Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чому одні намагаються схуднути, а інші і не товстіють

Як могло вийти, що людина, що володіє сильною волею, здатний вирішити будь-яку проблему, з якою його зіштовхує життя, не може впоратися з власною вагою? Що ж я роблю неправильно?

І тут мене осінило. Цілих 20 років я тільки й робив, що вивчав, як намагаються схуднути люди з надмірною вагою. Отже, я стежив нема за тими,за ким нуж-но. Точно так же я міг присвятити себе спостереження за тим, як бідні намагаються розбагатіти. Але якщо ви хочете стати багатим і зберегти багатство, немає сенсу придивлятися до тих, хто бідний. Якщо у вас є хоч трохи розуму, ви почнете вивчати життя заможних людей, тих, хто зумів не тільки розбагатіти, а й зберегти цей статус.

 

І ось я вирішив зробити об'єктом своїх спостережень людей, струнких від природи. Раніше ця ідея не приходила мені в голову, тому що я вважав, що цим людям від народження дарована здатність швидко спалювати калорії. Я був переконаний, що секрет їх стрункості - в особливостях їх метаболізму.

Але що,якщо це не так? Раптом ключ до проблеми зовсім не в цьому? Що, якщо стрункі від природи люди знають якийсь секрет, невідомий мені чи благополучно забутий мною? Зрештою, я й сам до 30 років був худим, не докладаючи для цього ніяких зусиль.

Для початку я вирішив опитати худих людей, які раніше мали надлишкову вагу, причому тільки тих,кому вдалося зберігати худорлявість протягом не менше п'яти років.

Будь скільки-серйозна організація, що займається проблемами ваги, знайома з дієтними статистикою: з кожних 200 чоловік, які вдаються до дієт (наприклад, до дієти Інни Воловичева), 190 терплять фіаско. Вони починають знову набирати вагу, навіть не досягнувши поставленої мети.Звучить жахливо, чи не так? Але це ще квіточки порівняно з тим, що я вам розповім далі. Набагато гірше те, що з решти десяти щасливчиків, які зуміли таки схуднути до потрібної ваги приміром, на дієті Маргарити Корольової, дев'ять знову набирають його протягом наступних п'яти років.

Ось це вже по-справжньому жахливо. Простий розрахунок показує, що ваші шанси позбутися зайвої ваги за допомогою дієт (дієти кефіру або дієти Протасова) і протягом наступних п'яти років зберегти форму складають 1 до 200. Тим, кого така частка ймовірності влаштовує, пряма дорога в Лас-Вегас - в будь-якому знаходиться там казино вас зустрінуть з розпростертими обіймами.

Отже, немає сенсу вивчати тих, хто за допомогою на щью дієт схуд і зумів зберегти форму, тобто ті 0,5% людей, яким пощастило домогтися своєї мети за рахунок обмеження в споживанні їжі. Як я переконався,ці штучно худі суцільно одержимі нав'язливими ідеями. Спочатку вони з маніакальною пристрастю переїдають, потім настільки ж завзято дотримуються дієти, вважають калорії і недоїдають через острах знову набрати вагу. Мені навіть стало здаватися, що справою їхнього життя стала боротьба з великим надувним м'ячем, який вони намагаються утримати під водою. Всю їхню енергію,час і увагу поглинають думки про те, що було з'їдено, як багато вони набрали або втратили і чи достатньо вони катували себе упражне нями. Ця одержимість зводить з розуму всіх, хто їх оточує. Я б не хотів ось так провести залишок сво їх днів.

По-справжньому кепські новини

Як-то раз я переглядав щомісячні зведення резуль татів зважування членів мого клубу і наткнувся на стару запис ваги однієї дами, яка відвідувала клуб і застосовувала дієти і фізичні вправи в тече ние 20 років. Виявилося, що 20 років тому, коли вона тільки приступала до занять з метою схуднути, її вага була менше нинішнього! А це означає, що,незважаючи на довгі роки дієт і вправ, вона не тільки не знизила, але ще й збільшила свою вагу! Тут мені в голову прийшла оригінальна ідея. А що якщо посадити людей з недостатньою вагою на одну з тих дієт, які дотримуються надмірно повні люди, щоб схуднути?

