Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тридцять хвилин в русі

За вашим бажанням можна включати в Ступень У осемь фізичну діяльність.

Тридцять хвилин фізичних вправ мо жуть дати тілу й духу масу переваг, до того ж це - одне з найбільш ефективних нині існуючих антивікових засобів. Як ви знаєте з Сходинки Три, вам е потрібні довгі тренування, щоб зняти багатий урожай вагомих плодів.Під словосполученням фізичні вправи не обов'язково може матися на увазі аеробіка. Може бути, ви із задоволенням займетеся силовою підготовкою або тренуванням на опірність або витратите свій час на розтяжку і підвищення гнучкості. Якщо ви свої півгодини збираєтеся проводити активно, то ось вам мої улюблені поради.

Ходьба.Коли я дзвоню батькові і кажу, що погано міркую, відчуваю занепокоєння або переживаю стрес, він завжди каже: Сходи прогуляйся. І я переадресує всім його мудру пораду. Ходьба - один з найефективніших способів зниження умст венного та емоційного шуму. Крім того, це чудова і корисна можливість побути наодинці з собою,виробити в прямому і переносному сенсі новий погляд і зміцнити свою серцево-со судистую систему. Їй не потрібно бути інтенсивною, щоб бути доброчинної. Ходьба допомагає знизити стрес, зняти депресію, усунути перепади наст роїння і скасувати затримку рідини.

 

Тренування на опірність.Якщо ви хочете протягом особистого півгодини зміцнювати і розвивати м'язи, чергуйте силове тренування з розтяжкою. Я пропоную займатися силовими вправами по понеділках, середах і п'ятницях, а розтяжкою - по вівторках, четвергах, суботах і неділях.З допомогою тренування на опірність вам вдасться зупинити зменшення кісткової маси і втрату м'язової міцності. Підняття оптимальних за вагою гантелей кілька разів на тиждень може принести вашим кісткам більше користі, ніж ліки. Ніколи не пізно почати зміцнювати щільність кісток, а також вчитися робити вольні гімнастичні вправи.Хорошим посібником для жінок, бажаючих - навчитися основним силовим вправам, є книга Ущільнюйте жир в будь-якому віці, автори Аліса Бауман, Сарі Харрар і редколегія Прівеншн Хелс Букс.

Розтяжка. Відомо, що з віком м'язи, сухожилля і зв'язки стискаються, тому розтяжка робить на вас як розслаблюючий,так і терапевтичний вплив протягом тридцяти хвилин вашого особистого часу. Розтяжка допоможе вашим кінцівкам стати більш гнучкими і розслабленими, а також заспокоїть розум і знизить травматичний ризик. Розтяжка - моя улюблена частина вправ з йоги та пилатство. Це дуже ефективний спосіб для розслаблення і вдосконалення вашого тіла.

Додати коментар


Захисний код
Оновити