Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Щодня викроюйте 30 хвилин для особистих цілей

Є розхожий вислів, часто приписують моє Джону Леннону, яке, намой погляд, буде визначати життя середнього класу в XXI столітті: Життя - це те, що відбувається, поки ви будуєте плани на майбутнє.

Найлегше просто посміхнутися, почувши в цій фразі визнання того, що ми існуємо, суворо підкоряючись розкладами.Однак для більшості з нас вона вірна, і в цьому криється небезпека.

 

Чи правда, що:

• ви піддаєтеся стресам;

• ви непродуктивні;

• вам не вистачає часу;

• ви постійно виснажувати і нервуєте?

Якщо говорити про напівгодині особистого часу - хіба вам уявити собі ці тридцять хвилин так само важко,як і уявити місяць відпочинку від усіх обов'язків? Тоді ласкаво просимо в клас пригноблених стресом і пригнічених часом. Говорячи простіше, ваше життя неврівноважена. Марно хотіти додати до вашого дня ще кілька годин. Ні багато ні мало двадцять мільйонів американців страждають від хвороб, пов'язаних зі стресами.Незліченні наукові праці довели, що стрес і занепокоєння відіграють велику роль в проблемах зі здоров'ям, починаючи з звичайної простуди і закінчуючи злоякісною пухлиною. Підраховано, що у половини звернулися до лікаря пацієнтів виявлені симптоми, пов'язані зі стресом. Вони, крім того, що створюють ризик для здоров'я, ще й шкідливі для тіла,розуму і духу, тому що в підсумку блокують особисті рівні щастя та продуктивності.

Пам'ятаєте, як колись ви говорили собі: Проведу день, як хочу; піду туди, куди заманеться; у вихідний день треба б розслабитися; нарешті-то у відпустці відпочину від всяких щоденних проблем! Куди ж поділися ці прекрасні ідеї? Всі ці види розкоші поступово зникали з вашого буття, у міру того як з'являлися ваші діти. Ставало більше проблем на роботі в зв'яз ку з вашим черговим, новим призначенням, пріоб РЕТА зовнішні атрибути сучасного життя.Але без достатнього часу простою наш час неспання стає менш продуктивним, це факт. Ми ніколи по-справжньому не стаємо на стоянку і, внаслідок цього, не мчимо вперед на всіх парах.

Ви, як середня жінка, відчайдушно намагається тесь управлятися по роботі і / або по будинку, одночасно маючи якусь подобу особистого життя, а ваш особистий час (час самотності), так само як і час фізичних вправ, відсувається в сторону. Навіть короткі хвилинки чищення зубів, можливо, не є для вас часом самотності.Але для створення тісних нероз'ємних взаємин тіла і духу ви повинні живити і те, і інше, і особистий час є одним з найважливіших джерел для їх підживлення. Воно, всупереч вашим можливим уявленням, не вимагає якихось радикальних змін для пристосування до вашого життя. Ті тридцять хвилин,на які ви відстороняєтеся від сторонніх і забуваєте про справи, часто заряджають вас настільки, що створюють ті ж додаткові півгодини робочого дня завдяки освіження розуму, посиленню енергії та покращення зосередженості. Крім іншого, ви, приділяючи собі тридцять хвилин щодня, здивуйтесь того,що навколишній світ продовжує існувати і без вашої участі.

Ви все ще переконані, що не зможете собі поз воліть витратити тридцять хвилин? Тоді запитайте себе, знайшли б ви час, якби ваша мама подзвонила і сказала,що їй терміново потрібно ваша допомога? Якби у дитини несподівано піднялася висока температура і вам довелося б терміново везти його до лікаря? Якби ваш комп'ютер полетів і ви змушені були б витратити зайві півгодини на повторне введення даних? Якщо виникнуть такі незаплановані ситуації, ви ж знайдете для них хвилини і години.Всі ми приділяємо час тих речей, які вважаємо важливими. А що може бути важливіше здорового глузду?

Задумайтеся про те, що являє собою ваш день в середньому. Навіть самий зайнятий людина при зниженні продуктивності праці приділяє собі декілька робочих хвилин, щоб на короткий час відключитися - це не відновлює всі сили,але півгодини робочого часу економить. Уявіть, що було б, якби ви ис пользовали ці півгодини, щоб купити продуктивність на весь день. Пам'ятайте, що не слід вважати цей час втраченим; воно заряджає ваші батарейки і зрештою дозволяє вам досягти більшого, ніж ви досягли б інакше.

Вирішивши випробувати Ступень У осемь,майте на увазі, що свої півгодини ви можете використовувати полюбому, на ваш розсуд. Ви можете в цей час ме датовані, усвідомлено дихати чи вправлятися фізично, якщо десяти хвилин Сходинки Т ри вам не вистачає. Є й інші пропозиції: прийміть пінну ванну, почитайте книгу, заповніть щоденник, зберіться з думками за чашкою чаю, порісуйте,послухайте музику, здрімніть, помоліться. Саме чудове в тому, що вам вирішувати, чим зайнятися. Єдине правило - робіть це наодинці, вибравши те, що живить дух і розслабляє розум.

Додати коментар


Захисний код
Оновити