Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Фізичний перехід в стан природної стрункості

Починати життя в якості людини, худорлявої від природи, - це все одно що робити перші кроки по незнайомій планеті. Новий світ хвилює і порушено ет, але поки незрозуміло, що і як робити далі.

Для початку відведіть час для фізичного превра домлення вашого тіла в природно струнке. Зараз ви стоїте на порозі абсолютно нового життя,тому наберіться терпіння і поставтеся до себе дбайливо. Не варто плекати надію, що в перший ранок нового життя ви вже будете точно знати, як стати людиною, зле щавим від природи.

Ця частина процесу перетворення в худого від природи пов'язана з фізичним трансфор мацией вашого тіла з обтяженого зайвими кілограмами в природно струнке.Іноді для цього потрібен якийсь час.

 

Особисто я в ході такого перетворення відкрив кілька принципів або, якщо хочете, методик, стиму лірующіх цей процес. Вони допомогли вийти на світ божий худому від природи людині, що сидів в мені, чекаючи свого часу.

Рівні голоду

Худі від природи од _ят тільки тоді, коли голодні,і припиняють прийом їжі, відчувши, що ситі. Пам'ятайте, ми згадували про це, обговорюючи день природної стрункості? Тому ви повинні чітко знати, коли ви голодні, а коли ні. Далі наведена більш докладна розшифровка шкали голоду.

1,0 - Від голоду у вас паморочиться голова, вас навіть похитує. Ви вже майже не здатні думати ні про що,крім їжі. Ваш паливний бак абсолютно порожній. Більшість людей можуть дійти до такого зі стояння, тільки якщо не їли цілий день.

2,0 - Ви дуже голодні, але у вас ще є сили дійти до обіднього столу. При цьому ви, ймовірно, роздратовані.

3,0 - Ви відчуваєте голод, а в іншому відчуваєте себе цілком непогано.Ви відчуваєте нагальну потребу поїсти.

4,0 - Ви трохи голодні. Ваш організм посилає сигнали про те, що вам, мабуть, хочеться перекусити.

4,9 - Ви майже не відчуваєте голоду. Можливо, всього один шматочок відокремлює вас від стану, коли ви не голодні.

5.0 - Чи не голодний. Ви більше не відчуваєте почуття голоду. Організм вже отримав все, що йому було потрібно, і відчуває ситість. Саме в цьому стані худорляві від природи люди припиняють їсти.

5.1 - Ви з'їли лише на один шматочок більше, ніж потрібно вашому організму. Тим самим ви перейшли кордон і вторглися в область переїдання.

6,0 - Ви вже минули грань ситості. Ви вже наїлися, з'являється відчуття, що шлунок кілька роздувся.

7,0 - Вам уже майже недобре. Виникає відчуття, ніби шлунок пристойно розтягнувся. Вам стає важко від надмірної ситості.

8,0 - Ви вже зовсім об'їлися, навіть живіт починає боліти. Ви майже жалкуєте,що спокусилися ще однією порцією, - вона явно зайва.

9,0 - Ваш організм голосно волає про допомогу: Забери мене звідси!, У вас вже по-справжньому починає боліти живіт. Це вже ніяке не задоволення. Вам здається, що ви не. здатні зробити ні кроку, хоч викликай вантажівка - інакше як відвезти звідси вашу тушу?

10,0 - Ви набили черево до межі,зовсім як в День подяки, коли насилу доповзає до дивана і не в силах поворухнутися - залишається тільки лежати нерухомо і важко дихати. Одяг того й гляди розповзеться по швах. Абсолютно незрозуміло, як ви змогли впихнути в себе стільки їжі. Єдине, про що ви мрієте,- Так це позбавитися від огидного відчуття перенасичення. Ви нещадно лаєте себе за обжерливість і даєте собі слово цілий тиждень не торкатися до їжі.

Якщо рівень вашого голоду нижче пункту 5,0, значить, ви живите своє природно струнке тіло. Якщо ж він перевищує цю позначку - ви годуєте свою голову. Але вся справа в тому,що при цьому товстішає саме ваше тіло, а зовсім не голова.

Між іншим, новачки, тільки починаючи практикувати оцінку ступеня свого голоду за цією шкалою, нерідко плутаються у відчуттях. Через постійне переїдання організм забуває, що таке голод, і при перших ознаках легкого дискомфорту в області шлунка ви можете вирішити,.що цей стан відповідає пункту 1 шкали. Насправді ваші відчуття відповідають швидше рівням 3 або 4. Не турбуйтеся: трохи попрактиковавшись, ви з більшою точністю зумієте оцінювати, на скільки пунктів тягне ваш голод. 10

9

8

7

6

5

4

3

2

1

Закрийте очі і покладіть руки на живіт. Запитайте організм, голодний він.Чи відповідає ступінь голоду рівня 4,0 або 3,5, а може бути, 5,0? Якщо ви навчитеся слухати його, він повідає вам багато цікавого. Раніше ви не дуже-то звертали на нього увагу і частенько лаяли, так що спочатку його голос буде ледь чутний. Повторіть спробу, зосередьтеся на своїх відчуттях.Чим уважніше ви будете прислухатися до себе, тим краще станете розуміти потреби свого організму.