І я запропонував усім бажаючим набрати вагу спеці ально експериментальну програму. Мої худі клієнти горіли бажанням випробувати це нове средст під збільшення маси тіла.

Якщо ви дуже худий чоловік, вам відомо, як важко додати у вазі. Ви можете поглинати скільки завгодно калорій і виконувати спеціальні вправи для нарощування м'язової маси, в результаті чого ваша вага збільшиться на кілька жалюгідних сотень грамів,які негайно зникнуть, як тільки ви закинете вправи і припиніть калорійно харчуватися.

Якщо ж ви страждаєте від повноти, то навряд чи з відчуваєте співчуття до цих людей, хоча вони багато в чому схожі на вас. Вони так само часто соромляться свого худого тіла і намагаються приховати недостат ки фігури за допомогою фасону одягу. Вони точно так само,як і повні люди, соромляться надіти купальник і піти на пляж, замикаються і в підсумку почуваються викинутими з життя і нещасними.

Отже, моя спеціальна програма збільшення ваги мала величезний успіх. Кожному з її учасників я сказав, що він отримає спеціальну програму харчування, якої слід чітко дотримуватися протягом трьох днів.Я також попередив їх про можливих побоч них ефектах: постійному відчутті голоду, раздра жительность, слабкості або швидкої стомлюваності, нав'язливому бажанні з'їсти щось не передбачене програмою.

Але худишкі були згодні на все, аби додати у вазі, і клятвено пообіцяли з точністю виконувати вимоги.Через день після початку програми багато з них стали скаржитися на погане самопочуття: головні болі, слабкість, нездатність зосередитися. Отлич-но! - Говорив я. - Значить, програма діє.

На другий і третій день вони вже приходили Пошали тиваясь, і всі, як один, нили і стогнали: Сьогодні я почуваю себе зовсім розбитим.Невже ця програма харчування і справді подіє?

Бідолахи худі! Вони ніколи не сиділи на дієтах і поняття не мали, що виснажлива їх програма - не що інше, як дуже популярна, добре збалансована дієта, яку випробували на собі багато повні люди.На четвертий день страждальцям було дозволено вперше з початку програми встати на ваги. Здогадатися тесь, що сталося?

Так! Вони втратили у вазі в середньому від 1,4 до 3,2 кг. Для них це було дуже неприємним сюрпризом, ба га були у нестямі від люті. Вони накинулися на мене з претензією, що я все переплутав: вони хотіли не ПО ВТРАЧАТИ, а набрати вагу!Сяк мені вдалося втихомирити цих худих бешкетників, після чого я повідомив їм, що отриманий результат в точності відповідає тому, на що була спрямована програма. Зараз, додав я, вони можуть припинити дієту і повернутися до свого звичного режиму харчування.

Звичайно, більшість з них здавалися сильно розчарованими,але коли незабаром їм було дозволено їсти так, як вони звикли, вони з легкістю прийняли цю рекомендацію.

І що ж? З ними відбулося те ж саме, що і з товстунами, припиняється дієти. Вони не тільки швидко набрали втрачену вагу, але ще й додали пару кілограмів.

Це справило на худих величезне враження.Перший раз в житті їм вдалося додати у вазі за такий короткий час. Коли вони припинили товстіти і їх вага знову стабілізувався, вони прийшли до мене, благаючи знову посадити їх на ту чудодійну ді ету, щоб ще поднабрать кілограмів.

І я знову провів з ними триденний курс дієти. Чи здогадуєтеся ви, що трапилося цього разу? Так,вони знову втратили у вазі, але, як не дивно, менше, ніж у перший раз. У середньому втрата ваги склала від 0,5 до 2 кг, хоча дієта була колишньою і дотримувалися вони її стільки ж часу і так само скрупульозно.

