Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Створіть власний храм

Стреси супроводжують нашого життя постійно, але уникнути або послабити їх вплив можливо. Для цього треба бути врівноваженою і задоволеною, і ми самі не повинні дозволяти звичайному неспокою проникати в душу і представлятися катастрофою.

І чудовим місцем для старту є Ступень У осемь.

 

Ми часто чуємо про те,що потрібно проводити якісне час з тими, кого любимо. Суть Сходинки У осемь - у проведенні якісного часу з самими собою. Це тридцятихвилинних перепочинок між масованими атаками тих речей і явищ, які ми не можемо контролювати: телефонних дзвінків, незапланованих зустрічей, який утік молока і стрибків інфляції.Думайте про це напівгодині як про особисте острові, про те відокремленому місці, де ви приймаєте всі рішення. Далі в цій главі я розповім про те, як проводити цей час активно. Але якщо ви, подібно мені, віддаєте перевагу тишу і спокій для супроводу цього обряду, то я хочу допомогти вам створити курортну обстановку у вашому притулок.Важливо створити таке особистий простір, звідки ви приберете весь непотрібний мотлох і де оточіть себе улюбленими, розслабляючими звуками, запахами, картинками і предметами. Воно може бути в будинку (кімната, куточок, ванна) або поза домом (наприклад, сад). Свічки, ладан, спокійна музика, морський пейзаж, ароматичні масла і м'яке,зручне місце для сидіння допоможуть вашому розуму перенестися в інший вимір. Приходячи сюди, знімайте взуття і особливо виразно усвідомлюйте те, як ви себе почуваєте. Дозвольте собі розслабитися у вашому святилище.

 

На початку своїх тридцяти хвилин я виконую завдання Сходинки З емь - усвідомлене дихання. Це допомагає прискорити релаксаційний процес.Зазвичай я вибираю для цього обряду ранній ранок, коли маю можливість ясно уявляти собі цілі дня. Я не завжди медитую все півгодини. Іноді я пишу, від випадку до випадку - читаю, але особливу увагу завжди звертаю на те, щоб моя діяльність обов'язково живила дух і розслабляла розум.(Ніяких списків для магазину або балансових звітів!) Через тридцять хвилин я відчуваю себе оновленою, відновила сили і повністю готовою до майбутнього дня. Відверто кажучи, я дякую Сходинки З емь і Вісім за те, що вони заспокоюють мене і вказують шлях до успішного врівноваження проблем шлюбу і материнства з моєю кар'єрою.Багато мої клієнти теж відкрили для себе ранок як найкращий час для перебування у півгодинному душевному спокої. Ранній ранок - це завжди безмовність, яке миттєво випарується, як тільки почнеться метушня дня. Якщо у вас є діти і вони ще не прокинулися, то цей час, мабуть, єдине, коли у вашому будинку панує повна тиша.

Додати коментар


Захисний код
Оновити