ВПРАВА (1 хвилина)

1. У скільки балів ви оцінюєте ступінь го ЛОДА на даний момент?

2. Який зазвичай рівень голоду, коли ви їсте? Сніданок:

Обід: Вечеря:

3. Який зазвичай рівень голоду, коли ви пре скорочується є?

Сніданок:

Обід:Вечеря:

Ніколи не отримаєш задоволення від того, чого насправді не хочеться

Якщо пам'ятаєте, другий принцип Дієти не робота ють! свідчить, що потрібно їсти саме те, що хочеться, від чого отримаєш найбільше задоволення. Худий від природи людина думає так: Якщо я це не люблю і не хочу, то навіщо ж стану їсти?Якщо ж ви встигли випробувати безліч дієт, то вже запрограмовані ігнорувати бажання собст венного організму і є безліч різних продуктів, які вам зовсім не подобаються. Тому навіть сама можливість вибирати тільки те, що любите і що приносить задоволення, лякає вас.Насправді прислухатися до своїх бажань і вибирати ті страви, які відносяться до дев'яткам і десяткам вашого особистого рейтингу, - це хвилююче приго чення! Так ви, визначаючи, чого б з'їсти, навчитеся прислухатися до себе, а не дивитися по сторонах жадібними очима.

Слідуючи велінням власного організму і вибираючи для їжі то,що ви відносите до пунктів 9 і 10, ви дуже скоро зіткнетеся з дивовижним явищем. Багато чого з того, що ви звикли вважати найкращим лакомст вом, незабаром перестане бути таким. У якийсь момент виявиться, що ви вже наїлися цим і більше вам цього не хочеться. А ще виявиться, що вам раптом захочеться з'їсти що-то незвичайне і притому в зовсім неурочний час. Я, наприклад, прокинувшись якось вранці, запитав свій організм, чого б йому хотілося на сніданок.

Ось який діалог відбувся у нас з цього приводу:

Я: Чого б ти хотів з'їсти сьогодні вранці?

Організм: Морозиво Рокі Роуд з Баскін Роббінс.

Я: Да ладно тебе! Ти що, здурів? Припини дура-читься.Скажи, чого тобі насправді хочеться на сніданок?

Він: Морозиво Рокі Роуд з Баскін Роббінс.

Я: Ти, може бути, не зрозумів? Ми говоримо про завтра ке, в цей час їдять яйця, бекон, тости, апельсиновий сік, мюслі тощо. Питаю серйозно: що ти будеш?

Він: Морозиво Рокі Роуд з Баскін Роббінс!

Я: Тепер я розумію,що ти точно божевільний. Я не маю наміру більше слухати твої дурниці!

І ось я з'їв на сніданок пару варених яєць, тости, вівсяні пластівці і випив апельсиновий сік. Все ніби було правильно, та тільки від цього сніданку я так і не випробував почуття задоволення. Мій організм продовжував вимагати морозиво Рокі Роуд.На сле дующее ранок я знову звернувся до нього з тим же воп росом:

Я: Чого б ти хотів з'їсти сьогодні вранці?

Він: Морозиво Рокі Роуд.

Я: Ну добре, але ти не забув, що Баскін Роббінс відкривається тільки в 11 ранку? Тобі доведеться почекати.

Він: Прекрасно. Я потерплю.

11:00. Я вже стою біля зачинених дверей кафе Баскін Роббінс,притулившись носом до скла і Прітан цовивая від нетерпіння. Нарешті двері відкрилися, і я кинувся всередину. Я отримав велику порцію Рокі Роуд, з'їв її з найбільшою насолодою і почувство вал повне задоволення. Того дня мені не хотілося їсти до шести вечора - так велів мені мій організм. У перший день, коли я пручався його прохання,мною рухав дієтними менталітет: Ну хто їсть на сніданок морозиво?! На другий же день я відкинув геть всі сумніви і став слухати лише свій ор ганизмов, моє струнке від природи я, - і ось я з'їв те, що він хотів і що повністю задовольнило мене. Відчуваєте різницю? Точно так само ви раптом захочете з'їсти на обід то,що зазвичай вживають за завтра ком, і навпаки. Наприклад, ви питаєте у орга нізму: Що ти хочеш на обід?, А він у відповідь: Вівсяно ві пластівці з суницею! Ах вівсяні пластівці да

ще з суницею?! Відмінно! Коли ви їсте САМЕ ТЕ, ЧОГО ПРОСИТЬ ОРГАНІЗМ, вас задовольнять набагато меншій кількості ЇЖІ. Якщо поспостерігати за тими,хто володіє ес тественно худиною, можна побачити цей принцип у дії.

Харчування

Правило худих від природи є саме те, що хо чеш у багатьох викликає побоювання, що так вони позбавлять свій організм необхідних йому поживних речовин. Що ж буде, якщо весь час харчуватися одним морозивом з горішками,глазур'ю і льодяниками? Адже мені весь час хочеться тільки цього. Ця свобода і вседоз Волен буквально зводить з розуму. Але якщо ви буде ті є, тільки коли голодні, і САМЕ ТЕ, що хочете, СВІДОМО НАСОЛОДЖУВАТИСЯ кожним проковтнутим шматочком, ви незабаром зрозумієте безглуздий ність ваших побоювань.

