Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як мислять і харчуються люди, худі від природи

Секрет

Чи готові ви дізнатися великий секрет: як худим від природи людям, що поїдає все, що заманеться ся, вдається не додати ні грама? Ключ до розгадки обескураживающе простий, але не спокушайтеся. Ця простота, ймовірно, і є найбільша трудність з усіх, з якими ви стикалися, вона навіть непорівнянна з дієтою Інни Воловичева.Навчитися стилю харчування людини, худого від при пологи, настільки складно, тому що це зажадає переосмислення вашого ставлення до їжі, харчуванню, до себе як людини і до власного життя.

Продовжуючи читання, постарайтеся дивитися на все очима природно худого людини і помічати, які почуття у вас виникають при цьому.Вивчаючи струнких від природи людей, я зрозумів, що вони роблять чотири прості речі, яких не роблять володарі надмірної ваги, змушені сидіти, наприклад, на кефірної дієті:

1. Вони не їдять, поки їх організм не зголодніли.

2. Вони їдять САМЕ ТЕ, що їм хочеться, точно знаючи, що це наситить їх.

3.Вони ніколи не віддаються несвідомому поглинання їжі; навпаки, вони насолоджуються СЯ кожним шматочком і відчувають, як їжа пості пінно втамовує голод.

4. Вони припиняють їсти відразу ж, як тільки почув ствуют, що втамували потреба в їжі. Чи можливо,щоб секрет природної стрункості був такий простий? Я і сам спочатку не міг повірити в це і все намагався знайти ще якісь причини. Може бути, думав я, суть в тому, яку їжу вони употреб ляють, або в особливостях їх метаболізму? Однак подальші дослідження показали, що у одних зле щавих від природи людей швидкість метаболізму висока,тоді як у інших він уповільнений; хтось їсть лише здорову їжу, а хтось харчується абияк; деякі рано обідають, інші ж, навпаки, звикли їсти на ніч дивлячись. Деякі з них швидко поглинають їжу, багато ж їдять не поспішаючи. У підсумку я точно встановив, що всіх тих, хто від природи має худорляве тіло,об'єднують лише кілька звичок харчування: вони їдять, тільки коли їх організм відчуває ГОЛОД, вживають в їжу САМЕ ТЕ, що хочуть з'їсти, насолоджуючись кожним шматочком і чув стуй, як їх голод поступово проходить, вони прекра щают її прийом, як тільки відчувають, що їх організм більше не голодний.

Якщо вдуматися, то починаєш розуміти, що так харчуватися властиво дітям і тваринам. ТО, ЯК ЇДЯТЬ струнких ВІД ПРИРОДИ ЛЮДИ, ЕСТЬ СА мий ПРИРОДНИЙ підхід до харчування.

Давайте докладніше розглянемо кожну з цих звичок харчування по черзі і спробуємо визначити, чи немає в них підступів.

1. ПРИРОДНО сухорляві люди ЇДЯТЬ,ТІЛЬКИ КОЛИ ВИПРОБОВУЮТЬ ГОЛОД. Їм ніколи не прийде в голову поїсти тільки для того, щоб відтягнути час перед якимось неприємним для них заняттям, вони не намагаються заїдати своє занепокоєння, що так властиво товстунам. Їхнє життя не обертається навколо їжі, вони не вважають за потрібне кидатися до столу тільки з тієї причини, що на годиннику обідній час.Саме від них, худих від природи, можна почути: Ох! Я так за крутилася, що зовсім забула перекусити! Товстун же може забути про їжу тільки уві сні або в несвідомому стані. Худі ж зовсім не думають про неї, якщо не голодні. Їжа не є проблемою або подією в їх житті, адже вони спочатку дозволили собі є саме те, що хочеться.Струнким від природи людям не приходить в голову є з тих причин, по яких об'їдаються люди з надмірною вагою. Вони не будуть наїдатися про запас, впіхівая в себе більше, ніж потрібно їх організму. Їжа для них - це тільки їжа, вони не намагаються замінити нею любов, комфорт, секс, відпочинок або дружбу.

2. Худорлявої ВІД ПРИРОДИ ЛЮДИ ЇДЯТЬ ІМЕН АЛЕ ТО,ЩО ЇМ ХОЧЕТЬСЯ, САМЕ ТЕ, ЩО вгамує ЇХ ГОЛОД.

На відміну від повних худі користуються однієї невеликої вивертом: перш ніж сісти за стіл, вони завжди запитують себе, що саме їм зараз хотілося б з'їсти. Їм не зрозуміло, як можна позбавити себе тієї їжі, яка вгамує їх голод, точно так само їм не зрозуміти, навіщо є те, що їм не хочеться.Вони спочатку радяться зі своїм організмом і лише потім приступають до їжі. Природно стрункі люди не замислюються над тим, чого вони не повинні їсти, навпаки, вони запитують свій організм, чого б йому хотілося. Іноді здається, що вони з народження мають внутрішній баро метр. Він кожен раз точно вказує на ту їжу,яка в даний момент не тільки буде смачнішою для них, а й найкраще задовольнить потреби їх організму.