Не варто турбуватися, - запевнив я. - Просто повертайтеся до звичного режиму харчування.

Вони, звичайно,послідували настільки приємною инструк ції і знову додали у вазі - все втрачене плюс ще кілька кілограмів.

Так я садив їх на дієту, а потім відпускав ще кілька разів, поки всі вони не набрали бажаної ваги. Багато хто з них під час дієти уже зовсім не худнули, але після її скасування справно набирали нові кілограми.Чи не бачите ви іронії у всьому цьому? Чи не схоже це на те, що трапилося з вами, коли ви поль зовались дієтами, щоб схуднути?

Так що, як бачите, я був не правий, стверджуючи, що дієти не працюють. Ще як працюють! Та тільки у зворотний бік. Вони сприяють тому, що в довгостроковому плані люди тільки набирають вагу. Запитайте у тих,хто довгі роки катує себе різними дієтами, що не важать вони зараз більше, ніж раніше, коли тільки починали застосовувати спеціальний режим харчування. Багато хто з них дадуть відповідь ствердно.

Але чому?

Чому так виходить? Я встановив дві основні причини зворотного ефекту дієт. Перша укладає-ся в тому,що дієта знижує інтенсивність метаболізму ма (тобто інтенсивність засвоєння організмом їжі). Коли кількість споживаної вами їжі різко скорочується, організм робить висновок, що запаси продо вольствия добігають кінця і настає голод. Поет му він автоматично уповільнює процес переробки їжі,щоб організм не залишився зовсім без харчових речовин. Правда, коли ви повертаєтеся до нормаль ному режиму харчування, метаболізм не відразу переходить до колишнього ритму. Цей процес відбувається дуже повільно. Деякі люди так часто сидять на різних дієтах, що практично голодують,і у відповідь на це їх організм включає захисну реакцію і припиняє втрачати кілограми.

Інша причина неефективності дієт представля ється мені найбільш важливою. Я встановив, що ВСІ ТЕ, ЧОГО позбавляє людину, НЕГАЙНО ПРЕ обертатися ДЛЯ НЬОГО на нав'язливу ідею.

Дієти були придумані для того, щоб люди мен ше думали про їжу,а на ділі все відбувається навпаки. Сідаючи на дієту, ми починаємо думати про їжу безперестанку але. Вона навіть сниться нам ночами.

Після виходу в світ книги Дієти не працюють! мене стали завалювати листами читачі, уражені тим, що, слідуючи моїм рекомендаціям, вони зуміли схуднути без всяких дієт. Вони були вдячні мені за те, що нарешті-то позбулися своєї пристрасті до їжі. Вони дивувалися і раділи тому, що ця мно голетней проблема нарешті зникла.

Хочеш бути струнким від природи-і зучай людей, струнких від природи

Розкривши причини неефективності дієт, я почав вивчати тих, хто був струнким від природи. Моє припускає-ложение,що деякі з них мають підвищеним метаболізмом і їх організм успішно спалює всю їжу, яку вони здатні з'їсти, було вірним. Більшість з них були молоді. Я знав, що з часом рівень метаболізму знизиться і у них і тоді вони зіткнуться з тими ж проблемами, що я. Однак дещо все ж вселяло надію.У деяких струнких від народження людей з віком рівень метаболізму знижувався, але вони все одно зберігали стрункість. Як їм це вдавалося?

Багатьом з них я ставив запитання, на які без запинки відповіли б всі, хто страждає надмірною вагою, наприклад: Скільки калорій в такому-то і такому-то продукті (які вони зазвичай їдять)? На мій подив,худі від природи не мали про це ні найменшого по нятия. Я знову і знову ставив це питання і завжди по лучан той же відповідь. Ось тоді завіса таємниці природної стрункості почала потихеньку підводитися і Впере ді з'явилося світло. Дійсно, про калорійність різних продуктів знали тільки люди із зайвою вагою.

Виходило,що природно стрункі люди якимось дивом вміли захищати свій організм від зайвої їжі, хоча не могли пояснити, як це у них виходить.