Дієта Тільки морозивоЯ переконався на власному досвіді, що настільки популяр ная дієта Тільки морозиво, і нічого більше може легко відбити інтерес до найулюбленіших ласощів, якщо слідувати принципам харчування Дієти не рабо тануть!.

Члени моїх оздоровчих клубів намагалися переконати мене, що для любителів морозива це від особиста дієта.Під час кожної трапези потрібно їсти тільки морозиво - будь-яке, яке захочеться, з якими завгодно добавками, і більше нічого. У перший день вони з ранку накидалися на улюблені ласощі, відчуваючи себе абсолютно щасливими. Правда, до кон цу дня ентузіазму у них поменшало. Наступного дня вони приступали до свого улюбленого морозиву,тільки коли починали відчувати голод. На третій день їм вже було нудно навіть подумати про те, щоб з'їсти ложечку морозива. Вони починали мріяти про просте качановому салаті.

Період крекерів

Якось мені потрапила в журналі стаття, добре іллюст рировать дію принципу є тільки те, що хочеться. Це була розповідь про експеримент,який учені проводили в одному дитячому притулку. Вихований никам сказали, що в наступному місяці їм буде дозволено їсти все, що вони захочуть. У їдальні притулку організували щось на зразок буфету зі шведським сто лом із самими різними продуктами і стравами. Дітям дозволялося в будь-який час заходити туди і брати все, що душі завгодно.В одну стіну вмонтували напівпрозоре дзеркало, через яке лікарі, знаходять еся в сусідньому приміщенні і невидимі дітям, могли спостерігати за тим, що і скільки буде їсти кожна дитина. Найбільше їх вразила поведінка одного маленького хлопчика. У перший ранок він увійшов в сто ловую, взяв тарілку, озирнувся і тут же кинувся до столу,де лежав Крекер Джек - повітряна кукурудз за, глазурована карамеллю. Він набрав цілу гору цих ласощів і наївся досхочу. Наступного разу він знову набрав повну тарілку Крекер Джека і знову з задоволенням все з'їв. Він навіть не глянув на інші страви. Та ж історія повторилася і ввечері.

Лікарів-спостерігачів спочатку дуже потішило така поведінка, але йшли дні, а хлопчик все їв Крекер Джек вранці, вдень і ввечері. Тут вже спостерігачам стало не до жартів. Вони почали всерйоз побоюватися за здоров'я дитини. Цікавий експеримент загрожував перетворитися на вельми небезпечна справа. Вони вже вирішили, що пора втрутитися.Але ось через тиждень хлопчик припинив винищ ня Крекер Джека і став їсти інші продукти. Він почав пити молоко, їсти фрукти, овочі, м'ясні блю так. По закінченні місяця фахівці підрахували все, що з'їв за цей час дивовижний хлопчик, і визначили в середньому складу його щоденного раціону. Так от, виявилося,що він вельми збалансований за поживними речовинами і вітамінам.

Як я вже говорив у розділі 9, в ті моменти, коли ви голодні до такої міри, що не можете думати ні про що, крім їжі, добре втамовувати апетит найкориснішими і поживними продуктами. Це ідеальний момент для переходу до здорового харчування,поступового скорочення кількості вершкового масла та олії, жирів і солі в своєму раціоні і включення в нього більше свіжих овочів і фруктів. Я б порадив вам записатися на курси правильного харчування або відвідувати консультації лікаря-дієтолога, що застосовує принципи Дієти не працюють!.До того часу ваш організм вже почне перетворюватися на біологічну систему природно стрункого людини - ви будете втрачати вагу і покінчите з переїданням. Так чому б не спробувати ще більше поліпшити своє самопочуття і фізичний стан?

Чи не правда, це чудова мета - привчити себе вживати в їжу високопоживні продукти,щоб зміцнити здоров'я? Знаєте, чому багатьом людям не вдається досягти її? Вони допускають серьез ную помилку - намагаються перейти до здорового харчування в той період, коли терзають себе дієтами і позбавляють організм всього смачного. Вони відчувають себе обділеними, і це відчуття тільки посилюється з-за необхідності втискувати себе в жорсткі рамки програм правильного харчування. Зрештою вони посилають до біса всі ці болісні обмеження і повертаються до колишньої звичкою переїдання.

Правило трьох шматочків

Тепер поговоримо про те, як з'їдати рівно стільки, скільки потрібно, і не переїдати. Припустимо,ви не можете в процесі їжі визначити, коли настає момент насичення. Перервіться на середині і запитай ті свій організм, наївся він. Постарайтеся все врємя прислухатися до своїх відчуттів, особливо коли їсте. Як тільки він скаже вам, що наситився, припиняйте є - ви досягли рівня 5,0.Однак іноді посеред трапези вам важко визначити, наскільки ви близькі до стану ситості. Ось тоді можна вдатися до правила трьох шматочків. Воно дуже просте: якщо ви не знаєте точно, ситі чи ні, дозвольте собі ще три шматочки. Але тільки це мають бути три шматочки самого смачного з того, що лежить у вас на тарілці.Тут дотримуйтесь тільки власним смаком. Нехай це будуть три найапетитніших шматочка! Старанно розжуйте їх, насолодіться смаком. Прогліо тив останній з них, знову запитаєте свій організм, наївся він. Навіть якщо він не подає вам виразних сигналів, це, швидше за все, означає, що ви вже на їлися. Так що, продовжуючи їсти,ви вже будете живити голову, а не організм.