Люди, худорляві від природи, зазвичай дуже розбірливі в їжі, вони ніколи не стануть їсти тільки заради самого цього процесу. Вони їдять тільки тому, що в даний момент їх внутрішній барометр сповістив про бажання з'їсти щось конкретне,і трапляється таке, тільки коли вони голодні.

Якщо в меню кафе або закусочної, куди прийшов пообідати худорлявий від природи людина, немає страви, яке йому хотілося б з'їсти, він піде в інший заклад або візьме собі щось чисто символічне, просто щоб вгамувати голод. Ці худі часом роблять дивні, з точки зору товстуна, речі: наприклад,можуть недоесть те, що лежить у них на тарілці. Якщо там, скажімо, м'ясо, овочі і смажену картоплю, вони будуть їсти тільки те, що їм хочеться в даний момент. Наприклад, вони можуть покуштувати тільки м'ясо і шпинат і не доторкнуться до гірці апетитного картоплі-фрі або пюре. Або вони взагалі відмовляться від м'яса,але зате з задоволенням до крихти з'їдять велику порцію десерту. Іноді, будучи сильно зайняті або захоплені чимось, вони можуть зовсім відмовитися від їжі. Ну і що? Краще замість трапези зайнятися цікавою або важ ним справою. ВОНИ ЗНАЮТЬ, ЩО, ЯКЩО проголодь ються, ЇЖА ЗАВЖДИ ЗНАЙДЕТЬСЯ.

І ще. Є дещо,чого ніколи не роблять стрункі від природи люди: вони не слідують ніяким дієт, навіть дієті Маргарити Корольової. На дієтах СИДЯТЬ ТІЛЬКИ ЛЮДИ З надлишковий вим ВАГОЮ!

3. Худі ВІД ПРИРОДИ ЛЮДИ ЇДЯТЬ сознател АЛЕ, НАСОЛОДЖУЮЧИСЬ КОЖНИМ шматочки їжі, кожен раз відчуваючи, як поступово вгамовується голод. Оскільки такі люди завжди віддають собі звіт в тому,що їдять в даний момент, і при цьому отримують задоволення від кожного шматка їжі, вони задовольняються меншою кількістю ЇЖІ І ОТРИМУЮТЬ більшої насолоди, ніж ті, хто страждає від излиш нього ваги.

Товстун ніколи не втомлюється їсти, бо він звик за столом думати про що завгодно, крім їжі, що лежить у нього на тарілці;він рідко відчуває її смак до того моменту, як вона закінчується.

Завжди усвідомлюючи, що саме вони їдять, худі від природи вміють точно визначити момент, коли їх організм досягає стану вже не голодний. Біль шинство огрядних людей, навпаки, взагалі не мають уявлення про те, наскільки вони голодні, - ні до, ні під час, ні після їди.Худорляві від природи ніби налаштовані на свій організм і точно визначають момент, коли він вже наситився.

Більш того, худі зазвичай небагато знають про пита тельной цінності різних продуктів. Їм зазвичай нічого не відомо про дієти (наприклад, про дієту Протасова), а процес підрахунку калорій напевно ввів би їх у ступор. Вони, худі і стрункі від народження,знають тільки чотири речі: коли вони голодні; яку їжу хочуть; що отримають задоволення від кожного шматочка, а інакше і не доторкнуться до страви, і нарешті, що відчують момент, коли їх організм насититься, і в той же момент припинять є. У сущно сти, цим і обмежується все, що вам слід знати,щоб почати втрачати вагу і змінити свій дієтними Мен талітет на Світовідчуття Людини, Худорлявої від Природи.

4. Струнких ВІД ПРИРОДИ ЛЮДИ ПРИПИНЯЮТЬ ЕСТЬ, ЯК ТІЛЬКИ ВІДЧУВАЮТЬ, ЩО ЇХ ОРГА низме БІЛЬШЕ НЕ голоду. Можливо, вам не раз доводилося стикатися з ситуацією, коли хтось намагається умовити вас з'їсти ще, хоча ви і так вже ситі.Так от, природно худий че ловек ніколи не піддасться подібним умовлянням. У нього є магічне заклинання, щоб відхиляти будь-які спроби насильно нагодувати його: Спасибі, я вже ситий. Якщо пригощають продовжує наполягати, худий буде знову і знову ввічливо повторювати цю фразу. Упевнений, вам не раз доводилося бачити,як стрункий від природи людина посеред обіду в дорогому ресторані відставляє тарілку з недоїденим стравою (яке напевно обійшлося йому в копієчку) і при цьому не відчуває почуття провини або сорому. Ви напевно не раз спостерігали, як худишка залишає на тарілці пару недоїдених шматочків м'яса або, відкривши холодильник, дістає пакет соку,робить два ковтки і ставить його назад? Чи доводилося вам у відповідь на питання, чому він залишив цей чудесний біфштекс, чути: Я вже ситий, потім доїм? Мені здається, що спеціальні коробочки, в яких можна винести з ресторану Недоїдене блюдо, винайдені виключно для худорлявих від природи клієнтів.Людям з надмірною вагою вони не знадобляться: вони ніколи не залишають недоїденим те, що потрапляє до них на стіл. Природно стрункі люди не піклуються про членство в клубі чистих тарілок. Іноді їм трапляється з'їсти занадто багато, але вони негайно забувають про це і не будуть після докоряти собі за надмірність. Вони не відчувають ніякого пієтету до їжі,сприймаючи її як свою служницю, а не як пані. Іноді вони просто ігнорують її, залишаючи на тарілці або навіть викидаючи те, що не можуть з'їсти. Чи може товстун уявити собі таке блюзнірство?!