Якби мені тільки вдалося дізнатися, як вони умуд ряются не переїдати, не дотримуючись жодних дієт і не позбавляючи себе того, що їм хочеться, я розкрив би секрет природної стрункості і сам став би струнким.Але з'ясувалося, що всі худі від природи люди мають зовсім різні звички харчування. Некото рие дійсно вживали добре збалансований ную їжу, інші ж віддавали перевагу жирній їжі. Одні регулярно займалися спортом, а інші під загально не робили ніяких фізичних вправ. Хто-то з них їв по три рази на день, хтось - один раз, А деякі взагалі харчувалися по шість разів на дню.

Але тепер я знав, що намацав правильний шлях: спосіб втратити вагу і більше не товстіти без всяких зусиль або виснажливої ​​боротьби з собою суті ет. Незабаром мені вдалося розкрити секрет природної стрункості.

Секрети струнких від природи людей

Я розкрив секрети людей, струнких від народження,і був вражений тим, наскільки вони прості. Ось дещо з того, що мені вдалося встановити.

• Стрункість - це природний стан майже кожної людини.

• Втрачати вагу можна так само просто і природно, як і набирати його.

• Природно стрункі люди роблять чотири прості речі, яких не роблять повні,і при цьому ніколи не дотримуються ніяких дієт.

• Люди набирають і зберігають надлишкову вагу з певних причин; точно так само є певні причини для втрати ваги і сохране ня стрункості.

• Ви можете придбати стрункість природним шляхом, без зусиль і боротьби, отримуючи задоволення від процесу схуднення.

Відразу обмовлюся: все,що я з'ясував, чи не зводиться до переліку правил, що можна робити і що не можна. Моє відкриття - це спосіб мислити про їжу і харчуванні, руко водствуясь простими, природними принципами. Якщо ви почнете застосовувати ці принципи і освоїте новий спосіб мислення, сприйняття і поведінки, знайте: ви напередодні здобуття стрункого від природи тіла.Насправді проблема полягає не в самому вазі, а в тому менталітеті, який криється за ним. Позбавтеся від нього, і вага піде сам собою, так само швид ро і природно, як ви його набрали.

Повірте мені, тому що я сам позбувся лиш нього ваги і підтримую себе у формі, не вдаючись до дієт. Те ж саме вдалося і багатьом людям,які брали участь в моїх семінарах Дієти не працюють!, а також сотням тисяч читачів моєї першої книги, що скористалися її ідеями. Так само вчинила і одна дивовижна жінка на ім'я Лія, якій вдалося позбутися 18 зайвих кілограмів і підтримувати форму ось уже 11 років; я полюбив цю жінку, і вона стала моєю дружиною.

Ми почали мислити,відчувати і вести себе, як люди, худі від природи. Ми їмо справжню їжу, нам немає потреби харчуватися тільки низькокалорійними продуктами. Тепер ми знаємо, що, якщо нам хочеться морозива, ми не удовольствуемся натомість навіть ти сячей морквяних паличок.

Нам більше не потрібно турбуватися про власний вазі. Ми стали щасливішими, здоровішими,вільніше і енер гічної, ніж будь-коли в житті. Ми відчуваємо, що живемо правильніше і отримуємо від життя більше задоволення, начебто нам вдалося відкрити джерело юності, який завжди знаходився поруч, та тільки раніше ми про нього не знали. Все те нове, що ми дізналися про проблему зайвої ваги, внесло значні зміни в наше життя.Це означає, що книга, яку ви зараз тримаєте в руках, розповідає про набагато більш важливі речі, ніж зниження ваги на кілька кілограмів. Вона відкривають ет перед вами нове життя, яка буде приносити вам радість і задоволення у міру того, як ви ста неті втрачати зайві кілограми. Працюючи над нею,я ставив своєю метою НАЗАВЖДИ усунули проблему МУ ВАГИ ІЗ ВАШОГО ЖИТТЯ, щоб ви могли радо тися і робити все те, що раніше мріяли робити ПОС ЛЄ схуднення. Виконайте наступну вправу, і ви почнете відкривати для себе нове життя людини, що володіє природною природною стрункістю.

ВПРАВА (2 хвилини) Уявіть, що завтра вранці,коли ви прокинемося тесь, у вас буде струнке тіло і ваш вага буде рівно таким, який ви хочете мати. Які три речі ви зробите? Якщо вам не вистачить місця, відведеного для відповіді, напишіть його на аркуші паперу і приклейте до цієї сторінки книги.

а)

б)

в)

Якщо пізніше вам прийдуть в голову ще якісь справи, доповніть свою відповідь. Читаючи книгу далі,повертай тесь до цього списку і починайте діяти, як стрункий від природи людина: виконуйте ці справи по одному, причому починайте з найпростішого.

Головний момент книги Дієти і раніше не працюють! - Це ... ну згадайте: якщо хочете бути багатим, не потрібно вивчати вчинки бідних і следо вать їх приклад.Якщо ви хочете стати і залишитися заможною людиною, аналізуйте і виконуй ті те, що роблять багаті.

Якщо ви хочете бути стрункими від природи, не намагайтеся з'ясувати чи копіювати дії прівер женці дієт. Вивчайте і виконуйте те, що роблять худі від природи люди. Їм відомий секрет стрункості.

Книги Дієти не працюють! і Дієти по-прежне-му не працюють! розповідають про те, як стати і ос тава природно струнким людиною. Якщо вас зацікавить така перспектива, сміливо продовжуйте читання.

На початку третього тисячоліття надмірна вага і переїдання як загальна проблема перестануть існувати

Цікаво, яким би став цей світ, якби величезні зусилля,які витрачаються на боротьбу із зайвою вагою за допомогою дієт, були спрямовані на те, щоб змінити життя на Землі на краще. Скільки енергії витрачається даремно! Розумні, обдаровані люди витрачають час і сили, намагаючись за допомогою дієт побороти власну вагу і звичку переїдання.

Що потрібно,щоб на початку нового тисячоліття позбавити людей від загальної проблеми огрядності і непомірності в їжі? Для початку слід виключити боротьбу із зайвою вагою і переїданням з вашого власного життя. Між цими двома цілями немає відмінностей. Без вашого особистого участі неможливо успішно покласти край всім цим проблемам.За допомогою книг Дієти не працюють! і Дієти і раніше не працюють! ви перестанете розглядає вать проблему ваги і переїдання як головну турботу, якою ви підкоряєте своє життя. Ви побачите, як успішно і без особливих зусиль можна досягти желае мого ваги і дотримуватися режиму харчування, зробивши цю мету природною і приємною частиною життя.

Можливо,ви один з тих, хто довго і безуспішно намагався впоратися із зайвою вагою і подолати звичку їсти занадто багато, але, може статися, ви при цьому керувалися застарілими представлени ями. Це дієтними менталітет диктував вам, що робити. Кожного разу ви, повинно бути, дивувалися, що вам знову не вдалося наблизитися до заповітної мети,а якщо кілька кіло все ж зникали, ви дуже швидко знову набирали їх та ще додавали парочку.

А тим часом нічого дивного в цьому немає. Насправді ви знову і знову вдавалися до свідомо негідному засобу, а потім звинувачували себе в невдачі. Але це ж нерозумно!

Те, що я прошу вас зробити, виконати дуже праця але. Я хочу,щоб ви спробували забути все, що знаєте (або думаєте, що знаєте) про схуднення.

З вами все гаразд. Вірте в правильність ви лайливого вами шляху, щоб позбутися зайвої ваги і привести в норму режим харчування. Плавання, в яке ви пускаєтеся, може бути більш тривалим, ніж у інших,але що з того? Ви намагаєтеся переосмислити причини переїдання і невдоволення своїм життям. Можливо, на цьому шляху вам належить зробити більше, ніж комусь іншому. Може бути, ваша про шлая життя було важче, ніж у інших.

Так що давайте спробуємо позбутися зайвої ваги. Поступово, дрібними кроками. Почнемо з самого головного.Яке ваше становище зараз?

Вправа, наведене нижче, допоможе краще зрозуміти, що потрібно для того, щоб стати струнким від природи людиною. Що б ви не дізналися про себе в ході виконання вправ, не слід звинувачувати або карати себе за це. Ваша мета - просто зрозуміти, яка ваша нинішній стан і як ви себе в ньому відчуваєте.Приділіть трохи часу цього вправі, запишіть відповіді на питання і заодно вкажіть, які відчуття ви відчували, коли відповідали на них.

ВПРАВА (3 хвилини)

1. Моя вага цього ранку склав ____________.

Я ношу штани ____ розміру, плаття (або паль то) _____ розміру. Ось мої габарити: (та ще), ____ (живіт),____ (Верхня частина пра вої руки) ____, (верхня частина правого стегна) ____.

Це те, з чого ви повинні почати. Можливо, вам час від часу захочеться повернутися до цієї сторінки, щоб визначити, як далеко ви просунулися.

 

Пропонована в цій статті програма побудована таким чином, щоб ви могли отримати конкретний вимірюв ряемая результат.Книга покликана дати вам той досвід, який мої слухачі отримують на недільних се Мінар Дієти не працюють!. Нехай це буде ваш особистий примірник, особистий щоденник, яким станете користуватися ви і тільки ви.

Вправи, наведені в кожному розділі, а також ваші відповіді на них призначені тільки для ваших очей,якщо тільки ви самі не захочете показати їх кому-небудь. Кожне з них ретельно продумано та складено так, щоб ви могли відкрити для себе: 1) як небажані зайві кілограми пристають до вашого тіла, 2) що раніше заважало вам позбавитися від них і зберігати стрункість, 3) що потрібно від вас,щоб стати природно струнким чоловіком і зу тися таким і надалі.

Кожен читач цієї книги зможе дізнатися багато нового про себе, зрозуміти, чому він набирає і не може скинути надлишкову вагу. Іншими словами, ви заплаві ті, що змушує вас переїдати і як позбутися цієї звички. Більше того,вперше в житті ви саме стоятельно зможете вибрати, що вам більше до душі: жити і харчуватися, як товстун або як худий від природи людина. Раніше ви були позбавлені такої можливості через те, що у вашій голові міцно засів дієтними менталітет.

Дієтними менталітет - це сформований набір уявлень про те, як слід харчуватися,щоб сни-зи вагу. Це цілий звід правил і рекомендацій, які в кінцевому підсумку починають керувати вашим життям. Вони встигли так міцно вкоренитися у вашій голові, що ви дивитеся на навколишній світ ніби через зіпсовану лінзу. Дієтними менталітет пе реворачівает все догори ногами: підкоряючись його диктату,ви намагаєтеся слідувати спочатку непридатним прави лам, переживаєте, коли вони не діють, а потім ще звинувачуйте за цю невдачу себе, а не дієти, які він вам підсовує.

Книга Дієти і раніше не працюють! допоможе вам поглянути на проблему харчування і зниження ваги абсолютно з іншої точки зору, запропонує нові правила та рекомендації,про які ви перш навіть уявлення не мали. Дотримуючись їх, ви зможете домогтися успіху, навіть якщо раніше у вас нічого не виходило. Спробуйте виконати запропоновані вправи, і, дочитавши книгу до кінця, ви дізнаєтеся, як стати природно струнким людиною і залишаюсь ся їм стільки часу, скільки забажаєте.

Стати самі собі кращим другомОдне з найбільш неприємних наслідків світогляду, іменованого мною дієтними менталітетом, полягає в тому, що він змушує вас ненавидіти себе і соб ственное тіло. Підхід, запропонований у книзі Дієти і раніше не працюють!, Навпаки, заснована дбайливому, доброзичливому і поблажливе від носінні до власної персони. Хто сказав,що бути повним - це злочин? Та людина, яка сидить у вашому тілі, ваше справжнє я - це здібний і гідний всілякої симпатії індивідуум, навіть якщо зараз вам так не здається.

Закликаю вас перестати займатися самобичуванням, продовжуйте читати книгу, і ви зрозумієте, що значить ставитися до себе з любов'ю.Нам з самого народження втовкмачували, що тільки жорсткою самодисципліною і строгістю до себе можна досягти поставленої мети. Але незабаром ви переконаєтеся, що за великим рахунком все зовсім навпаки.

Навряд чи ви помічаєте, що сотні разів на день обмежуєте себе, ставлячись до себе як до людини другого сорту. Виконуючи наведене нижче вправу,поп робуйте зіграти роль свого найкращого друга, який добре знає, цінує і любить вас. Подумайте і напишіть, що він повинен зробити для вас, щоб ви відчули себе коханим і оточеним турботою. Я надаю цій вправі виключно важливе значення. Мета його в тому, щоб ви прямо зараз чер вим по білому написали все те,що заважає вам від носитися до себе, як до людини, худому і стрункому від природи.

Для зручності я розбив перелік побажань на п'ять категорій: особисто для вас, для вас на роботі, для вас будинку і т. д. У кожному пункті відведено місце для відповіді.

ВПРАВА (15 хвилин) 1. Ось п'ять речей, які я хотів (ла) би зробити особисто для себе,що дозволили б мені почувст вовать себе оточеною м (ою) турботою і внима ням:

а)

б)

в)

г)

Д)

ч

2. Ось п'ять речей, які я хоті л (а) б зробити для себе на роботі, щоб відчути себе оточеним (ою) турботою і увагою:

а)

б)

в)

г)

Д)

3. Ось п'ять речей, які мені хотілося б зробити по будинку,щоб відчути себе оточеним м (ою) турботою і увагою:

а)

б)

в)

г)

Д)

4. Ось п'ять речей, які я хоті л (а) б вимірюв нитку в своїх любовних відносинах, щоб відчути себе оточеним (ою) турботою і увагою:

а)

б)

в)

г)

Д)

5. Ось п'ять речей, які добре було б зробити для мого тіла,щоб я міг (могла) відчути себе оточеним м (ою) турботою і увагою:

а)

б)

в)

г)

Д)

ЦЕ УПРАЖНЕНИЕ У СВОЄМУ примірників книг. Ті ж, хто все ще бореться з проблемою ваги, по всій ймовірності, тільки обмірковували відповіді на питання вправи, але так і не записали їх.А між тим сам процес написання відповідей робить на людину поліз ве вплив, якого ніколи не дадуть прості роздуми. Я знаю, як важко переступити через заборону писати в книзі, який роками вселяли нам в школі. Але зрозумійте, книга, в якій написані ваші відповіді, - не тільки саме правильне місце для цієї цінної інформації,але ще і прекрасна можливість повертатися до неї знову і знову, як через кілька днів, так і через роки. Прагніть не дуже довго роздумувати над відповідями; якщо питання викли ет утруднення, пишіть перше, що прийде в голову. Повертаючись потім до цих записів, ви побачите,що деякі з ваших спонтанних відповідей починають набувати куди більше сенсу, ніж вам здавалося. Не бійтеся, адже це не іспит!

Якщо ви читаєте книгу з близькою людиною, наприклад заходів з чоловіком (дружиною), сином або дочкою, можна використовувати для відповідей на вправи одну книгу на двох,тільки пишіть відповіді чорнилом різного кольору - так вам потім буде простіше розрізнити їх. Спільне читання цієї книги - прекрасна можли ність краще зрозуміти і навчитися підтримувати один одного на шляху до природної стрункості.

Якщо для ваших відповідей потрібно більше місця, пишіть на окремих аркушах паперу,а потім не забудь ті прикріпити їх до відповідних сторінок. Не обмежуйте свою фантазію тільки тому, що в книзі не вистачило місця!

Додати коментар


Захисний код
Оновити