх зовсім не хвилює, що там у вас на думці. Є одне цікаве вправу - порівняйте вашу сором'язливість у двох наступних випадках. У першому - ви одна на вечірці, у дру ром - ви одна, але чекаєте когось,хто повинен зустрі тить вас. Коли ви когось зустрічаєте, то напевно відчуваєте себе менш незатишно з приводу того, що ви самотні, бо знаєте, що через корот кое час очікуваний людина до вас приєднає ся. І уявіть, що ви відчуваєте, коли знаєте про майбутній самоті протязі всього зі буття. Ви збентежені і стурбовані,що інші по вважають вас білою вороною. І ось що головне - ви ніяк не зможете пояснити різницю тим, хто вас оточує. Ви виглядаєте абсолютно однаково, чекаєте чи когось або будете одна. Різниця - у вашому сприйнятті.

У кожній з Ступеней я намагалася справити на вас непомітне, але потужний вплив,з тим щоб допомогти вам відшукати нові джерела особистої сили. З вами поруч завжди знаходився бездонний посудину схвалень і люб'язностей, варто було лише відкоркувати його. Всі ці резерви знаходяться всередині вас і доступні цілодобово, сім днів на неде лю, протягом всього вашого життя. Вам не потрібно по покладатися на коханців, батьків, начальників,дітей або когось ще. Ваш стрижень, ваша сутність - це ви самі, роздягнені догола, в прямому сенсі ви - в оголеному вигляді!

Коли ви кожен місяць будете сідати і писати собі лист із поясненням в любові, ви з часом зрозумієте, як сильно ця вправа зміцнює вашу впевненість у собі. Виклавши на папері кілька пропозицій,підсилюють вашу цілісність і почуття власної гідності, ви вивільните силу написаного слова. Це, має бути, правда - адже написано на папері. З часом ви почнете любити себе такою, яка ви є. Звичайно, немає таких жінок, які завжди щасливі на все сто.І все ж - не слухайте гучні відозви оточуючих вас людей і засобів масової інформації, підчас завдають шкоди здоров'ю. Віддайте пальму першості своєму голосу. Це може стати найбільшим звільняючим подією у вашому житті - верб житті кожної жінки.

На прикладі Ву яскраво проілюстрована сила Сходинки Дев'ять.

Додати коментар


Захисний код
Оновити