Хто ж вони, ці люди, які не мають поняття, скільки калорій міститься у плитці шоколаду, що собою представляє дієта Лариси Доліної,так само як і від чого вони худорляві і ніколи не повніють? Чому такі всі худі і як їм це вдається?

Відповідь проста: вони не мають уявлення про те, чому зберігають стрункість, і нічого не роблять для цього. Вся справа саме в цьому. Стрункість і худорлявість - їх природний стан. Ми ж - ті, хто вічно щось вживає,ніби намагаючись підправити природу. У боротьбі за струнку фігуру ми придумали тисячі міфів і правил, ми мучимо себе дієтами, які в кінцевому підсумку тільки допомагають нам зберегти наші зайві кілограми. Відмовтеся від усього цього, і ви повернетеся до вашого природного стану - худорлявої від природи людини.Худі - як дикі тварини на природі: вони незмінно слідують інстинктам свого організму.

При цьому не можна стверджувати, що худі не отримують задоволення від їжі. Ще як отримують! Можливо, деякі з них набагато більше насолоджуються нею, ніж ми, тому що здатні відчути смак кожного шматочка. Я помітив,що перший шматочок морозива у вафельному ріжку завжди чудово смачний, друга вже менш, а після третього я відчуваю тільки холод в роті і майже не відчуваю смаку. Якщо цей ріжок буде їсти худорлявий від природи людина, він, переставши відчувати задоволення від ласощів, може викинути Недоїдене морозиво або засунути в морозилку,щоб доїсти потім.

У процесі пошуків я з подивом зрозумів, що худі від природи ніколи не використовують їжу в якості нагороди. Вони винагороджують себе іншими речами. Справді, щоб бути дієвою, на граду повинна являти собою щось хоч трішки незвичайне, наприклад похід в кіно на денний сеанс або купівлю більш дорогого одягу.А їжа, що для них їжа?! Це просто те, чим вони втамовують голод, і не більше того. Їм і в голову не прийде вважати їжу чимось незвичайним або бажаним. Худим від природи властиво є, як дихати, і те й інше для них - природні процеси, що підтримують життя, і тільки.

Худі від природи ніколи не пасуться на кухні. Відкриваючи холодильник,вони завжди точно знають, що хочуть дістати; для них їжа - це саме той продукт або блюдо, яке їм хочеться покуштувати в даний момент, а не наповнювач шлунка. Вони ніколи не об'їдаються за принципом лопай, поки дають, і вже точно не стануть наїдатися про запас. Вони твердо знають, що ЗАВЖДИ знайдеться якась ЇЖА.З цього їм невідомий страх залишитися без їжі. Вони давно вже дозволили собі розкіш є саме те, що хо чется, і саме тоді, коли хочеться.

ВПРАВА (8 хвилин)

1. Ось чого я буду побоюватися, якщо стану є, ТІЛЬКИ коли проголодаюсь:

а)

б)

в)

г)

Д)

2. Ось що буде лякати мене, якщо я стану є САМЕ те, що мені хочеться:

а)

б)

в)

г)

Д)

3.Якщо я буду свідомо приймати їжу і НАСОЛОДЖУВАТИСЯ кожним з'їденим шматочком, боюся, що може статися таке:

а)

б)

в)

г)

Д)

4. Ось що може перешкодити мені припинити їсти в той момент, коли я відчую, що мій орга нізм вже наситився:

а)

б)

в)

г)

Д)

Худі від природи люди довіряють своєму організму: вони переконані,що він завжди правильно вказує їм, чим харчуватися, щоб бути здоровим. Якщо сьогодні їм раптом дуже захотілося шоколаду, вони не забудуть з'їсти цілих три плитки, нітрохи не турбуючись з цього приводу. Можливо, що в наступні кілька місяців вони навіть не доторкнуться до нього. Вони вже користуються правом їсти шоколад, коли хочеться,тому тяга до нього або до якогось іншого продукту ніколи не візьме верх над ними. Завтра вони, може бути, з'їдять лише трохи овочів, шматочок м'яса або хліба. Вони просто довіряють своєму інстинкту, якими б неймовірними не здавалися його прояви.

Наведу приклад. Є у мене одна знайома-вегетаріанка.Приблизно раз на три місяці на неї нападає непереборне бажання зжерти два Біг Мака, велику порцію картоплі фрі і випити шоколадний коктейль. І в ті моменти ніяка інша їжа не замінить їй цю нехитру їжу, хоча вона і суперечить принципам вегетаріанства. Однак її це не бентежить, і щоразу, відчуваючи наближення цього нападу,моя знайома просто прямує до найближчого.

А чи їдять худі від природи, якщо у них погане самопочуття? І в цьому випадку вони просто запитують себе: Голодний я чи ні?

Деяким худорлявим від природи людям навіть подобається відчувати легке відчуття голоду. Триває воно не більше 20 секунд, а потім зникає, повертаючись хвилин через 20. Засічіть час,коли будете голодні.

Худим від природи людям ніколи не приходить в голову вдаватися до надмірностей у їжі на самоті, щоб ніхто не бачив. Їм нема чого соромитися і нема чого ховати від інших. По суті, вони надходять саме навпаки, вважаючи за краще є в компанії, - в ресторані або в гостях вони, ймовірно, з'їдять більше, ніж вдома на самоті.Для товстунів справжня загадка, як худий від природи людина може за один присід з'їсти стільки всього і при цьому залишатися струнким. А секрету ніякого немає: ймовірно, зараз він сильно голодний. Завтра ж він лише перекусить, і все.

Відчуваючи сильне занепокоєння або хвилювання, худі від природи схильні недоїдати, а не переїдати,як зазвичай надходять товстуни. Їм невідома така терапія, як заїдання емоцій великою кількістю їжі. Вони реагують на стрес по-іншому, скажімо, беспрестанной ходьбою з кутка в куток, більш тривалим сном, ніж зазвичай, а то й вирушаючи на тривалу пішу прогулянку. А може бути, просто будуть сидіти нерухомо, втупившись в одну точку.Сильне занепокоєння швидше начисто витісняє їжу з їх голови, чим нагадує про неї. Вони занадто зосереджені на тому, що їх турбує, щоб відволікатися на їжу, предмет їх хвилювання куди важливіше прийому їжі.

З цього зовсім не випливає, що у струнких від природи немає ніяких проблем. Справа в іншому: ВОНИ НІКОЛИ НЕ зв'язуватися ПРОБЛЕМИ З ЇЖЕЮ.Вони відносяться до їжі або нейтрально - просто як до палива, необхідного для функціонування організму, або як до одного. Схильні до природної худорбі люди не відчувають страху, що їх обділять їжею. І не тільки тому, що їдять тільки те, в чому відчувають потребу, але й тому, що прагнуть робити речі,які доставлять їм справжнє задоволення.

Ну що, чи не починаєте ви розуміти, як дивляться на світ худорляві від природи люди, чи не стає вам з кожним разом ясніше, як вони ставляться до їжі і харчуванню? Це дуже важливий момент. Задачу цієї книги я бачу ширше, ніж тільки заклик дотримуватися чотирьох звичок,які властиві худим від природи і яким ніколи не слідують страждають надмірною вагою. Я намагаюся розкрити вам витоки цих чотирьох звичок і допомогти відтворити (скопіювати) менталітет людей, схильних до природної худорбі, і їх спосіб мислення. ЯКЩО ВИ НЕ ЗМІНІТЬ ВЛАСНИЙ СПОСІБ МИСЛЕННЯ, ТО, ШВИДШЕ ЗА ВСЕ,РЕ злиттів ВАШИХ ЗУСИЛЬ, ДОДАНИХ ДЛЯ СХУДНЕННЯ, БУДЕ набагато краще, ніж ВІД ЧЕРГОВИЙ ДІЄТИ. І залишитеся ви з звичним списком того, що слід робити, і знову опинитеся в незавидній ситуації, до якої самі ж себе і привели.

Вся хитрість полягає в тому, щоб почати думати, відчувати і НАДХОДИТИМЕ, як худий від природи людина.Стати природно худим прямо зараз. Змініть свої уявлення про себе. Возмож але, вас це трохи лякає, як і все нове. Так, може бути, ви спочатку приміряєте на себе ваш новий імідж, а вже потім почнете всерйоз дотримуватися нових правил.

Ви будете створювати умови для того,щоб нахо дящійся всередині вас худорлявий від природи людина відчула себе комфортно і зміг поступово одо леть повного. Чим більше ви будете дозволяти йому, тим швидше засвоїте новий менталітет і спосіб миш лення. СТАНЬТЕ худим від природи всередині себе, і перетворення вашого тіла в природно худорляве буде тільки питанням часу.Зовнішня оболонка незабаром почне відображати ваше внутрішнє уявлення про себе.

Все дуже просто: як неможливо при худорлявому тілі мати голову з думками товстуна, так важко собі уявити страждає повнотою з думками худого від природи людини. Чим більше ви будете практикуватися думати, як худий від природи людина,тим менше зусиль знадобиться вашому тілу, щоб повернути собі початкову природну стрункість. Все, що від вас вимагається, - просто насолоджуватися тим, що ви худорляві від природи. ВАМ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ СА диться на дієті, ВІД ЯКИХ МОЖНА лише то набрати вагу. СПРАВЕДЛИВО ТІЛЬКИ ОДНЕ: ВАМ НЕ ПОТРІБНІ дієту, щоб скинути вагу.

ВПРАВА (5 хвилин)

1.Відкиньтеся на спинку стільця, закрийте очі і уявіть себе природно струнким челове ком. Подумки проживіть звичайний день вашого життя як людина, худорлявий від природи, перед ставте, що ви будете робити, як спілкуватися з оточуючими, як харчуватися. Уявіть собі цей день життя таким, як вам хочеться.Пот ратьте на цю вправу не менше трьох хвилин. Закінчивши, коротко напишіть про все те, що вам сподобалося.

Якщо дану вправу здалося вам поліз ним, закладіть закладанням цю сторінку і виконан няйте його щодня.

2. Якщо я прямо зараз почну жити, як людина, худий від природи, в моєму житті і в любовних відносинах зміниться наступне:а)

б)

в)

г)

Д)

Побудьте один день худим, і ви дізнаєтеся, яка на смак життя худорлявої від природи людини

Кращий спосіб навчитися діяти, як худі від природи люди, - це спробувати один день ставитися до їжі так, як вони.На своїх семінарах вихідного дня ми спеціально всі разом їмо і в ході трапези намагаємося виконати деякі вправи для закріплення Менталітету Природно Худорлявої Людини. Пропоную вам вибрати відносно вільний день, швидше за все, це буде субота або неділя, і спробувати провести його,керуючись менталітет Природно Худорлявої Людини, тобто дотримуючись принципів харчування худого від природи людини. Щоб насправді випробувати на собі, що це таке, вам слід навчитися декільком простим прийомам. Далі ми поговоримо про це більш детально, але для виконання нижченаведеного вправи ви повинні хоча б коротенько дізнатися, Про що йде мова. Отже,

1. Виміряйте СТУПІНЬ ВАШОГО ГОЛОДУ. Багато людей, які звикли їсти занадто багато, не мають скільки виразного представлення про те, що відчуває по-справжньому голодна людина, тому я розробив шкалу голоду, від 1 до 10 балів за спаданням почуття голоду. Одиниця означає, що ви голодні настільки,що у вас паморочиться голова, того й гляди ви грюкне в голодний непритомність. Десятка означає, що ви настільки ситі, що насилу можете поворухнутися. Слідуючи цій логіці, приймемо 5 балів на середині шкали як стан не голодний - це той момент, коли ваш організм вже наситився. Отже, всі значення шкали аж до точки 4,99 - це стан, коли ви голодні, а все, що вище точки 5,01, - це вже переїдання, іншими словами, ви з'їли надто багато; товстуни ж називають цей стан насиченням.

2. ВІДКЛЮЧІТЬ МЕХАНІЗМ машинально поїдання. Для того щоб слідувати третій звичкою худих від природи людей, тобто свідомо насолоджуватися кожним проковтнутим шматком,необхідно навчитися переривати процес автоматичного поглинання їжі. Я називаю це відключенням механізму машинального поїдання. Ваша мета - зосередити увагу на їжі, яка вже знаходиться у вас в роті, щоб навчитися насолоджуватися нею. На своїх семінарах я рекомендую учасникам після кожного шматка, відправленого в рот,відкладати в сторону вилку і лише після цього починати ретельно розжовувати їжу, смакувати її, насолоджуватися усіма нюансами її смаку. Тільки після цього їм дозволено знову взяти вилку.

3. Виміряйте розмір ВАШОГО ШЛУНКА. На семінарах, перш ніж приступити до їжі, я прошу всіх учасників стиснути в кулак праву руку.Величина правого кулака приблизно відповідає розміру вашого шлунка. Якщо ви вкрай голодні, то приблизний обсяг їжі, яку необхідно з'їсти, щоб ваш організм повністю наситився, повинен бути приблизно таким же, як розмір вашого шлунка. Як ви думаєте, скільки шматків ви повинні проковтнути?

4. Складіть свій РЕЙТИНГ ЇЖІ.Ще одна дія, яку потрібно зробити до початку досвіду харчування за принципами худих, - це скласти власний рейтинг їжі. Худі їдять тільки те, що дійсно люблять. Я спеціально подумки намалював шкалу оцінки їжі, теж від 1 до 10 балів, де меншим значенням відповідають продукти або страви, які подобаються вам найменше,а верхнім розподілам - ваші улюблені ласощі. Продуктів, що мають рейтинг 1 або 2, взагалі повинен бути закритий доступ в ваш рот. Природно стрункі і худорляві їдять тільки те, що за їх особистої шкалою має рейтинг від 7 до 10. В принципі це справа смаку - у кожного свої переваги в їжі.Присвятіть кілька хвилин складання списку продуктів і страв, які особисто для вас відповідають категоріям від 1 до 10.

10. Восхитительно, найбільше задоволення:

9.

8. Дуже смачно:

7.

6. Непогана їжа, але не дуже здорова:

5.

4. Несмачно:

3.

2. Фу, гидота!

1.

5. СТВОРІТЬ СОБІ відповідний настрій НИЕ.Оскільки ви не відвідуєте наші регулярні семінари, де вся обстановка сприяє ефективному контролю процесу прийняття їжі, вам необхідно провести деяку психологічну підготовку до дня природної худорлявості. Насамперед, весь цей день слід ставитися до себе, як до природно худорлявому людині. Приступаючи до трапези, уявіть,що ви почесний гість і ті, хто запросив вас, витратили чимало зусиль, щоб організувати прийом на вищому рівні. На семінарах для створення відповідного антуражу ми також використовуємо приглушене освітлення і включаємо тиху розслаблюючу музику. Це буде ваш перший досвід в ролі природно худого людини, тому подбайте про те,щоб у цей день ваше меню складалося тільки з найулюбленіших страв. Їсти можна на самоті - тоді ніхто і ніщо не завадить вам зосередитися на процесі прийняття їжі і є так, як це роблять худі від природи люди. Якщо ви віддаєте перевагу компанію, то вашим співтрапезника повинен стати людина, яка буде підтримувати вас у цьому починанні.6. Робіть, як худі ВІД ПРИРОДИ ЛЮДИ, КОЛИ ВОНИ НЕ ЇДЯТЬ: ПОДБАЙТЕ ПРО ТЕ, ЩОБ В ЦЕЙ ДЕНЬ ВАМ було чим зайнятися. Складіть список як мінімум з 20 справ, якими вам дійсно подобається займатися, або тих, що ви хотіли б доробити у свій перший день життя в якості худого від природи людини. Уявіть,що цей день відведений спеціально для того, щоб займатися тільки улюбленими справами. Що б ви хотіли робити? Або, може бути, у вас є незавершені справи, наприклад, давно хотілося навести порядок, перебрати запаси в холодильнику, подзвонити давнім знайомим, з якими довго не спілкувалися. Неважливо, чим ви будете займатися, головне,щоб це було вам приємно і приносило почуття задоволення.

Не будуйте на цей день грандіозних планів. Будь-яка справа можна розбити на кілька відносно простих дій. Це допоможе вам отримувати задоволення від виконання кожного з них. Наприклад, ви задумали помити холодильник.В якості першого кроку берете губку або паперові рушники і протираєте корпус агрегату зовні. Відзначте для себе, що ви успішно виконали цю дію. Потім виймаєте всі продукти, попутно рятуючи від тих, яким відтепер замовлений шлях в ваш холодильник, залишаючи тільки ті, що відповідають пунктам 7-10 у вашому особистому рейтингу їжі.Ось уже зроблений і другий крок! Далі вимийте холодильник зсередини і покладіть назад всі продукти, які надалі будуть знаходитися в строго визначеному МІСЦІ до тих пір, поки ви не захочете з'їсти їх. Найголовніше - ВИКОНАВШИ ЧЕРГОВИЙ ПУНКТ ПРОГРАМИ ДІЙ, відчуйте смак ПЕРЕМОГИ; НЕХАЙ ТЕ, ЩО ВИ РОБИТЕ,Приносити вам задоволення АБО РАДІСТЬ звершень.

Якщо ви хочете отримати справжнє задоволення, візьміть когось собі в помічники. Можливо, ця людина захоче разом з вами читати книгу Дієти і раніше не працюють!, А потім ви допоможете один одному завершити ті справи, які так не хотілося розгрібати поодинці.

Не засмучуйтеся,якщо вам не вдалося виконати всі 20 пунктів наміченої програми. Навіть якщо ви впоралися лише з кількома, це не привід докоряти собі. Мета даної вправи в тому, щоб приміряти на себе роль худорлявої від природи людини, бути весь час чимось зайнятим, відволікатися від думок про їжу або схудненні і отримувати задоволення.Напишіть нижче список з 20 справ, якими вам було б приємно зайнятися в день, прожитий вами в якості худого від природи людини. Робіть це з задоволенням. Можете навіть пофантазувати. Що б ви зробили, якби в день, який ви проживаєте в цьому образі, вам було б будь-яку справу по плечу?

7.ЯКУ ЇЖУ СЛІД Є? У книзі Дієти не працюють! я наводив меню, яке пропоную учасникам своїх семінарів. Але тепер я хотів би, щоб ви самі склали список страв, які будете їсти в свій перший день природної лад ності. Ось тільки дві рекомендації: по-перше, у вашому меню не повинно бути алкогольних напоїв, по-друге,в перервах між прийомами їжі не їжте і не пийте нічого, крім простої води. Для того щоб успішно виконати дану вправу, вам слід скласти досить разнообраз ве меню.

Примітки:

• У вашому списку повинні бути тільки ті продук ти і страви, які в особистому рейтингу їжі займають місця з 7-го по 10-е, а також здорова їжа,контрастує з тією, що ви віднесли до пунктів 3 і 4 вашого рейтингу.

• Перелічіть нижче свіжі продукти, які могли б увійти у ваше меню, наприклад щось зі свіжих фруктів і овочів.

У залишеному нижче поле напишіть список продук тов і страв, які ви хотіли б включити в своє меню на день, прожитий вами в якості природно худого людини. Хочу звернути вашу увагу: вам належить спробувати багато різних страв, щоб зрозуміти, що відчуває істинно худорлявий чоловік, коли їсть їх. При цьому фокус полягає в тому, що б, з одного боку, продегустувати якомога більше страв (продуктів), а, з іншого боку, є тільки те, що вам в цей день особливо хочеться.З цього заплануйте на кожен прийом їжі не менше шести різних страв або продуктів, причому кількість кожного може бути зовсім невеликим - цілком достатньо одного-двох шматочків або пари чайних ложок.

Сніданок (перша трапеза) Обід 1 (друга трапеза) Ужін1 (третя трапеза)

Перш ніж приступити до чергового прийому їжі,прочитайте цю інструкцію і на про тяжении всієї трапези в точності слідуйте їй.

Процедура трапези

1. Не приступайте до їжі, поки не відчуєте, що голодні. Може бути, за день ви зголодніли не три рази, а менше. Значить, поїсте два рази або один. Не має значення, якщо на обід ви з'їсте те, що призначали для сніданку,або, наприклад, вранці захочете віддати перевагу обіднього меню. Ваше завдання - є тільки те, що хочеться, і в той момент, коли ви відчули голод.

2. Перш ніж починати їсти, визначте, наскільки ви голодні.

Покладіть руки на живіт і спробуйте оцінити,якому значенню в межах шкали голоду (від 1 - вмираю від голоду до 5 - мій організм не голодний) відповідає ваш стан. Запишіть вашу оцінку: Сніданок Обід Вечеря

3. Перед кожною трапезою красиво розкладіть на та Релком все, що ви маєте намір з'їсти, немов готови тесь до зустрічі дорогого гостя.Використовуйте ваш улюблений порцеляновий сервіз і столове срібло. Можна прикрасити стіл квітами, поставити свічки. Не забудьте включити тиху приємну музику.

4. Сядьте і приготуйтеся до їжі.

а) Перш ніж почати, погляньте на порцію кожної страви на тарілці, ніби вперше бачите його. Постарайтеся уявити собі,що кожне з них прибуло з іншої планети, навіть якщо вони дуже схожі на те, що вам доводилося Тобто раніше.

б) Тепер понюхайте кожне блюдо. Чи можете ви по аромату їжі визначити, яка вона на смак? Якби ви не бачили, що це за блюдо, змогли б ви по його запаху визначити, яким воно може бути на колір?в) Погляньте на кожну порцію їжі з повагою і вдячністю. Адже зовсім недавно все те, з чого приготовлені страви, було живим, а потім пожертвувало своїм життям тільки для того, щоб доставити вам задоволення.

5. Приступайте до їжі: візьміть виделкою або пальцями найсмачніше з того, що є на тарілці.Повільно піднесіть до носа і вдихніть аромат. Насолоджуйтеся ім. Потім як слід розгляньте. Вголос або про себе опишіть те, що бачите; приділіть увагу кожному нюансу, кожної особливості ласощів. Що нагадує вам його колір, форма? Тепер кладіть ласощі в рот, але, перш ніж починати розжовувати,відключіть механізм машинального поїдання - відкладіть в сторону вилку.

6. Усе ще не жуйте! Спочатку посмакуйте шматочок, відчуйте, який він на смак, покатайте його язи ком в роті. Відчуваєте, як змінюються при цьому нюанси його смаку?

7. Ось тепер починайте жувати. Прислухайтеся, який звук виникає в момент, коли ви розкушує,а потім перемелюєте зубами шматочок. Тільки жуй ті якомога повільніше, зосередившись на задоволенні, яке відчуваєте щоразу, коли зуби встромлюють в ласощі.

8. Після того як свідомо і натхненно прожити вали перший шматочок, зверніть увагу на післясмак, яке залишилося від продукту. Насолоджуйтеся їм, випробуйте задоволення.

9. Далі таким же порядком покуштуйте по шматочку кожного блюда, лежачого на вашій тарілці. Причому вибирайте ласощі в порядку убування за вашим особистим рейтингом. Подивіться, чи не зміниться рейтинг чергового продукту після того, як ви скуштуєте його настільки ж натхненно, як і че ловек, якому стрункість дана від природи?

10.Після того як приділіть увагу всіх страв на тарілці, покуштувавши по шматочку кожного, знову відкладіть в сторону вилку. Якому блюду ви присуди ті самий вищий бал? Яка оцінка буде дана іншим?

11. Перш ніж продовжити трапезу, оцініть, насколь ко ви голодні. Чи змінився показник ступеня голоду в порівнянні з початком їжі?

12.А зараз зробіть те, чого в дитинстві мама ніколи не дозволяла вам, - пограйте з їжею. Складіть з неї картину або орнамент, розташуй ті за кольором, побудуйте пірамідку. Тепер все знову змішайте. Візьміть шматочок якогось лаком ства, підніміть руку приблизно на півметра над тарілкою і киньте його назад, ніби намагаєтеся раз бомбити мета,що знаходиться на тарілці. Продовжуючи грати подібним чином, пріслуші Вайт до внутрішнього голосу. Якщо він настоятель але вимагає припинити це блюзнірство, подякуйте його, але заняття свого не залишайте, поки не втомитеся. Перш ніж продовжити їсти, знову піднесіть тарілку до носа і понюхайте їжу. Чи помічаєте,що зараз її аромат дещо змінився? Яка різниця? Чи не втратила їжа в ваших очах частину своєї божественної привабливості і не ста ла чи більше схожа просто на їжу? (До речі, якщо ви їсте в громадському місці, нюхати їжу не рекомендується.)

13. Тепер продовжите прийом їжі, щоб повністю вгамувати голод. Знову їжте повільно,до того як покласти в рот черговий шматочок, нюхайте його, насолоджуйтеся ароматом, відкладайте вилку в сторону, перш ніж почнете жувати. Їжте лише то ті страви, яким ви присудили рейтинг від 7 до 10.

14. Закінчивши прийом їжі, знову оціните рівень голоду. Якщо ви не впевнені, що вашу потребу в їжі можна оцінити в 5 балів (не голодний),дозвольте собі з'їсти ще три шматочки, потім сно ва зупиніться, перевірте ступінь голоду, і якщо він все ще не досяг пункту 5, продовжуйте є.

15. Тепер ми підійшли до процедури, виконання якої може датися вам насилу. Сле дитя за диханням, прислухайтеся до своїх чувс твам і думкам.

Коли ви досягли рівня не голодний,візьміть тарілку, піднесіть до сміттєвого відра і дуже повільно вивалити туди всю решту на ній їжу. Попрощайтеся з нею, подякуйте її за при ятную компанію і доставлене задоволення. Зверніть увагу на те, які почуття ви випро Тива, викидаючи їжу замість того, щоб впихати її в себе.

16.Після кожного прийому їжі відведіть п'ять хвилин на те, щоб зосередитися на своїх відчуттях, поміркуйте про щойно придбаному досвіду ті харчування. Після кожної їжі записуйте ваші враження від прийому їжі за методом худорлявої від природи людини. Напишіть, які відчуття відчував ваш організм, потім вкажіть,про що ви думали під час їжі. Не зловили ви себе на думці, що розмовляєте з товстуном? Напи шите, що кожного разу після подібної трапези говорив вам внутрішній голос.

Перша трапеза

Друга трапеза

Третя трапеза

17. Покінчивши з їжею, поверніться до списку намічених справ. Приступите до виконання найважливішого з решти або до того,що обіцяє вам найбільше задоволення. Словом, почніть діяти.

18. Після першої трапези не викидайте Недоїдене, приберіть в холодильник те, що можна залишити на завтра.

19. Цього дня, перш ніж лягти спати, виконайте наступну вправу.

ВПРАВА

Опишіть ваші враження від виконання від лежання в довгий ящик справ,якими ви за приймалися в проміжках між трапезами. Чи було це для вас просто? Приємно? Або нудно, як будь-яка рутина? Чи виникало у вас відчуття, що ви домоглися перемоги, закінчивши якесь із цих справ? А тепер привітайте себе за досягнення цього дня.

20. Збираючись відійти до сну, згадайте відчуття від дня,прожитого вами в якості худого від природи людини. Привітайте себе за те, що худоща вий людина, що сидить в вас, зміг сьогодні, насколь ко можливо, управляти вашим життям. У дев'ятій главі ми поговоримо про вибір між дієтними менталітет і менталітет Худого від прир ди Людини. Зараз, випробувавши на власному досвіді,що означає для вас жити, як природно стрункий чоловік, ви краще зрозумієте, між чим вам доведеться вибирати. Але перш ніж ви опинитеся на цьому життєвому роздоріжжі, мені б хотілося поговорити з вами про те, чому у вас може виникнути бажання віддати перевагу життя худого від природи людини існування огрядного. Ви переконаєтеся,що насправді вибір цей не настільки однозначна, як могло здатися на пер ший погляд.

Додати коментар


Захисний код
Оновити