Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дорога я

Коли б я не попросила клієнтку написати собі лист із поясненням в любові, результат завжди був забавний. Одні пропускають мої слова повз вуха, інші сміються, третій помітно нервують. Мені, напевно, жодна не сказала: А що, чудова ідея! Зараз прийду додому і відразу ж так і зроблю! Насправді якщо мені і вдається переконати кого-небудь спробувати, то зазвичай вона сідає писати, а у неї нічого не виходить.

 

Для того щоб зламати цю розумову блокування, я іноді прошу клієнток написати самим собі лист ненависті. Так-так, правильно - лист ненависті. Я змушую їх писати про всі речі, які їм не подобаються. Як не сумно, але це завжди у них легко виходить.Як тільки всі їхні негативні думки виявляються нанесеними на папір, я кажу їм: Отже, ви назвали всі види вашого недосконалості - а тепер звільнитеся від них! І змушую їх спалити лист. Як тільки вони позбавляються від негативного, я кажу: А тепер, повинно бути, залишилося і де-не-що позитивне! І знову відсилаю їх спробувати написати лист любові.

Дозвольте мені бути першою, хто скаже, що любовний лист собі написати важко. Зате воно володіє величезною цінністю при переході від самоненавісті до самолюбві. Воно особливо цінно для одиноких або для тих, хто загруз у нещасливих взаєминах. Всі ми заслуговуємо того,щоб нас впізнавали по нашим індивідуальним силам. Одна частина цих сил дана нам богом і батьками, інший частині ми добиваємося самі. Звичайно, це чудово, коли впізнавання відбувається з боку оточуючих. Але це не обов'язково так. За іронією листи з освідченнями в коханні самим собі підігрівають самоповагу, по суті відображає той спосіб,яким ви подаєте себе світу. Самоповага значно покращує манеру, з якою навколишні дивляться на вас і поводяться з вами.

Отже, з чого почнете? Я сподіваюся, ви не та, якої не прийде в голову жодне своє позитивне якість, щоб "викласти його на папері. Якщо ж ви - саме та,тоді я попрошу вас спочатку спробувати виконати вправу з листом ненависті. Воно допоможе стерти плівку, знову і знову відтворюючу у вашій голові дані про ваші характерних рисах або тілесних вадах. Готово? Ви визнали ці недоліки - значить їм більше не потрібно бовтатися у вашій психіці.Ви неначе говорите того тихому Голоско у вашій голові: Так-так, я тебе чула. Можеш йти.

Тепер почніть писати ваше любовний лист. Я рекомендую писати по-справжньому, починаючи словами дорога (ваше ім'я), як ніби ви пишете подрузі. Далі настає час опанування досвідом поза тілом, коли ви як би дивіться на себе з боку,уявляєте себе такою, якою ви з'являєтеся перед зовнішнім світом. Можливо, корисно буде подивитися на себе в дзеркало, щоб представити себе очима оточуючих. Більшість людей вважає, що це неважко, але - збиває з пантелику. Однак дану вправу вимагає, щоб ви саме так подивилися на себе - з ноной, більш об'єктивної точки зору.Як тільки ви зайняли цю зовнішню позицію, подумки поверніться до останнього взаємодії з іншою особистістю, уявляючи собі, як ви були сприйняті. Це можуть бути телефонна бесіда або розмова лицем до лиця. Ще раз програйте розмову в розумі. Що було правильно? Загострити увагу на найдрібніших деталях, які ви робили правильно.Чи були ви ввічливі? Посміхалися чи що? Чи були ласкаві? Терплячі? Лаконічні? Чи чітко висловлювали свої думки? Чи були спритні? Не використовуйте цей спогад для того, щоб лаяти себе за ті речі, які не вийшли. Краще напишіть: Я хочу похвалити тебе за твій розмова з (ім'я людини). Звичайно, він був недосконалий,і деякі речі ти наступного разу сказала б по-іншому. Але ти була ... (тут перерахуйте позитивні визначення, властиві вам при описі вашій частині розмови). Молодець! Можливо, у вас виявиться тільки одна позитивна спогад - ну і нехай, все одно запишіть його.

Нерозумно? Марна трата часу? Ні.Дана вправа - крок до подолання дискомфорту, породжуваного похвалянням. Небагато готові потішити себе такими визначеннями, як щедрий, вірний або люблячий. Принаймні, на початковому етапі. Але при використанні особливого випадку в якості відправної точки більшість з нас бажає осмислити окремі приклади,в яких ми робили певні речі правильно. Хороша новина: якщо ми робили це правильно принаймні один раз, ми напевно будемо робити це правильно і надалі.

Це просте міркування може бути всім, що міститиметься у вашому першому листі. Якщо воно відчувається правильним,просто підпишіть його З любов'ю (ваше ім'я) або Ваш таємний шанувальник. Якщо спогад про вашому останньому успішному розмові надихнуло вас і ви бажаєте описати інші достоїнства, то продовжуйте. Найбільш важливо спочатку перерахувати гідності характеру, але якщо ви відчуваєте в собі особливу силу,то можете поширити свої компліменти і на тілесні риси. Лист може бути який завгодно довжини, аби вам було удоб але. Я раджу клієнткам писати щодо ко Ротко письма. Згодом у вас буде для цього ще більше можливостей, тому не варто включати всяке гарна якість саме в це послання.

Коли закінчите лист,вкладіть його в конверт зі своєю адресою та відправте поштою. Так, саме так - наклейте марку і пошліть. Ви відчуваєте, що це нерозумно - опускати в поштову скриньку лист для самої себе? Можливо. Але кому яке діло? Країна у нас вільна, та й справді, хіба ви не втомилися отримувати будинки поштою один лише непотріб,розсилається хуліганами і рекламодавцями?

Коли виймете свій лист з ящика, не розкривайте його разом з одночасно отриманими рахунками та повідомленнями. Візьміть його з собою в те місце, де ви усамітнюєтеся, або зробіть його прочитання частиною тридцяти хвилин часу особистого поновлення (Ступень У осемь). Обережно развер нув, прочитайте його,ніби воно отримано абсолютно несподівано від близького друга або родича. Дайте словами запасти в душу. Закрийте очі і зробіть глибокий очищающий вдих, усвідомлюючи, що але принаймні одна людина в світі (а можливо, і багато інших) оцінює унікальний набір ваших достоїнств.

Як тільки станете готові переходити до тілесних рисам,починайте писати свої любовні листи в оголеному вигляді. За бажанням пристосуйте десь поруч невелике дзеркало, воно допоможе вам сконцентруватися на індивідуальних рисах. Зрозуміло, що ви не прийдете в бурхливий вос торг від обвислою шкіри замість біцепсів. Але зате - ух ти! - Яке сексуальне плечико! Не звертайте уваги на воронячі лапки,а зосередьтеся на кольорі ваших гарних очей. Повторюйте це проста вправа один раз на місяць. Цей чудовий обряд наділить вас силою і допоможе самовідновлення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити