Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Раз на місяць пишіть собі лист із поясненням в любові

• Мерилін Монро носила чотирнадцятий розмір?

• Якби Барбі була живою, то їй довелося б ходити рачки завдяки своїм пропорціям?

• Недавній психологічний опитування виявило: трихвилинне розглядання моделей в журналі мод викликало у 70% читачок депресію, а також почуття провини і сорому?

• У будь-який окремо взятий день майже половина всіх жінок Америки дотримується японську дієту?

 

Ці факти не просто вражають - вони на довершення шокують ще й тим, що говорять про нашому жіночому стані розуму. Мовляв, наше сприйняття жіночого тіла, позитивне чи негативне, настільки спотворене, що ми,віддаючись нездійсненних очікуванням і різким судженням, загнали самих себе в кут. А на яку мету звернені наші погляди в більшості випадків? На нас же самих.

І не тільки середня жінка потрапляє в пастку цієї заперечності, спрямованої проти себе. Коли я бачу відомих людей - в реальності, в журналі або по телевізору, - то з виразу їхніх осіб,з мови їх жестів можу відразу визначити, соромляться чи вони наготи.

Сумно те, що щастя і задоволення, згідно з програмою "Не соромтеся своєї наготи", аніскільки не залежать від тілесного досконалості, на противагу тому, чого нас змушують вірити. Багато людей втілюють собою стрункість такою, якою вона повинна бути за визначенням,і проте ведуть неспокійний, часом згубний спосіб життя. Як би ми не були віддані менталітету худорлявості (за допомогою кремлівської дієти), очевидно, що вона - худоба - не чарівна пігулка для щастя.

Слід зауважити, що останнє зауваження зводиться лише до нашим фізичним якостям. Ми, жінки,дивно швидко віддаємо право виносити судження іншим.

Це мені стало ясно, коли я тільки почала займатися фітнесом професійно. Я працювала з самотньою жінкою, якій було близько сорока років. Вона нещодавно перенесла душевну травму і щойно вхопилася за кинутий їй рятувальний круг. Одного разу вона запізнилася на наші заняття,що було нетипово для неї. Задихана, вона з вибаченнями увійшла, і по ній було видно, що вона тільки що плакала. Я переглядала всі його старі листи з освідченнями в коханні, - сказала вона, намагаючись перевести дух. О боже, навіщо ж себе так мучити? - Простогнала я. Ах, він говорив про мене такі чудові слова! - Відповідала вона.- Я гірко жалкую про те, що втрата ла його, але коли бачу компліменти, написані його рукою, то щось змушує мене в них вірити. У мене закрутилася голова. Для цієї бідолахи було неможливо добре себе почувати без схвалення, вихідного від когось. І хоча джерело компліментів не заслуговував високої довіри, ті листи все ж були краще,ніж нічого; їй було зручніше вірити в них, ніж намагатися побачити в собі стоять якості.

Цей епізод служить прикладом того, наскільки підміненими можуть стати наші поняття, наскільки пасивними можемо стати ми при вимірі та визначенні самооцінки. Як таке може бути, що ми, самі передові, свідомі і активно діяльні люди (я сподіваюся, що це так), охоче дозволяємо іншим вказувати нам,що і як про себе думати?! І все ж з цього досвіду я витягла дещо хороше, а саме: дізналася про важливість письмового викладу слів, що допомагає нам виявити індивідуальні сили і повірити в них.

Ступень Д евять допоможе вам розпізнати те, що вам в собі подобається, а потім переконати себе в цьому. Ризикую здатися надто заумної,але ця Ступень розвиває любов до себе, яка в кінцевому підсумку призводить до виявлення вашої неповторної чесноти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити