Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чи готові ви стати худим від природи людиною?

Хотіти чогось і бути готовим зробити це - не одне і те ж. Бажаємо-то ми всі багато чого, але можемо розраховувати отримати лише те, заради чого готові постаратися.

Поставивши перед собою будь-яку мету, ви немов берете на себе відповідне зобов'язання і сповнені рішучості діяти в ім'я її досягнення.Ви завжди можете оцінити свої щоденні досягнення на шляху до цієї мети і те, наскільки наблизилися до неї. Якщо ви дорожите близькими стосунками з кимось, то будете робити все, щоб зберегти їх.

Якщо ви любите своїх дітей, то станете оточувати їх турботою, навіть якщо це зажадає від вас напруги всіх душевних і физичес ких сил. Але от питання,чи готові ви діяти, щоб стати природно худорлявим чоловіком, і якщо ні, то як перетворити це бажання в ціль, якщо хочете - обов'язок? Словом, як знайти рішучість у що б то не стало діяти для досягнення наміченого?

До речі, на перше питання відповісти набагато важче, ніж вам здається. Напевно,ви просто хочете бути природно худорлявим чоловіком, але головне тут - наскільки ви віддані цій ідеї і чи готові діяти заради неї сідаючи, наприклад, на дієту Інни Воловичева? Чи в змозі ви щодня докладати зусилля і домагатися результатів на своєму шляху до природної стрункості?

Яким буде ваша відповідь?Та Н ет Не зовсім Не впевнений

Якщо ви вважаєте, що не зовсім готові або не цілком упевнені у своїй рішучості, то як набратися сміливості? Спробуємо розібратися разом. Що для вас зараз важливо, чому ви віддаєте сили і час? Можливо, ви віддані своїй роботі, коханій людині або своїм дітям. Як вийшло,що це стало вашою метою і обов'язком?

Після довгих роздумів ви, ймовірно, сказали б щось подібне мені це дуже подобається чи я дуже хотів цього. А як щодо природної стрункості? Можливо, ви тільки бажаєте або хотіли б бути струнким від природи?

Мені здається, що знайти готовність, рішучість, прихильність меті (називайте,як подобається) - це немов підхопити вірус. Ще хвилину тому ви не підозрювали про його існування, а тепер він живе в вас. Ну і чудово, от тільки чи захочете ви просто так сидіти і чекати,коли цей вірус прилетить невідомо звідки і ви раптом відчуєте рішучість і готовність бути худим від природи людиною? Та на це ніякого терпіння не вистачить!

Як можна прямо зараз зловити рішучість стати худорлявим? Хтось вважає, що для цього потрібно багато разів підряд та ще з почуттям вимовити я готовий! я зобов'язаний! або щось подібне. Думаю, що цей метод хороший для певних випадків, але щодо рішучості і готовності стати худим від природи, позбутися зайвої ваги сівши на дієту Протасова,і зберегти досягнутий результат він не спрацьовує.

Для того щоб перетворення в стрункого від природи людини стало вашим обов'язком, необхідно, на мою думку, наполегливо, послідовно рухатися до цієї мети, аж до моменту, коли шляху назад вже не буде і повернутися буде так само важко, як робити перші кроки.І як же досягти цієї точки неповернення? Відповідь проста: поступово, крок за кроком.

Спочатку ви говорите, що маєте намір що-небудь зробити, щоб набути природну стрункість і позбутися від дієтними менталітету. Потім ви справи-ете це. Потім ви висловлюєте готовність виконати ще щось. І знову здійснюєте задумане.Мій друг Стів розповів мені історію про одного свого знайомого. Якось раз Стів запитав цього немолодого джентльмена, як йому вдалося досягти якоїсь вельми гідної мети в житті. Старий відповів: Все дуже просто. Спочатку робиш "Раз!", А потім робиш

ТТ I

Два! .

Стів тут же запитав, що означає раз-два.Тоді старий із зусиллям піднявся і пересунув вперед одну ногу: Це - раз! Потім пересунув іншу і сказав: Це - два! Потім він став крокувати все швидше і при кожному кроці примовляв: Раз-два! Раз-два!

Так і з схудненням: якщо ви вже настільки продви нулісь вперед на цьому шляху, що досягли точки неповернення, це означає,що ви стали віддані цієї мети і сповнені готовності її досягти. Питання в тому, як рухатися до того, щоб стати природно худим людиною. Що означає зробити крок вперед?

Ви дали собі слово, що станете худим від природи, і стримали цю обіцянку. Іншими словами, ви твердо заявили про свій намір і через деякий час ви повні його.Здавалося б, все просто. Але згадайте вашу боротьбу із зайвою вагою і переїданням. Скільки разів ви давали собі слово походить, сісти на дієту кефіру? Чи можна розраховувати на те, що ви стримаєте його, якщо раніше вам ніколи не вдавалося виконати обіцяне? І чому в багатьох інших сферах життя вам вдавалося виконувати взяті на себе зобов'язання, А в цій - ніколи?

Насправді це серйозна проблема. Уяви ті собі, що ви працюєте на одному місці протягом двох років і щоп'ятниці, ледь переступивши поріг офісу, відразу ж отримуєте тижневу зарплату.

Одним прекрасним ранком ви приходите на роботу, і перший, кого ви зустрічаєте в офісі, - це ваш шеф. Здається,він спеціально чекає вас. Бос вимовляє: Доброго ранку. Я знаю, що ви звикли щоп'ятниці отримувати зарплату за тиждень, але сьогодні я вам не заплачу. У мене є вельми поважні причини для цього, хочете, розповім які? Що б ви відповіли-чи на це? Ймовірно, сказали б, що віддаєте перевагу отримати свої гроші,а не вислуховувати історії про те, чому їх не дали.

Тепер уявімо, що шеф все ж пустився в пояснення і розповів вам несамовиту історію про те, чому вам не платитимуть, попросив увійти в його становище і продовжити працювати. І ось в понеділок ви знову на роботі і в дверях офісу знову зустрічаєте свого шефа.Як ви будете ставитися до нього після того, що сталося?

Чи будете ви тепер так само вірити йому, як раніше, до того, як він обдурив вас?

Чи станете ви як і раніше почитати свого начальника, чи зросте вашу повагу до нього або, навпаки, зменшиться?

Чи зміниться ваше ставлення до роботи? Чи будете ви тепер більше старатися або, навпаки,стримуєте свій запал?

Швидше за все, відтепер, після того як ваш шеф порушив своє слово, він буде викликати у вас куди мен ше довіри і поваги; рівним чином зменшиться і ваше завзяття і ентузіазм в роботі.

Звідси простий висновок: порушивши слово або не виконавши свої зобов'язання, нехай навіть з поважної причини,ви неодмінно втратите довіру і повагу оточуючих і надалі вже не зможете розраховувати на їх підтримку.

Тепер повернемося до нашої теми: враховуючи, скільки разів ви давали собі і оточуючим обіцянку схуднути, сісти на дієту Маргарити Корольової і покінчити з переїданням, а потім порушували його, чи слід дивуватися,що ви втратили значну частку самоповаги? Ви і далі можете давати собі тисячі подібних клятв, а потім з такою ж легкістю порушувати їх.

Візьміть себе в руки

Не слід впадати у відчай, все не так кепсько, як здається. Давайте подивимося в корінь цієї проблеми. Чому вам не вдається виконувати свої обіцянки,коли мова йде про схуднення? Що це: мозок відмовляється сприймати все, що стосується зниження ваги ... або ви й справді не хочете розлучитися із зайвими кілограмами ... чи це можна пояснити більш вагомими причинами? Я стверджую, що вся справа в дієтними менталітеті; саме він заважає вам стримати дане самому собі слово походить. Уявімо,що хтось хоче обдурити вас і причому так, щоб ви довше не здогадувалися, що вас водять за ніс. Які обіцянки буде давати вам такий чоловік? Ясно, що обманщик не стане обіцяти чогось явно незбутнього, інакше ви відразу зрозумієте, що він бреше, чи не так?

Але він розумний, тому обіцяє щось дуже вами бажане, що цілком може виповнитися,якщо ви докладете зусиль. І тоді, запевняє він, у вас все по лучиться. Припустимо, він говорить:

• Обіцяй, що сядеш на одну з 26 тисяч відомих дієт (наприклад, на дієту Лариси Доліної) і назавжди позбудешся від зайвої ваги, хоча з кожних 200 чоловік у цьому процвітає тільки один.

Або:

• Обіцяй протягом п'яти років не брати в рот шоколаду або іншого твого улюбленого, але забороненого дієтами ласощів.

Або:

• Обіцяй за наступні 30 днів схуднути на 8 кг. Чи не це великі обіцянки? Чи не цього вам дуже

хочеться? Може бути, ви будете стоїчно відмовляти ся від шоколаду цілих три місяці, а потім не встоїте і все-таки відкусите від спокусливої ​​плитки малень кий шматочок. А раптом за місяць ви схуднете не так на 8, а всього на 4 кг? Що це означатиме? А те, що ви порушили своє слово. І тоді ви за звичкою станете лаяти себе, втратите довіру і повагу до власної персони, і, не знаходячи сил розімкнути порочить ний коло,будете відчувати все менше і менше бажання робити щось ще. Вам буде казать ся, що все марно.

І який же вихід?

Який же вихід з цього положення? Насамперед, не слід твердити собі: Нема чого давати обіцянок! Так ви взагалі нічого не доб'єтеся. Без добровільного зобов'язання нічого не відбудеться. Правда,большинс тво наших обіцянок звичайно занадто розпливчасті і неконкретні. Наприклад, ми любимо говорити щось на кшталт: Я подбаю про це. По суті, це обіцянка, тільки досить туманне: ніколи не зрозумієш, виконане воно чи ні. Від дрібних обіцянок теж мало користі. Так як же довести собі,що ви здатні тримати слово? Слід починати з дитячих обіцянок, неважливо яких, але тільки тих, які так-сяк можна вважати виконаними. Незважаючи на свою підмочену репутацію по частині виконання обеща ний схуднути і змінити режим харчування, ви все ж повинні зробити хоч щось, щоб записати у свій актив хоча б маленькі перемоги.У будь-якому випадку краще спробувати стримати дитячі обіцянки, ніж заздалегідь визнати себе переможеним. Що таке дет ські обіцянки? Це те, що не представляє праці виконати. Даючи таке зобов'язання, ви повинні вказати конкретний термін його виконання, щоб було легко перевірити, стримали ви своє слово. Чим ту-маннее обіцянку,тим важче перевірити, втілено воно в життя. Ось кілька прикладів дитячих обіцянок, які легко стримати і при цьому переконатися в тому, що перший крок до природної лад ності зроблений.

• Зосередьтеся і пообіцяйте собі, що в сле дмуть десять хвилин прочитаєте ще пару стра ниць цієї книги.

• Дайте собі слово,що завтра хоча б один раз поїсте, дотримуючись перше правило худих від природи людей, тобто приступите до їжі, тільки коли зголоднієте.

• Пообіцяйте собі, що до кінця завтрашнього дня запросіть когось стати вашим компаньйоном по схудненню.

Запишіть свою обіцянку на листку паперу і підклейте в цю книгу.У письмовому вигляді будь-яка ідея починає набувати рис реальності. Виконавши своє дитяче обіцянку, відзначте для себе, що стримали дане собі слово. Похваліть себе. Не звертайте ува ня на єхидні зауваження, які нашіптує ді етний менталітет, на кшталт: Те ж мені діло! Це ж крапля в морі. Будь-хто може зробити те ж саме.Ви Разіте йому вдячність за участь і продовжуйте нахвалювати себе до тих пір, поки не відчуєте, що ваша заслуга визнана вами сповна. Потім поблаго даруєте себе, насолодіться радістю звершення, почувст вуйт смак перемоги.

Чому потрібно піднімати стільки шуму навколо такої нісенітниці, як виконання простенького обіцянки, даної самому собі,навіщо витрачати сили на визнання своїх заслуг, вихваляти і вшановувати себе, адже це всього лише крок вперед? Тому що це становлення людини, здатної стримати слово. Це значно додасть вам ентузіазму, коли ви захочете дати ще одну обіцянку і також виконати його, адже це так легко і приємно!

Будьте обережні!Але не слід спокушатися першим успіхом. Ейфорія від перемоги і самовпевненість можуть зіграти з вами злий жарт. Остерігайтеся спокуси давати собі мно дружність обіцянок, раптом ви не все зможете виконати? Тому з особливою ретельністю продумайте своє наступне обіцянку - воно має бути виконане вами у що б то не стало.Нехай воно знову буде дитячим. У якийсь момент ви знайдете достатню впевненість у своїх силах, і вам стане по плечу ви конання значних доручень. Про це ми ще поговоримо в останній главі.

Те, з чим я більше не бажаю миритися

Багато років мене цікавило питання, чому одні кидають курити і більше ніколи не торкаються до сигарет,а інші так ніколи і не можуть позбавити ся від цієї звички. Проблема куріння в чомусь дуже схожа з звичкою переїдання. Багато читачів книги Дієти не працюють! писали мені, що вона допомогла їм позбутися не тільки від зайвих кілограмів, але і від пристрасті до тютюну.

Я завжди запитую тих,хто кинув палити і не повертався до цієї звички більше двох років, чи немає у них відчуття, що вони дотримуються якоїсь табач ної дієти, або вони вже сприймають себе як НЕКу рящего людини. Чи хочеться їм курити, або вони вже досягли тієї стадії, коли вдихати дим їм у принци пе разонравилось? Чи нормально вони переносять запах сигарет,дратує чи їх тютюновий дим, противний він їм? Коли колишній курець досягає стану, при якому починає вважати себе некурящим, він вже більше не повернеться до лав любителів нікотину.

Якщо вам вже не подобається бути товстим і обрюзг шим, неповоротким і малорухливим, набридло страждати від тяжкості у всьому тілі після чергового переїдання,- Це одна з ознак того, що ви на шляху до набуття природної стрункості. Як досягти такого стану? У чому подібність перетворення товстуна в природно стрункого людини і курив щіка в некурящого?

Запитайте того, хто зумів назавжди подолати ні котіновую залежність,чи пробував він до цього кидати курити і чому йому вдалася лише остання спроба? Я багато разів ставив подібне питання, і відповіді були приблизно схожими: Тому що я біль ше не хотів бути курцем.

А як щодо вас? Ви маєте намір покласти край переїдання, тому що більше не бажаєте відчувати себе потворним товстуном,або у вас є інші при чини? Чи ви все ще відкладаєте цей момент, реагуючи на спусковий механізм переїдання? Чи готові ви досягти того стану, коли переїдання стане тим, з чим я більше не бажаю, миритися?

Я кажу все це не з метою поквапити вас. Але я хочу, щоб ви повністю довіряли способу,який оберете для перетворення на природно стрункого людини. Починайте, лише коли будете морально готові, не дивіться на тих, хто дозрів для цього вже зараз. Робіть так, як велить вам внутрішній голос.Багато читачів книги Дієти не працюють! ощу тили внутрішню готовність покінчити з переїданням лише через кілька років після знайомства з нею. Так що ви зможете свідомо прийняти таке рішен ня, тільки коли будете морально готові до цього.

Як ви думаєте, настав чи такий момент зараз? Якщо ні, то коли, на вашу думку,це станеться? Напишіть, що ви думаєте з цього приводу, - просто поділіться думками, що виникають у вас при читанні цих рядків. Добре б завести окремий зошит або щоденник, щоб записувати ваші раз мислення про те, наскільки ви просунулися на шляху до природної стрункості.Ведення щоденника допоможе вам виявити свої страхи та невпевненість, пов'язані з схудненням, і дати гідну відсіч періодично опановують вами песимізму. Постійного запису вання негативних думок - відмінний спосіб крити тично поглянути на них і потім викинути їх з голови. Отже,чи готові ви почати шлях до природної стрункості прямо зараз?

Одна дама з Канади, після багаторазових спроб все ж зуміла позбавитися від нікотинової залежності, дала мені поживу для роздумів. Коли я запитав її, чому остання спроба виявилася настільки успішною, вона сказала: Я кинула кидати курити.Я кілька миттєвостей роздумував над цим зага дочним відповіддю, а потім все ж попросив у неї роз'яснень. Вона сказала, що багато разів намагалася кинути палити. В один прекрасний день вона дала собі слово, що спробує востаннє, і якщо знову ви повнить своєї обіцянки і ще хоч раз затягнеться сигаретою, то все життя потім буде курити.Їй вже набридло давати собі зобов'язання, які вона все одно порушувала.

Ця спроба, сказала вона собі, дійсно буде останньою. І всякий раз, коли у неї виникало позовом шення викурити хоч одну сигарету, вона запитувала себе, чи варто це задоволення того, щоб приректи себе на куріння на все життя. Наскільки я знаю,вона не курить досі.

Чи бажаєте ви позбутися зайвої ваги?

Чи не втомилися ви ще від переїдання? Чи готові ви покласти йому край або жадаєте побалувати себе ще кількома святами живота?

Уявіть, що ви поголили голову. Насколь ко комфортно ви будете почувати себе в новому вигляді? Чи не станете ви соромитися спілкуватися з людь ми,будучи настільки несхожим на них зовні?

Втрата ваги і набуття природної стрункості може стати куди більш значною зміною в житті, ніж ви думаєте. Ви не тільки відмовляєтеся від переїдання як реакції на певні подразники, ви також почнете по-іншому ставитися до себе, ста неті сприймати себе "інакше - як людини,худо щавого від природи, який не намагається заїдати свої почуття.

Давайте подивимося, на що ви готові заради цієї мети. Від чого вам доведеться відмовитися, ставши природний але струнким? У відведеному нижче місці напишіть, будь ласка, що ви думаєте з цього приводу.

Чи врахували ви, що вам доведеться ушивати одяг або купувати нову,бо стара висітиме на вас мішком? Чи готові ви витратити гроші на новий гардероб?

Зазвичай втрата ваги і підвищення внаслідок цього самооцінки роблять людину більш привабливим для спілкування. А чий інтерес ви хочете викликати? Не хочу виглядати песимістом, але навряд чи це буде який-небудь голлівудський красень начебто Тома Круза.А раптом якомусь сластолюбцю захочеться висловити вам своє захоплення або, чого доброго, по лізти до вас з обіймами? А якщо це буде людина, яка вам небайдужий? І вам доведеться вирішувати, чи готові ви завести роман. Чи не виникне у вас у зв'язку з цим будь-яких проблем? Чи вистачить у вас сил сказати: Дякую,це найкращий комплімент за сегод ній день!, а потім розвернутися і піти?

А раптом навіть після перетворення в природно стрункого людини вам знову доведеться почути відмову? Раніше ви хоч могли списувати свої любовні невдачі на надмірний вага, а зараз? Чи готові змиритися з тим, що все одно не будете викликати симпатії у тих,чийого уваги вам так хотілося добитися?

Ось ще їжа для роздумів. Припустимо, всі почнуть захоплюватися вами через те, що вам уда ється худнути. Але що буде, коли ви зустрінете людей, які не знають про ваш досягненні, які стануть сприймати вас як людину, стрункого від природи? У них не буде такого приводу захоплюватися вами, як у тих,хто мав можливість спостерігати ваші успіхи. Чим тоді ви будете залучати до себе увагу ок ружающих? Невже знову розтовстієте?

Чи варта шкурка вичинки?

Більшість худорлявих від природи людей, спеціально не підтримують фізичну форму, теж можуть запихаться, піднявшись пішки по сходах на кілька прольотів.Ось яке питання вам слід задати собі. Як зміниться ваше життя з набуттям природної зле б? Які зміни, піддаються виміру, при внесе це у ваше життя? Нижче напишіть відповідь.Чи достатньо вагомі причини вашого прагнення схуднути і залишатися худим від природи людиною? Чи готові ви звалити на себе цю ношу? А що якщо на набуття стрункої фігури вам буде потрібно настільки ко ж часу, скільки ви витратили на те,щоб набрати ваш нинішній зайва вага? Чи будете так само терпляче і ретельно дотримуватися правил життя природно стрункого людини, як віддавалися пе рееданію?

Чи зумієте ви оточити себе людьми, які поділяють ваше прагнення прожити життя в якості худорлявої від природи людини?Чи захочете ви звернутися до терапевта або спеціаліста за програмою Дієти не працюють! для визна ділення факторів, що є для вас спусковим механізмом переїдання, або пошуку альтернативних рішень проблеми триггерного переїдання?

Додати коментар


Захисний код
Оновити