Їжте усвідомлено

Згадайте, як ви їсте в кіно попкорн. Перші пригорщі ви з'їдаєте з великим задоволенням. Але потім увага переключається на екран, і ви поїдете ете його вже чисто механічно. У якийсь момент ви раптом помічаєте, що паперовий стаканчик порожній,і сильно дивуєтеся: Хто ж це з'їв всю мою кукурудзу? Це й означає є машинально, не відчуваючи ні смаку їжі, ні задоволення від неї. Ваша рука механічно підбирає з тарілки їжу і так само автоматично відправляє її в рот, при цьому ваша свідомість у даному процесі не бере, ви перетворюєтеся в машину з поїдання їжі. Уявіть на хвилину,що вдень ви ретельно стежите за тим, що їсте, намагаєтеся не переїдати і дуже задоволені собою. Але вночі з'являється злісний гномик, який, користуючись тим, що ви спите, заштовхує вам в рот нові й нові порції їжі. Чи не правда, що лякає картинка? Але ж саме це і відбувається, коли ви їсте несвідомо. Ко-ли ви за столом,намагайтеся не піддаватися чарам злобного гномика - прагнете відчути смак і принадність кожного з'їденого шматка, смакуйте їжу, не втрачайте контролю над цим процесом!

Ось що Грег з Плезент Хілла, штат Каліфорнія, повідав про свій перший досвід свідомого харчування, правила якого він дізнався на моїх семінарах.Я вибрав свої найулюбленіші страви та вже смакував, як сяду за стіл і буду насолоджуватися однією з кращих трапез свого життя. Я засмажив відмінний біфштекс, приготував трохи зеленої квасолі з тертим мигдалем і Запека картоплю. Потім красиво розклав все це на великої фарфорової тарілці, поставив поруч кришталевий стакан. Я не став, як звичайно,включати телевізор або обкладатися журналами, щоб почитати під час їжі. Я вирішив зосередитися виключно на ній. І ось я їм біфштекс, насолоджуюся його чудовим смаком. Потім беру трохи квасолі, і вона теж здається мені чудовою. Обід був чудовий, але в якийсь момент мені здалося, що я витратив на їжу дуже багато часу. До того моменту я був уже майже ситий. І буквально через п'ять хвилин я відчув, що голод пройшов, а адже я з'їв лише половину того, що поклав собі на тарілку!

Якщо ви приймаєте їжу усвідомлено, відчуваючи смак того, що знаходиться у вас в роті, вам не знадобиться є багато. Так вам і не захочеться. Ви відчуваєте задоволення від їжі,а не просто заштовхували їжу в рот. Мені допомогли зробити прорив від переїдання до свідомого харчуванню чотири невеликі хитрощі.

• Перша хитрість - це відключити механізм машинального поїдання їжі, про що ми вже говорили, обговорюючи Перший день життя в якості стрункого від природи людини. Для цього потрібно кожного разу,перш ніж починати пережовувати їжу, відкладати в сторону вилку або ложку.

• Наступна виверт - перервати трапезу на середині, відклавши вилку в сторону. Подумайте про те, чим будете займатися після їжі, і подумки підготуйтеся до цього.

• Займіться статистикою. Спробуйте підрахувати, скільки ще шматків (або ложок) їжі вам потрібно,щоб досягти рівня 5,0, тобто стану ситості. Іноді для того, щоб перейти від величини 4,0 до 5,0, необхідно всього три-шість шматочків. Для переходу від 3,0 до рівня ситості деяким людям достатньо з'їсти від шести до дев'яти шматочків. Постарайтеся не перетворювати цю маленьку хитрість в чергову пастку дієтними менталітету.Вдаючись до цієї хитрості, розглядайте її як спосіб зберігати усвідомленість під час їжі, не намагайтеся обмежувати себе, позбавляти чергового шматка.

• І ще: ПЕРЕД їжею напишіть, які страви і в якій кількості ви збираєтеся з'їсти. Якщо в процесі їжі виявиться, що ви не можете доїсти все, внесіть коригування у ваші записи. Якщо ж ви,навпаки, почвалав все, що поклали на тарілку, але все одно не наситилися, запишіть, скільки ще ви хотіли б з'їсти, і лише після цього знову приступайте до трапези. Причому, якщо ви будете записувати, що хотіли з'їсти ПІСЛЯ їжі, нічого путнього з цього не підлозі чітся. Багато хто після прийому їжі записують все, що з'їли,але це лише витончений спосіб висікти себе за надмірності.

До речі, записуючи ПЕРЕД їжею все, чим збираєтеся порадувати себе за столом, ви двічі отримуєте від неї насолоду: спочатку - передчуваючи задоволення від того, чим вам належить поласувати, а потім - отримуючи його від свідомого поглинання улюбленої страви.Перегляньте ще раз ці чотири мої хитрощі і за дайте собі наступні питання. Чи роблять це ті, хто худорлявий від природи? Швидше за все, ви відповісте Ні. А може бути, вони неусвідомлено роблять саме так? А ось тут ви, найімовірніше, відповісте Може бути. Справа в тому, що виверти № 3 і 4 - це свого роду підпірки, уявні милиці. Взагалі-то,якщо болять ноги, милиці необхідні, але вся біда в тому, що, коли біль проходить, клюка починає заважати, затримувати повернення до самостійного пересування.

Про шкоду голодування

Деякі люди настільки завзято приступають до переходу в природно струнке стан, що впадають в край ність. Наприклад,раніше майже не знайоме їм почуття голоду настільки приємно і так тонізує їх, що вони готові майже постійно випробовувати його. Іноді вони не їдять по кілька днів, намагаючись визначити, како го межі голоду можуть досягти і скільки радості отримають від цього. Хочу попередити, що це не дуже гарна ідея. Проблема в тому, що,позбавляючи себе їжі протягом кількох днів, ви потім можете зірватися і наїстися що називається від пуза. Ви просто будете не в змозі зупинитися. Але це не головне. Вам буде здаватися, що після такого подвигу ви заслужили право з'їсти за один присід дводенне кількість їжі. Ось тут над вами починає знов маячити тінь дієтними менталітету.Голодування перетворюється на самоціль, навмисне випробування себе, яке в разі успіху має бути винагороджено. Чим? Їжею! Іншими словами, ви знову надаєте їжі ту важливість, з якою звикли ставитися до неї, будучи людиною з хати точним вагою.

Їжа знову стає нагородою, і чим довше ви терзали себе голодуванням,тим більше жаданої вона здається вам.

Навмисним голодуванням і подальшим заслуженим бенкетом * ви губите паростки мислення, притаманного худим від природи людям. Ви знову начи Знаєте робити акцент на їжі або на її відсутності - так чи інакше, вона знову здобуває для вас перебільшену важливість.Це порушення одного з головних принципів мислення худих від природи людей - не надавати їжі особливого значення. Ви повинні їсти, тільки коли голодні, отримувати задоволення від їжі і припиняти поглинати її, як тільки насититеся. Якщо ж ви спочатку виснажує себе голодом, а потім накидаєтеся на їжу, змітаючи зі столу всі без розбору,ви знову перетворюєте її в культ. Вона знову стає тією віссю, навколо якої обертається все ваше життя.

Відмовтеся від звички харчуватися по годинах

Не слід їсти тільки тому, що настав, на приклад, годину обіду або вечері. Традиційний час прийому їжі, нехай буде вам відомо, встановлено довільно. І доказом тому служить той факт,що в різних країнах прийнято є в різний врємя. Повірте, в традиції снідати, обідати й вечеряти в певну годину немає нічого священного. Час їжі обумовлене місцевими традиціями. Точно так само ніхто ще не довів, що є три рази на день - природна потреба людини.

Спробуйте весь наступний тиждень є,тільки коли будете відчувати голод, уявіть, що не існує таких понять, як сніданок, обід і вечерю. Коли ви починаєте відчувати гостре ба ня поїсти? Цілком імовірно, що зовсім не в той час, коли інші люди.

Прийом їжі за розкладом - відмінний спосіб повернутися до несвідомого поїдання. Годинник пробив-ли опівдні,і ви вже слухняно сідаєте їсти - лише то з тієї причини, що стрілки на циферблаті зайняли певне положення. Ви вже не замислюєтеся про те, голодні чи або час перекусити ще не настало. Ви автоматично направляє есь на кухню.

До речі, звичка їсти в певний час необов'язково пов'язана з триразовим харчуванням. Предполо-жим,ви звикли у встановлений годину робити перерву в роботі і відправлятися з приятелем у кафетерій, що знаходиться на розі, попити кави і поговорити. Для вас це звичний ритуал, ви не питаєте себе, чи дійсно відчуваєте потребу перекусити. Ви просто встаєте і йдете і - зауважте! - Заповнюєте шлунок, не питаючи його,чи готовий він до цього.

Ви робите це за звичкою, з дружніх спо дений, солідарності. Тепер запитайте себе, чи готові ви і далі терпіти це? Спробуйте трохи змінити ритуал, не відмовляючись від нього. Зробіть перерву в роботі, як звикли, зустріньтеся з приятелем і запропонуйте йому трохи прогулятися.Чи це не вихід? Але головне - не слід продовжувати робити щось на шкоду собі, худому від природи, тільки тому, що це увійшло в звичку.

Встановлені години прийому їжі можуть зіграти з вами і ще один злий жарт. Ви думаєте: Якщо я не співаємо щільно за сніданком, то буду мучитися від голоду до самого обіду. Але хто сказав,що ви неодмінно проголодаетесь? Краще їжте те, що вам хочеться саме зараз, а з майбутнім голодом розберетеся потім, коли прийде час. Ставлячись до їжі таким чином, ви міняєте свої звички і режим харчування, іншими словами, надаєте своєму організму свободу вибору. Уникайте є про запас. Якщо ви боїтеся зголодніти,носите з собою яблуко або апельсин - це буде служити вам гарантією того, що ви не загинете від голоду. І потім, хто сказав, що, якщо хочеться їсти, потрібно неодмінно чекати часу обіду? Ви вільні є, коли зголодніли, нехай навіть це буде невизначену годину. Сміливо виривайтеся з пастки встановлених годин прийому їжі.За ваше стан відповідають тільки ви і ваш орга нізм, так дайте йому можливість добре виконувати цей обов'язок!

Я голодний або хочу пити?

Щойно розпочавши слідувати принципам харчування природно стрункого людини, я зробив дивне відкриття. Раніше я линув на кухню всякий раз, коли ж лудок подавав сигнал, що йому чогось хочеться.Зверніть увагу, саме чогось хочеться, а не я хочу їсти. Мені хотілося чогось покласти в рот, але я не давав собі праці розібратися, що саме вимагає шлунок.

Коли ж я переключився на тип мислення худого від природи людини, вриваючись на кухню, вже останав Ліван і запитував себе, який мій рівень голоду.І відповіддю мені майже завжди була тиша. Організм мовчав - він зовсім не відчував голоду, йому просто хотілося чогось.

Я спробував у такі моменти пити воду - всього кілька ковтків - замість того, щоб їсти. І - по-вірите "1І? - В 90% випадків бажання перехопити що-то пропадало. З'ясувалося, що я просто хотів пити,а свідомість звично інтерпретувало цей сигнал організму як бажання поїсти. Насправді це була звичайна спрага!

Потім я все частіше переконувався, що можу вгамувати уявний голод кількома ковтками води. Якщо ж і після цього організм не замовкав, я розумів, що голодний, і тоді небудь їв. Але спочатку завжди убеж дався в тому,що не плутаю голод з жагою.

Більшість людей взагалі п'ють недостатньо простої води, тоді як це одна з найважливіших зі складових здорового раціону харчування. Але, на Сожу лению, про це часто забувають. У будь-якому продоволь ственном магазині продається безліч різних пляшок з простою негазованою водою. Знайдіть ту, що вам більше до смаку,визначте, чи повинна вона бути теплою або охолодженої, щоб вам було приємно її пити, і візьміть за звичку завжди мати під рукою стакан води, будь то будинок, робота чи місце, де ви проводите більше всього часу.

При возможнос ти відпиває по кілька ковтків - нехай це стане складовою частиною вашого нового життя в якості ху дого від природи людини.

ВПРАВА

Наступного разу, коли вам здасться, що ви голодні, зробіть кілька ковтків води і прислухайтеся до відчуттів, не пропав чи голод. Чи змогли ви задовольнити це бажання свого організму,яке спочатку прийняли за голод? Можливо, це була просто жага?

Сьогоднішня дата:

Довіряйте інстинктам свого тіла

Ваше тіло, ваш організм знає про вас набагато більше, ніж вам здається. Адже тіло - це не просто матеріальна оболонка, в якій укладена ваша душа і яку ви носите все життя. Це живий організм,який безперебійно функціонує і володіє запасом знань про самого себе і про те, як себе збе нитку. Тільки подумайте, як багато функцій ваш організм здійснює самостійно, без вашого вме шательство: серце без зупинки жене кров по артеріях, легені дихають, насичуючи тканини киснем, шлунок перетравлює їжу,мільйони клітин народжуються, живуть і відмирають, в печінці відбуваються складні біохімічні процеси. І все це діє безперервно, навіть коли володар тіла спить.

Ваш організм природним чином прагне до фізичного комфорту, його діяльність спрямована на самозбереження: синці розсмоктуються, рани заживають, застуди проходять. Правда,ви можете втрутитися в процес відновлення, наприклад, потривоживши загоюються поріз на пальці, і тоді одужання піде повільніше. Точно так же ваш невгамовний мозок може перешкодити тілу повернутися в свою спочатку запрограмоване худорляве стан. Живлячи голову і емоції, ви даєте організму більше, ніж йому потрібно для нормальної роботи.Напевно, бідний організм стогне і просить пощади, але ви звично обсмикую його: Заткнись і їж, що дають! Як знову знайти здатність чути свій організм? Спочатку це буде нелегко, вас навіть збентежить, що ви його питаєте, а він у відповідь анічичирк. Ну вот! - Скажете ви. - Бачите? Моє тіло не бажає розмовляти зі мною. У нього, напевно,і голоси-то немає. Але, повторюю, не хвилюйтеся, краще прислухайтеся уважно. Організм ще не звик до того, що його слухають, і ваше спілкування може бути спочатку трохи стриманим, як з новим другом. Проявіть терпіння, і він незабаром заговорить виразніше. Спочатку не вимагайте від свого організму точної відповіді на питання, чого він хоче з'їсти.Спробуйте дізнатися у нього, яка їжа йому найбільше подобається, причому навіть не за назвою, а за смаком, виглядом, консистенцією.

Задавайте організму навідні запитання. Наприклад, хоче він гарячого або холодненького? Рідкої або твердої їжі? Солоної або солодкої? Гострою або дієти-чеський? Чогось легкого або, навпаки, ситного?

Наприклад,ви питаєте свій організм: Чого б тобі хотілося зараз поїсти? А він у відповідь: Що-небудь хрустке.

Ви: Може, смаженої картоплі?

Ні, занадто багато масла.

А як щодо сирої морквини?

Це надто нудно і прісно!

Ну, тоді листковий пиріжок з яблучною

начинкою?

Це дуже солодко.

А просто яблуко?

Так! Ось це в самий раз!Незабаром ви знайдете зі своїм організмом спільну мову, і вам вже не доведеться задавати собі так багато питань. Все буде просто: варто лише на секунду зосередитися на своїх відчуттях, як організм негайно відгукнеться. Чим уважніше ви навчитеся слухати себе, тим швидше будете отримувати відповідь.

Точно так само йдуть справи і з фізичним навантаженням.Іноді організм готовий вправлятися довго, а часом лінується і бажає спокою. Він живе своїм життям і точно знає, що йому необхідно для підтримки вашої життєдіяльності.

Природно стрункий чоловік завжди відноситься до свого тіла, як до одного. Йому немає потреби воювати з ним. Він вміє розслабитися і довіритися інстинктам свого тіла.Чи готові ви зараз відкинути геть страхи, які відчуває ваш мозок, і беззастережно довіритися своєму худому від природи тіла?

Приступимо до дій

Тіло, що перебуває в русі, прагне зберегти стан руху. Тіло, що перебуває в спокої, стре мится зберегти стан спокою.

Що,якщо ви по дорозі до природно стрункого тіла застрягли на півдорозі? Рух до мети відбувається із дит не так швидко, як вам хотілося б, і ви разоча Рова, навіть опустили руки. Що робити?

Приступати до дій. Почніть небудь робити і не припиняйте спроб, поки знову не просунетеся вперед.

Не зупиняйтеся, продовжуйте діяти.Наведу приклад. Одна дама якось вирішила відвідувати збори дуже відомої в країні оздоровчої організації з боротьби із зайвою вагою. За її мірками, там дуже повільно рухалися до мети - зниженню ваги, але вона втішалася тим, що робить хоч щось. Правда, тим самим вона звужувала свої можливості, але все ж відмовилася від повної бездіяльності,яке вже точно ні до чого б не привело.

Детальніше про фізичні вправи

Діти люблять рухатися, бігати, грати. Вони не воспри нимают це як обов'язок або працю. Рух при носить їм радість і гарне самопочуття. А ви ж теж були дитиною.

Пам'ятайте той час, коли рухливі ігри доставляли вам задоволення?Більшість з нас втрачає радість руху в шкільні роки. Довгі роки нас вчили сидіти Смир а й слухати. Ослухавшись, ми ризикували отримати незадовільно з поведінки. Після довгих років такий трени ровки ми відмінно навчилися довгими годинами перебувати без руху. А тут ще телебачення - і ми знову сидимо годинами, втупившись на екран. Набираючи вагу,ми ще більше перетворюємося з активних діячів у пасивних спостерігачів. Чи не настав час рушити назад по цій спіралі бездіяльності? Відповідно до одного прогнозом, в найближчому майбутньому близько третини жителів США будуть добиратися до роботи пеш ком, на велосипедах, скейтбордах або бігом підтюпцем. Так що якщо ваша робота далеко від дому,раджу приступити до тренувань.

Фізичні вправи повинні бути подарунком, який ви даруєте своєму тілу. Прислухайтеся до його бажань, і воно скаже вам, коли захоче посувати ся. Робіть ті вправи, які принесуть вам найкращі результати і задоволення. Коли ж ви знайдете хорошу фізичну форму,вправи будуть допомагати вам розслаблятися, долати стрес си, омолоджувати організм і робити його міцніше.

Багато хто займається фізичною підготовкою з та ким завзяттям, ніби хочуть покарати своє тіло. Спостерігаючи за такими завзятими. фізкультурниками у своїх оздоровчих клубах і гімнастичних залах, я завжди ніби чув,як вони кажуть своєму тілу: Ось тобі ще, і ще. При цьому всі вони були похмурі й зовсім не отримували задоволення від цих своїх під вігів. Це неправильно.

Приступаючи до фізичних вправ, краще не намагатися виконувати їх з максимальним навантаженням. Можливо, ви не знаєте точно, в якій фізичній формі перебуваєте. По суті,навіть якщо ви скороти ті інтенсивність занять вдвічі, встановивши ту, яку, на вашу думку, зможете легко перенести, це все одно може бути занадто багато для початку. Краще будьте трохи ледачі. Зробіть сьогодні трохи і ще стільки ж завтра. Набути фізичну форму для того, щоб почати тренуватися на повну силу,можна не менш ніж за шість тижнів. Якщо ж ви з самого початку збільшите навантаження, то незабаром почнете відчувати себе втомленим, розбитим і захочете припинити ці муки.

Багато років тому мати однієї моєї знайомої сильно розповніла, сіла на якусь жорстку дієту і скинула близько 12 кг. Але вся біда полягала в тому,що від цього вона не стала виглядати краще, ніж із зайвими кілограмами. У ту пору люди ще вірили, що людина народжується або худим і струнким, або товстим. Вони не знали, що можна надати своєму тілу саме ту форму, яку хочеться.

Ви ж знаєте, що людське тіло майже наполовину складається з м'язів, і ваш зовнішній вигляд залежить від їх тонусу.Струнка, сильне, привабливе тіло - це те, заради чого багато хто готовий не шкодувати сил, але в кожному разі заняття спортом не повинно бути болючим або стомлюючим для вас. Безумовно, найшвидший спосіб додати своєму тілу бажану форму-займатися на тренажерах, тренуватися зі штангою і гирями.

Хочу сказати кілька слів про біг,в тому числі підтюпцем: це прекрасний засіб для тих, хто любить такий вид навантаження. Проблема в тому, що, якщо ви страждаєте надмірною вагою, за допомогою бігу ви не зміните кардинально вашу фігуру, хоча зміцните серце і легені. Більш відчутний результат дасть підняття важких предметів. Багато хто до цих пір не усвідомлюють,що від трехмільной пробіжки користь майже така ж, як і від прогулянки на цю ж відстань. Під час ходьби ви спалюєте то ж кількість калорій, що і при бігу, тільки при цьому вам не потрібно витрачати час на розминку, відновлення дихання, покупку спеціальної спортивного взуття. Крім того, прогулянки можна легко вписати в денний розклад,якщо у вас напружений ритм роботи. Наприклад, я проти того, щоб просиджувати штани на нарадах, і завжди запрошую своїх асистентів обговорити насущні проблеми під час прогулянки - тим самим ми поєднуємо приємне з корисним. Це вносить деяке заспокоєння в наше життя з її нескінченною поспіхом.Багато європейців люблять здійснювати прогулянки і майже завжди з тростиною. Спробувавши одного разу взяти в руки опору, я здивувався тому, наскільки це зручно. Палка допомагає вам тримати поставу, надає деяку важливість у зовнішньому вигляді, а крім того, це зброя, якою в разі чого можна захистити себе, в тому числі і від собак.Якщо я вирішу почати фізичні вправи, ось чим я буду займатися і от коли приступлю до цих занять:

а)

б)

в)

г)

Д)

Дешеві тренажери-н е краще вкладення коштів

Більше 30 років я пропрацював у сфері оздоровлення та фіт-неса і хочу поділитися з вами радою, як заощадити в десять разів більше того, що ви витратили на купівлю цієї книги.Ось моя порада: не намагайтеся вигадувати, купуючи дешеві тренажери та спортивний інвентар!

Тисячі учасників моїх клубів оздоровлення жа лову мені, що купили недорогі тренажери для підтримки фізичної форми, але швидко закинув чи заняття на них. Тренажери ж, перетворившись на вішалку для старого одягу, припадали пилом у кутку.При цьому майже завжди вони були куплені задешево на який-небудь розпродажі. Навіщо було купувати втридорога те, що можна отримати за цілком подібною ціною? - Говорили горе-спортсмени.

Але їх же власний досвід показав, що вони оши балісь: заняття на дешевому тренажері не доставляли радості - адже не дарма його засунули в кут, замість того щоб,як мріялося, кожен день енергійно ліпити на ньому струнке тіло, дивлячись у телевізор. По чому ж тренажери спіткала така доля?

Причина проста: дешеві агрегати виробляють з низькими витратами, заощаджуючи в першу чергу на дорогих якісних матеріалах. Виробник в гонитві за дешевизною виробництва відмовляється від усього того,що робить тренажер надійним, безпечним і легким у використанні. Крім того, дешеве суперечка тивное обладнання нерідко недостатньо ергономічно і не забезпечує оптимальних для людини рухів. Тому-то моїм економним клієнтам не хотілося підлягає займатися на них.

Перш ніж купити спортивний комплекс або за писатися на заняття у фітнес-клуб, раджу спочатку випробувати і те й інше. Навіть якщо спочатку у вас буде виходити не дуже добре, ви все одно зрозумієте, чи зможете потім пристосуватися до тренажера і чи будете отримувати задоволення від тренувань.

Ми з дружиною відвідуємо два різних оздоровчих клубу. Принагідно для різноманітності пробуємо займати ся і в інших місцях.Не слід в погоні за економією жертвувати ка чеством. Скупий, як відомо, платить двічі, в чому на власному досвіді переконалися ті, хто купував недорогі спортивні тренажери. У довгостроковому плані вкладення грошей в якість неодмінно оправ дивает себе,тому що тільки задовольняє всім вимогам тренажер стане вам помічником і раз потягом на довгі роки і не підведе вас.

Самий же найгірший недолік дешевого спортивно го інвентарю в тому, що через свою ненадійність він заважає вам реалізувати наміри по досконалість ванию свого тіла. Замість того щоб допомагати вам,він тільки гальмує ваш прогрес і приносить разоча вання, так як ви не можете виконати те, що пообіцяли собі. Я не кажу вже про зайві гроші, які доводиться витрачати на нове обладнання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити