Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вибрати стрункість не просто

Вірте, все вийде

Я питав багатьох читачів книги Дієти не працюють!, Як скоро вони добилися результату, дотримуючись наведених в ній рекомендацій. Відповіді були самими різними. Деякі, як, наприклад, моя дружина Лія, зуміли швидко позбавитися від зайвої ваги, і їм майже не складає труднощів підтримувати себе у відмінній формі.Іншим випала доля пройти тернистий шлях. Вони витратили кілька років дотримуючись різних дієт (наприклад, дієти Протасова), протягом яких успіх здавався то близьким, то абсолютно недосяжним, перш ніж всі нарешті не стала на свої місця і вони не почали швидко втрачати вагу і не подолали звичку до переїдання.

 

Думаю, зараз,дочитавши до цього місця, ви вже маєте уявлення про те, що віщує вам майбутнє. Можливо, ви трохи боїтеся, але я дуже сподіваюся, що ви вже зрозуміли, чи судилося вам стати природно струнким і худорлявим чоловіком.

Тепер питання в тому, чи готові ви діяти заради цієї мети ...скільки б часу це не зайняло і яких би зусиль ні зажадало?

Дійти до межі

Ті, хто працює в Товаристві анонімних алкоголіків, багато разів переконувалися: з п'яницями марно розмовляти про цю проблему до тих пір, поки вони самі не зрозуміють, що дійшли до межі, і не усвідомлюють необхідність щось робити,щоб покласти край пагубному пристрасті. Тільки тоді людина, що страждає від алкогольної залежності, готовий прислухатися до порад і діяти, щоб позбутися від неї.

Як наблизити межа відчаю?

Якщо ми хочемо покласти край такій згубній звичці, як переїдання,і позбавити людей від проблеми надлишкової ваги протягом найближчого десятка років, слід придумати, як наблизити ту межу відчаю, коли товстуни самі почнуть усвідомлювати гостру необхідність втрати кілограмів. Один з методів - донести до їхньої свідомості, що це можливо. Люди повинні знати,що можуть зробити власне тіло і свої звички харчування такими, якими побажають. Єдине, чого не вистачає багатьом з них, - це знання, як цього домогтися. Але, показовий приклад у цьому випадку - дієта Інни Воловичева.

Наша поведінка засноване на минулому життєвому досвіді і звичках. Саме вони формують його. І поки ми не почнемо користуватися новими знаннями, поки вони не стануть впливати на нашу поведінку, ми будемо продовжувати вдаватися до обжерливості, заїдати стреси і в результаті мати те, що заслужили, - непривабливе, неповоротку тіло.Худий від природи людина користується знаннями, якими ми не володіємо. Радує тільки те, що отримати їх не так вже й важко.

Що робить колишній пожирач їжі, потрапивши в ситуацію, коли його посилено пригощають різними стравами? Відповідь проста: він чинить так, як діяв би на його місці худий від природи.

Чи не правда,поведінка товстуна - любителя поїсти сильно відрізняється від того, як веде себе природно худорлявий чоловік? Звичайно, так! Але ось вам гарна новина: якщо ви свого часу навчилися переїдати, то можете освоїти науку, як мислити і діяти подібно людям, струнким від природи.

Розглянемо на практиці, як мислить худий від природи,випробувавши сильний стрес. Що, якщо ви, худорлявий від природи, потрапили на роботі в конфліктну ситуацію? Припустимо, що вам вдалося залагодити її. І ось ви повертаєтеся додому, все ще відчуваючи напругу і душевний дискомфорт.

Уявімо, що робить худий від природи,прийшовши додому після такого струсу? Невже він першим ділом кинеться до холодильника і почне поглинати без розбору все, що там є? Ні.

А чому, власне, ні? Та тому, що йому і в голову не прийде знімати стрес подібним чином. Йому так само, як і товстому, після стресу захочеться зайти на кухню ... але тільки для того,щоб випити декілька склянок простої води.

Так як щодо того, щоб відмовитися від переїдання як засобу відновлення душевної рівноваги і вирішення всіх проблем? Почніть ДУМАТИ! Зупиніться, перш ніж братися за їжу. Переведіть подих. Спробуйте описати події, що позбавили вас душевної рівноваги, почуття, які ви відчуваєте,і можливі дії щодо виправлення ситуації.

(Приклад: Сьогодні на роботі нічого не допомогло мені позбутися від виниклої проблеми. Я відчуваю сильне хвилювання і напруга. Ступінь голоду оцінюю в 5 балів. Співаємо, мабуть, поки моє занепокоєння не вляжеться.)

Тепер уявімо, що ви відчуєте, якщо в такій ситуації почнете є.(Приклад: Я поступово заспокоююся, їм усе біль ше й більше і стаю спокійнішим. Потім починаю відчувати, що об'ївся, мені важко і противно. Я відчуваю млявість і лінь. А потім усвідомлюю, який я жирний, і починаю дорікати і лаяти себе , настрій псується, в тому числі і від того, що я згадав,як обіцяв собі набути природну лад ність, але знову "зірвався".)

А тепер подивимося, що станеться, якщо ви вчасно зупиніться, задумаєтеся і утримайтеся від винищення продуктів у відповідь на стрес. (Приклад: У голові постійно прокручуються сьогоднішні події. Я відчуваю повне безсилля і нездатність щось змінити.Добре б вдіяти які-небудь фізичні вправи, але я так виснажений, що не можу змусити себе поворухнути навіть рукою. Можна сходити в кіно або просто прилягти і подрімати. А може, краще зателефонувати приятелеві і запросити його на прогулянку? Ми зможемо обговорити те, що мене так турбує.Я можу побродити і в один честве і не повертатися до тих пір, поки не знайду вихід із ситуації або зовсім не вибьюсь з сил. Тог да повернуся додому і відразу ляжу спати. Може бути, ванна або душ допоможуть "змити" частина мого занепокоєння. А ще можна написати собі лист або зробити подроб ную запис у щоденнику, виплеснув всі негативні думки,які так і лізуть в голову. Можливо, викладаючи на папері всі ці проблеми і їх можливі рішення, я знову знайду грунт під ногами і зможу подивитися на ситуацію іншими очима.)

Я описав дві абсолютно різні реакції на стрес. На шляху до природної стрункості вам буде корисно дотримуватися способу дій худорлявої від при пологи людини,правда, в деяких випадках це може і не принести результату. Важливо, щоб ви прощали собі власні невдачі. Намагайтеся частіше запитувати себе: Буду я любити себе за те, що зараз роблю?

Не менш важливо визнавати і свої досягнення, з часом ви почнете відчувати від цього щиру радість і задоволення.Навіть якщо ваші правильні дії тривали не більше кількох хвилин, все одно постарайтеся визнати цей успіх. Пишаєтеся їм, не забувайте про нього, опишіть його на папері - ця перемога повинна зайняти гідне місце в анналах вашої істо рії життя. Лягаючи спати, знову подумайте про нього, уявіть, що знову і знову повторюєте своє досягне ння,базіруете на ньому свої майбутні дії. ТО, НА ЧОМУ ви зосереджені, неодмінно дасть ПАРОСТКИ.

Сконцентруйтеся на бажаному, не думайте про те, що не виходить і чого ви не хочете.

Куди поспішаємо?

Чи не відчуваєте ви зараз бажання зупинитися? Якщо ви не відчуваєте рішучості прямо зараз приступити до перевтілення в природно стрункого людини, можливо, це означає, що вам потрібно перепочинок. Не читайте далі, поверніться до початку цієї книги. А може бути, вам хочеться звернутися до першій книжці Дієти не працюють!?Постарайтеся зробити те, чого просить душа, саме душа, а не розум. Ваш внутрішній голос ніжно нашіптує на вушко, намагаючись направити вас по вірному шляху. Його не було переплутаєш з нетерплячими криками мозку, який намагається заглушити поклик серця.

Якщо на нашому шляху трапляється перешкода, і особливо якщо на карту поставлено щось дуже значуще,ми часом відчуваємо напади шаленого страху - відчуваємо, як холоне в шлунку, смокче під ложечкою, пересихає в горлі, тремтять коліна. Іноді страх настільки сильний, що паралізує волю, не дає діяти, змушує кинути все і втекти.

На шляху до природної стрункості вам доведеться побороти напади боязні невдачі,і кращий спосіб зробити це - уявити, що страх - це надувний пляжний м'яч. Якщо ви дасте йому зупинити вас, він почне роздуватися. Він стане таким величезним, що паралізує вас, позбавить здатності рухатися.

Найкраще спокійно взяти цей м'ячик, затиснути під пахвою, зробити глибокий вдих і почати діяти.І поки ви будете підтримувати рівне дихання і міцно утримувати м'ячик свого страху, ви помітите, що страх потроху відступає, м'яч поступово здувається, стаючи все менше.

Згадайте ситуацію, коли страх змусив вас відмовитися від дій. Коротко опишіть цей випадок:

Можете пригадати, що випробовували потім? Чи вдалося страху позбавити вас сил,дозволили ви йому вирости до таких розмірів, що він повністю поневолив вас?

А тепер згадайте, як ви ризикнули діяти, незважаючи на страх провалу. Коротко опишіть ситуа-цію:

Чи був виправданий цей ризик? Чому?

А можете згадати, що стало з вашим страхом? Зник він? Як ви відчували себе згодом?ЙТИ НА РИЗИК - це найшвидший спосіб мобілізувати свої сили і можливості. Може бути, настав момент, коли ви хотіли б повернутися до початку книги, або ви вже готові кинутися в незвідане? Довіртеся собі, прислухайтеся до того, що велить вам серце. Повернення до колишнього способу думок і звичкам харчування може бути не менш ризикованим,ніж прорив вперед. Робіть те, що здається вам правильним. Рухатися вперед, напевно, страшнувато, але якщо внутрішній голос підбадьорює вас, сміливо робіть крок вперед, і нехай ваше рішення почне втілюватися в життя.

Навіть якщо ви зробите поганий вибір, це краще, ніж абсолютне бездіяльність.Не робити його - все одно що дивитися на миготливий індикатор телефону, замість того щоб зняти трубку. Якщо виявиться, що ваш вибір був неправильним, то ви, принаймні, переконайтеся, що наступного разу треба йти іншим шляхом. Можна змінити свій вибір.На моїх семінарах Дієти не працюють! учасникам пропонується виконати наступну вправу: прислухатися до внутрішнього голосу, а потім ризикнути вступити всупереч йому. ЯКЩО ВІН застерігають, Осмельтесь ПІТИ ЙОМУ наперекір! Протягом двох днів учасники семінару вчаться долати страх вийти за рамки свого звичайного поведінки.Вони пробують вести себе, як природно стрункий чоловік, в ситуаціях, куди більш ризикованих і напружених, ніж ті, з якими вони стикалися у своєму повсякденному житті. Якщо в цих лабораторних умовах вони зможуть діяти, як людина, худорлявий від природи, значить, вони і в реальному житті здатні на це. І значить,навіть дієта Маргарити Корольової НЕ злякає їх!

Пропоную прямо зараз почати жити, виходячи за межі свого звичного існування. Замість того щоб бездіяльно сидіти і чекати, коли зайва вага покине вас, ризикніть вжити для цього хоч якісь дії. Спробуйте випустити на свободу природно худорлявої людини, що сидить всередині вас.Міцно схопите м'ячик страху і слідуйте своїм мріям, втілюйте їх у життя! Хіба ви від цього щось втрачаєте?

Додати коментар


Захисний код
Оновити