Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Правильне мислення допомагає худнути

Раніше була поширена думка про те, що можна схуднути і не набирати більше ваги, якщо постійн але позбавляти себе смачного, всього того, що подобається найбільше. Але ця точка зору давно застаріла.

Якщо хочете постійного прогресу в схудненні або зміну звичок харчування, потрібно направляти цей процес, ставлячи собі правильні питання.Якщо ж на цьому шляху ви зайшли в глухий кут або ваш рух вперед сповільнилося, це означає, що ви за давали собі не ті питання. Можна знайти хоч сто відповідей на них, але всі вони марні, якщо формулювання питання невірна. Імпульс до поступального руху дають правильні питання.

 

Подивимося, які питання могли загальмувати ваш прогрес, можливо,вони були неправильними. Якщо ви запитували себе: Яку ж дієту мені вибрати? Від чого мені потрібно відмовитися, щоб худнути? Що ще можна зробити, щоб швидше позбутися зайвої ваги?, Значить, ви все ще перебуваєте під впливом дієтними менталітету, і відповіді на ці питання принесуть той же результат, що й раніше,коли ви по черзі втрачали і набирали вагу.

Домогтися зниження ваги і засвоїти нові звички можливо тільки під впливом нового мислення. Потрібно навчитися по-новому дивитися на старі про блеми.

Головне, не поспішати, відведіть собі побільше часу на перехід до нового мислення, будьте тер пелівим і дайте собі право на помилки. Знайте,що ваше життя тепер кардинально зміниться, і не удив ляйте, що багато людей стануть ставитися до вас інакше, ніж раніше. Запасіться почуттям гумору, життєрадісністю - я ще не зустрічав жодного чоло століття, який би знайшов природну стрункість, залишаючись похмурим і серйозним.

Емоції - це нормально

Як ми вже бачили,багато звички харчування безпосередньо пов'язані з почуттями, з вашим емоційним станом. Існує навіть така причина переїдання, як звичка заїдати негативні емоції, - прагнучи позбутися душевного болю чи дискомфорту, людина намагається побільше з'їсти, буквально хоронячи свої почуття під горами поглиненої їжі.

Однак у цій грі неможливо виграти. Ви не можете жити, не відчуваючи ні позитивних, ні негативних емоцій. І якщо щоразу, відчуваючи душевний біль або приймаючи за неї небудь невеликий душевний дискомфорт, ви будете боротися з цими почуттями з допомогою запасів з холодильника,то досягнете успіху тільки в одному - дуже швидко наберете зайву вагу. Навпаки, якщо вам вдасться розірвати зв'язок між емоціями і їжею, ви досягнете принаймні двох цілей:

• ваша вага більше не залежатиме від власного настрою та емоцій;

• чи не заглушаючи почуття їжею, ви зможете розібратися в них і знайти спосіб подолати їх.Неможливо привести в порядок почуття, які боїшся випробувати і намагаєшся загнати всередину себе. Це як гра в піжмурки. Якщо ви не боїтеся дати вихід таким негативним емоціям, як смуток від самотності, страх або скорбота, якщо дозволите собі відчути їх, вам буде легше зрозуміти їх причину і ви побачите, що нерідко вони проходять самі по собі.Деякі бояться, що якщо дадуть волю своїм негативним емоціям, то вони більше ніколи не покинуть їх. Повірте, ці страхи безпідставні! Насправді все навпаки!

Наприклад, Гейл з м. Аспен, спробувавши дати волю своїм почуттям, потім розповідала, як все не могла повірити, що це може спрацювати. Я плакала дні безперервно. Як-то днем ​​я раптом усвідомила, що оплакую мою маму, яка померла рік тому. Раніше я весь час боялася почуття скорботи за своєю дорогою мамі і багато їла, намагаючись заглушити біль втрати. А тепер я весь час плакала по ній, але в якийсь момент душа моя, ніби наплакавшись досхочу, раптом заспокоїлася.Я перестала лити сльози і стала почувати себе набагато краще, ніж весь попередній рік з дня смерті мами.

Деякі люди з успіхом використовують нескладну психологічну методику, щоб впоратися зі своїми почуттями. Кожен день вони відводять собі по п'ять хвилин на те, щоб повною мірою віддатися якому-небудь почуттю, яке з'явилося в той день,наприклад жаль, страху, печалі. Вони зосереджуються на цьому почутті, дозволяють йому повністю захопити себе-але тільки на п'ять хвилин. Коли ж цей час закінчується, негативні почуття зазвичай йдуть самі собою.

Придушувати свої почуття - все одно що намагатися стримувати греблю. Емоційне напруження буде наростати,і якщо не дати почуттям виходу, не дозволити вилитися, греблю прорве, і ви ризикуєте отримати емоційний зрив, коли почуття вийдуть з-під контролю. Такі неконтрольовані сплески емоцій принесуть куди більше муки, ніж ті п'ять хвилин, протягом яких ви будете заподіювати собі біль, свідомо вдаючись негативним почуттям.Людині властиво переживати почуття, це його потреба, така ж, як необхідність в їжі. Емоційний голод не можна вгамувати їжею, як голод фізичний. Кожній людині властиво випробовується вать як позитивні, так і негативні емоції - печаль і радість йдуть рука об руку, і це нормально. Придушуючи в собі одні емоції,ми тим самим позбавляємо себе інших. Але почуття - це частина нашого життя, нашої натури. Намагаючись придушити їх, ми тільки завдаємо собі шкоду. Внаслідок цього віз никают психологічні проблеми, які можуть отруїти собі життя.

Ось що розповіла Еллен, учасниця семінарів Дієти не працюють! в Сан-Франциско: Мені дуже важко виявляти наполегливість.Я ніколи не можу наполягти на своєму, щоб отримати те, що мені потрібно. Замість того щоб прямо вимагати, я в буквальному сенсі слова проковтую своє прохання. Я нервую і починаю їсти, щоб відновити душевну одно рівновага. Еллен не подолає цю проблему, поки не перестане заїдати душевний дискомфорт від собст кої боязкості.Подолання звички заїдати негативні емо ції принесе і додаткову користь - ви навчитеся простіше і швидше справлятися зі своїми почуття ми. До речі, спробуйте прямо зараз вивільнити свої емоції, відчути і зрозуміти їх.

ВПРАВА (7 хвилин)

Ось все найжахливіше, що може трапитися, якщо я дам волю своїм емоціям:

а)

б)

в)

г)

Д)Ставтеся до оточуючих, як людина, худий від природи

Чи знаєте ви, як здивуються багато навколишні вас люди, коли ви почнете жити, як худий від природи людина? Вони, можливо, навіть турбуватимуться і чого доброго подумають, що ви збожеволіли. Насправді це дуже забавно. Наприклад, хтось із знайомих, бачачи, що ви замовляєте собі велику піцу,спитає з підозрою: А я думала, що ти на дієті, хіба ні? А ви посміхніться у відповідь і скажіть: Звичайно, на дієті. Ця дієта складається з однієї тільки піци. Даль ше можете доставити собі маленьке задоволення, повідомивши пильною знайомої, що скинули вже не скільки кілограмів, слідуючи дієті, про яку прочитали в книзі Дієти по-раніше не працюють!.

Звичайно, багато ваші знайомі не читали цієї книги і не оцінять вашого жарту. Навіть якщо ви Поясніть, у чому секрет вашого успішного схуднення, вони не повірять вам і будуть сумніватися, як і ви, коли тільки починали знайомитися з принципами Дієти не працюють! і переходили до способу життя стрункого від природи людини.Багато людей чомусь упевнені, що добитися значних результатів можна тільки завдяки напрузі сил, позбавленням, страждань і преодоле нию себе. Їм, імовірно, буде важко повірити в те, що ваш метод схуднення так простий і приємний і притому приносить плоди. Дайте їм час звикнути до цієї думки. Коли вони самі побачать,на скільки кілограмів і сантиметрів зменшилася ваше колись сите тіло, вони повірять. А поки просто визнайте, що вони продовжують ставитися до вас, як до товстуна, якого знали всі ці роки, і ще не звикли до думки, що ви перетворюєтеся в природно стрункого людини. Можливо, вам доведеться переглянути ваші відносини з ними.Як тільки починаєш ставитися до себе по-іншому, змінюється ставлення оточуючих до вас.

Ось ще одна історія. Керол з південної частини штату Каліфорнія розповіла на семінарі Дієти не працюють!, Що у них з друзями була традиція раз на тиждень зустрічатися і йти в якій-небудь ресторан, де вони наїдалися досхочу.Після кількох семінарів Керол раптом зрозуміла, що їй зовсім не подобається регулярно, раз на тиждень, віддаватися обжерливості тільки для того, щоб підтримати компанію. У той же час вона боялася, що навіть якщо стане обмежувати себе на цих бенкетах,то все одно рано чи пізно не витримає і знову повернеться до несвідомого механічному поїдання. Вихід з ситуації, що виникла їй підказали мої семінари. Керол зібрала своїх друзів і, скориставшись процедурою визнання, про яку я розповідав в розділі 9, повідомила їм, що не хоче більше брати участь у щотижневих бенкетах.І що ж? Результат перевершив навіть найзухваліші її мрії. Друзі не тільки не образилися на Керол, але навіть раді були підтримати подругу в її починанні і дуже зацікавилися тим, як знайти природну стрункість. Незабаром кожен з них придбав примірник книги Дієти не працюють!,і тепер на своїх щотижневих дружніх зустрічах вони разом читають глави з книги, обговорюють їх і виконують вправи. Більше того, зараз вони перетворилися в одну з найбільш значних груп підтримки тих, хто вибрав шлях до природної стрункості, і допомагають на моїх семінарах.

Можливо, ви теж захочете оточити себе однодумцями,розділяють ваше прагнення до нового життя. Може бути, вам на цьому шляху потрібна підтримка близьких людей. Ймовірно, що вам захочеться діяти поодинці. Тут все індивіду-ально. Одним потрібна постійна словесна підтримка, інші вважають за краще, щоб все порадники залишили їх у спокої. Деякі побажають тренуватися є,як худий від природи людина на людях - в гостях, в ресторанах, кафе, а хтось, навпаки, буде впевненіше почувати себе вдома, де їх ніхто не бачить. Одні захочуть ознайомити з цією книгою своїх домашніх, щоб займатися разом, іншим буде переважніше працювати над нею на самоті і ні з ким не обговорювати проблеми своєї ваги.Тут все залежить від особистих пристрастей. Спільного для всіх єдиного правильного шляху до природної стрункості немає, у кожного своя дорога до цієї мети, тому робіть так, щоб рух по ній було для вас в задоволення.

Хочу попередити, що на своєму шляху ви можете зіткнутися з протидією оточуючих.Напевно вам доводилося зустрічати людину, яка краще за вас знає, що вам потрібно. Чи слід говорити цим всезнайкам, ніж ви почали займатися? Спробуйте, якщо їм дійсно не байдужі ви і ваші інтереси. Якщо вони щиро хочуть допомогти вам, нехай прочитають цю книгу! Якщо вони скептично ставляться до вашим бажанням схуднути,раджу при кожній зустрі че попереджати їх питання про те, скільки кіло ви цього разу скинули. Запитайте першим, чи прочитав ваш всезнайка цю книгу. Може бути, ви будете при цьому відчувати деяку незручність, але принаймні дізнаєтеся напевно, хто готовий підтримати вас.

З ентузіазмом поринете в життя людини, худорлявої від природи,із задоволенням застосовуйте принципи природно струнких, і люди потягнуться до вас. Багато, бачачи ваш успіх, захочуть приєднатися до вас, і ви будете оточені однодумцями.

ВПРАВА (5 хвилин)

Ось що я попросив би робити близьких мені лю дей, щоб підтримати мене на шляху до естест кої стрункості. (Звертайтеся з конкретним проханням.Домовтеся, що це прохання рас ється на певний період време ні, наприклад: Чи можеш ти пообіцяти, що? ..)

а)

б)

в)

г)

Д)

Поверніться до щойно написаним прохань і вкажіть час, протягом якого близька людина має робити те, про що ви просите. Наприклад, до кінця сьогоднішнього дня або, може бути,до шести вечора в наступну п'ятницю.

Зверніть увагу, що ті, до кого ви звернетеся з цими проханнями, повинні поставитися до них серйозно і відповідально. Слідкуйте, щоб вони виконували їх. Висловлюйте вдячність за чуйність. Якщо ж людина порушує своє слово, уточніть, чи правильно ви зрозуміли його обіцянку. Поскаржтеся,що він не виконав вашого прохання, надайте людині можливість відмовитися від неї, якщо він не хоче або не може виконати те, про що ви просите. Можливо, він побажає виправитися і знову почне допомагати вам, може бути, ви попросите його про щось інше, що йому легше зробити. Але в кожному разі уточніть,чи можете розраховувати на виконання вашого прохання.

Більше ніяких позбавлень!

Багатьом людям підсвідомо хочеться побільше з'їсти того, що вони бояться більше не отримати. Чим менш доступною вам здається їжа, тим важче отка заться від неї. Спробуйте переказати себе: Більше ніяких карамельок, ніяких шоколадок! - І побачите-ті,що думки про це забороненому плоді почнуть бук вально переслідувати вас. Так ви знову потрапляєте в пастку дієтними менталітету - встановлюєте собі правила, а далі можливі два варіанти:

• ви порушуєте власний заборону і потім горь ко дорікаєте себе;

• ви проявляєте стійкість, не торкаючись до того, що собі заборонили,але вас не покидає ощуще ня знедоленості; ви відчуваєте себе страждальцем, закутим в ланцюги власного за прета; тягар заборони тисне на вас, ви тяжко зітхаєте, і життя вам не мила.Це самокатування не має нічого спільного з образом думок і дій худорлявої від природи людини! Бути природно струнким - значить насолоджуватися життям і не забивати голову думками про їжу. Одне із задоволень цьому житті - є саме те, що захотілося. У цьому, до речі, полягає одна з рекомендацій, яким ви повинні слідувати.Якщо ви навмисно відмовляєтеся від чогось смачного, значить, ви думаєте, як товстун, - худі від природи так ніколи не надходять.

Ваш організм хоче чогось визначеного. І якщо ви не задовольните його бажання, він почне мстити вам за це. Уявімо на хвилину, що ваш організм забажав спаржі під голландським соусом. Ах,голланд-ський соус! - Вигукує ви з пожадливістю, але швидко берете себе в руки: Ти що, з глузду з'їхала? Забула, що там суцільне масло і вершки? Уявляєш, який він жирний, скільки в ньому калорій? Нема чого ви-замислюються. Візьми чудовий листочок салату-латуку. І ось ви понуро жуєте цей листочок,а внутрішній голос зрадливо нашіптує: Спаржа під голландським соусом, спаржа під голландським соусом, спаржа під голландським соусом. Ви нарешті здаєтеся: Ну ладно, якщо тобі так хочеться порушити заборону, отримай вівсяне печиво з шоколадом, тільки писок! Ви хрумтить вівсяним печивом з шоколадними шматочками - вже веселіше, ніж мерзенний латук,і ви майже наїлися ім. Все, проблема вирішена, з надією думаєте ви. Але не тут-то було! Голод вгамує, єдине, чого б ще хотілося, це ... спаржі під голландським соусом!

Зрадницький шепіт всередині вас все не вгамовується. Ви довго кріпіться і женіть його геть, але от вашому терпінню приходить кінець. Ви розумієте,що без спаржі під голландським соусом не протягнете більше і хвилини. І ви їсте цей делікатес, організм щасливий і припиняє терзати вас своїми вимогами. Але тепер в вас сидять не тільки всі калорії горезвісної спаржі з голландським соусом, але ще й калорії від вівсяного печива, яке ви з'їли абсолютно марно.Чи не краще було відразу поїсти спаржі під голландським соусом і спокійно забути про неї до наступного разу, коли організму захочеться саме її?

Може настати момент, коли вам знадобиться обмежити споживання якогось продукту, наприклад за рекомендацією лікаря. Уявімо, що у вас підвищився тиск і лікар заборонив пити каву.Відтепер більше всього на світі вам захочеться саме кава. Замість того щоб стогнати: Ай-ай-ай, я ніколи більше не зможу спробувати цей чудовий напій!, Краще дозвольте собі випити чашечку і подивіться, що вийде. Якщо від цього ваше самопочуття дійсно погіршиться, організм почне протестувати проти того,що так погано подіяло на нього. Він вирішить, що муки від випитої кави куди гірше, ніж відмова від нього. Швидше за все, після цього ваш організм більше не попросить напою з насіння кавового дерева. Але не тому, що вам хтось заборонив його пити, а тому, що він сам не захоче більше ніякого кави!Потреби і бажання вашого організму в їжі можуть змінюватися, особливо коли він почне позбавлятися зайвих кілограмів. Наступного тижня вам, можливо, захочеться того, що минулого не викликало ніякого ентузіазму. Налаштуйтеся на свій організм і слухайте його, він неодмінно повідомить вас про зраду нии своїх пристрастей.Не потрібно позбавляти себе смачної їжі, дайте своєму організму те, що він просить. Не забувайте, що це - один з основних принципів, яким керівництву ються в їжі худорляві від природи люди.

Увага!

Ваги можуть стати вашим ворогом

Ви звикли зважуватися вранці, чи не так? Кожен день, прокидаючись, ви за звичкою стаєте на ваги.(Коли ви страждали від зайвої ваги, це був надійний спосіб протягом семи-восьми годин уберегти себе від бажання поїсти.) Три можливих варіанти зважування: вага зменшилася, вага збільшилася або не змінився.

Розглянемо наслідки кожного варіанту. Якщо ви схудли, значить, успішно йдете до своєї мети, можна трохи побалувати себе. Якщо, навпаки,набрали вагу, це може розсердити або розладнати вас. Якщо вага залишився колишнім, значить, все, що ви до цих пір справи чи, було марно. І який же може бути ваша реакція на ці погані новини? Правильно, поїсти, неважливо, з розладу або від радості. Так ваги можуть перетворитися на справжній спусковий механізм переїдання.

Але це ще не все.Прилад для вимірювання маси тіла може шкодити вам і іншим способом. Крім того що в принципі важко знайти ваги, які весь час були б однаково точні, постійні зважування вання можуть породити у вас хибне уявлення про те, що ваш зовнішній вигляд залежить від того, скільки ви важите. Але це не завжди так. Терези - один з самих ненадійних способів стежити за втратою ваги з усіх, що мені відомі. У чому ваша головна мета? Зробити своє тіло таким, яким ви хочете його бачити, чи не так? І при чому ж тут ваги, якщо вони не відображають те, як ви виглядаєте? Якщо ви хочете відслідковувати прогрес схуднення, краще використовувати сантиметр чи свій одяг.Кілограми й сантиметри - це різні речі. Стрілка терезів не завжди показує, що ваша вага збавився, зате одяг, що стала вам куди вільніше, дасть надійне свідок ство вашого прогресу.

Жир вдвічі об'ємніше мускульної маси, але при цьому для його підтримки потрібно куди менше калорій. Іншими словами, чим більше у вас жирових відкладень,тим менше їжі потрібно вашому організму. І на оборот, чим більше у вашому тілі м'язової маси, тим більше їжі вам потрібно. Це одна з причин, чому худорлявий людина, що знаходиться у відмінній формі, може з'їдати дуже багато і при цьому не товстіти. А ви все дивуєтесь тому, скільки в нього вле зает, а насправді він просто живить свої м'язи.

Більш того, після того як вам виповниться 26 років, тіло починає грати з вами злий жарт. Щороку воно перетворює приблизно 200 г м'язової маси в жир. Це називається старінням. Проходить черговий рік вашого життя, і нові 200 г мускулатури откло дивается у вашому тілі у вигляді жирової тканини.

Ви можете сказати, що в цьому немає нічого страшно го.Але справа в тому, що жир накопичується. До 36 років у вас з'являється приблизно 2 кг зайвого жиру в порівнянні з 26-річним віком, хоча ваша вага може і не змінитися. Та одяг, яка ще десять років була вам впору, стає тісній і більше вже не буде сидіти на вас, як колись.

Адже доводилося ж вам знаходити на антресолях свої старі слакси,які перш прекрасно сиділи на вас? І хоча вони вже вийшли з моди, ви несете їх в хімчистку, щоб ще походити в них вдома. І що ж? Ваша вага не змінився, а вони сидять вже не так. Там тисне, тут випирає. У чому ж справа? Може бути, вони сіли від чистки? Та зовсім ні. Просто на вашому тілі з'явилися зайві 2 кг жиру, а він, як я вже говорив,займає більше місця, ніж м'язи.

Що вдієш, так розпорядилася природа. Це і є одна з причин, по яких ваги не найкращий прилад для вимірювання ваших успіхів у схудненні.

Якщо вже ви любите вставати на них, ставитеся до їх показаннями, як до гороскопу, - вірте їм, тільки якщо те, що вони показують, радує вас.

ВПРАВА (3 хвилини)Ось що трапиться, якщо я не буду вставати на ваги протягом:

а) тижня:

б) двох тижнів:

в) місяця:

Якщо ви будете зважуватися не надто часто, ваги можуть навіть стати вам добрим другом. Наступного разу, коли підете в магазин за продуктами, не забудьте подивитися, якого розміру шматок вершкового масла або порція м'ясного фаршу вагою 1 кг.Ви зможете ясно уявити собі, скільки місця на вашому тілі займає кожен кілограм жирових відкладень. А якщо вам сказати, що всього за один місяць ваше тіло може зменшитися рівно на стільки ж,якщо ви будете дотримуватися режиму харчування худого від природи людини? Невже вас не надихне така перспектива? А раптом ви зумієте досягти цієї мети не за місяць, а лише за два тижні? А як щодо отримання результату за тиждень? Чи не будете ви тоді турбуватися, що худнете занадто швидко?

Так от,ваги можуть надихнути вас на такий подвиг, їх свідчення стануть надійним свідченням того, що ви живете, як худий від природи людина. Головне-не перетворювати їх у свого суддю, їм слід надавати значення не більше, ніж, скажімо, тостеру або кавомолці. Якщо вам не вдається позбутися від спокуси кожен божий день вставати на ваги,чому б не викинути цей безглуздий прилад? Тоді, принаймні, у ванній кімнаті стане набагато просторіше ...

Можливо, слід вести щоденник?

Багато читачів книги Дієти не працюють! розповідали мені, що їм дуже допомагало ведення особистого щоденника. У ньому вони записували свої думки і внутрішні діалоги з самим собою,і це надавало їм можливість переконатися, що худий від природи людина всередині їх живий і проситься назовні. Причому худа від природи частина їх натури не завжди виходила переможцем в цих напружених внутрішніх бесідах, зате, повертаючись через час до цих записів, вони мали можливість простежити,що день від дня худий від природи людина в них ставав все сильніше, енергійніше і успішно витісняв з їхніх голів дієтними менталітет.

У будь-якому книжковому магазині можна знайти хороші книги про те, як вести особистий щоденник. Якщо вам бу дет важко впоратися з цим завданням, надішліть мені конверт з вашою адресою і поштовою маркою,і я відправлю вам приблизний список видань.

Особистий щоденник допоможе худому від природи людині всередині вас зміцніти і знайти більше впевненості. Не дозволяйте йому замовкнути, дайте йому слово хоча б на папері. Пам'ятайте, дієтними менталітет підступний, він тільки й чекає зручного мо мента, щоб знову затягнути вас у свої мережі.Корисна гра уяви

У всіх книгах з самовдосконалення і достиже нию життєвого успіху говориться, що люди, які мають чіткі уявлення про свої цілі в житті, зазвичай в кінці кінців їх домагаються. Якщо ж людина неот четліво уявляє собі, до чого прагне, йому рідко вдається досягти того, що він хоче.Звідси питання: як зробити так, щоб ви гарантовано домоглися своєї мети стати природно струнким людиною?

Для того щоб ваше тіло здобуло природну стрункість, потрібно чітко уявляти собі, яким ви хочете його бачити. Створіть уявний образ стрункого і худорлявої себе, і протягом дня якомога частіше прокручивайте його в голові.Спробуйте з мо мента пробудження думати про себе як про людину, від природи наділеному стрункістю, і ведіть себе з відповідально. Рухайтеся, спілкуйтеся, приймайте душ, їжте, займайтеся зарядкою, працюйте, робіть запи сі у своєму щоденнику, думайте і відчувайте так, ніби ви вже досягли своєї мети і знайшли природну стрункість.Така стратегія хороша з кількох причин. По-перше, створюючи уявний образ того, як ви ходите виглядати, відчуваючи почуття природно стрункого людини, ви допомагаєте мозку знайти вірний шлях до цієї мети.

По-друге, ви поки не знаєте точно, як будете виглядати, коли підуть всі ваші зайві кілограми. Ви так довго були повним,що вже не уявляєте собі, як будете виглядати худим. І ви ще не готові до зміни відносини до вас оточують, коли ви почнете практикувати життя худорлявої від природи людини.

Припустимо, ви вже схудли і ваше тіло здобуло природну стрункість; і ось ви знімаєте одяг і дивитеся в дзеркало на своє прекрасне худорляве тіло ... ну що, Впізнаєте себе? Якщо не можете уявити собі, як будете виглядати, створіть уявний образ себе схудлого.

Погортайте популярні журнали, пошукайте на при міщення в них фотографіях людей, чиї руки, плечі, стегна, ікри і животи будуть схожі на ваші, коли ви схуднете. Неважливо, будуть одягнені або роздягнені їх володарі.Виріжте їх і сконструюйте у щоденнику своє худе від природи тіло - наче збираєте головоломку з окремих шматочків. Це - візуальне втілення вашої мети, намагайтеся частіше дивитися на нього. Найкраще цей цільовий образ віддрукується у вашій свідомості, якщо дивитися на картинку з ранку, як тільки прокинетеся, пізніше,перед початком физиче ських вправ, і на ніч, буквально перед тим, як погасити світло і зануритися в сон. Не соромтеся, адже готові ж ви дивитися на фото того, в кого закохані, по багато разів на день, правда? Може бути, єдине, в чому ви потребуєте, щоб стати природно лад вим,- Це закохатися в самого важливого у вашому житті людини і любити його всього, до самих кінчиків пальців - причому в буквальному сенсі!

ВПРАВА

1. Купуйте або візьміть де-небудь кілька глянцевих журналів. Уважно просмат Ріва вміщені в них фотографії раз них людей, шукайте частини тіла таких форм, які нагадуватимуть ваші,коли ви скинете зайву вагу. Складіть вирізки в кон верт.

2. Візьміть вирізані фрагменти свого бу дущего природно стрункого тіла і розклади ті їх на аркуші паперу. Поповнюйте свій жела емий образ новими вирізками, поки не зберете їх достатньо, щоб скласти есте ственно струнке тіло. Приклейте на папір всі фрагменти, як у дитинстві,коли робили аплікації, і у вас вийде картинка вашої майбутньої стрункості (не забудьте зверху при клеїти своє фото).

3. Протягом наступних шести тижнів (не мен ше!) Дивитеся на цю картинку не рідше двох разів на день.

Так хто ж божевільний?

Одне з найбільш великих визначень сумасшестнія на всіх, про які я коли-небудь чув, дає Вернер Ер-хард, творець одного з популярних групових психотренінгів Форум. Під час цих досить жорстких по відношенню до учасників занять (розрахованих на два уїк-енду) Ерхард занурював їх у ситуації, з якими вони ніколи не стикалися в житті, даючи їм можливість випробувати себе на міцність.Вернер стверджував: Божевілля - це робити одно и то же ще, ще, ще і ще й при цьому на деяться отримати ДРУГИЙ результат.

Продовжуючи логіку Ерхарда, ризикну стверджувати, що наш світ сповнений огрядних божевільних, які продовжують робити одне і те ж, сподіваючись при цьому підлозі чить не такий результат, як попередній.Запрошую вас побачити своїми очима, як переїдання і надмірна вага відходять в область перекази, перестають бути нагальною і болючою проблемою людства. Найкращий внесок, який ви можете внести в цю благородну справу, - взятися за себе, покінчити з власною зайвою вагою. Якщо ви готові зробити більше,вам забезпечена моя вічна вдячність. Напишіть мені, якою ви бачите своє життя після того, як досягнете природної лад ності, які ваші успіхи і досягнення, чи з'явилися у вас однодумці, що бажають позбутися від повноти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити